Įkraunama...
Įkraunama...

Verkiant sustoja kvėpavimas

Mano dukryte sita problemele turi nuo puses metuku. Dabar atrodo, kad jau gereja - vis reciau taip atsitinka. Noriu patarti - papasakokite apie tai seneliams, draugams -visiems, kurie gali pasilikti su vaikuciu. As nenoredama anytos jaudinti nepapaskojau apie si sutrikima, tai kai joms bunant drauge dukryte nustojo kvepuoti ir suglebo, tai anytos pacios vos nereikejo gelbeti - nusigando moteriske baisiai.
Ir dar pastebejau, kad ta bedele istinka, kai vaikutis pervarges pravirksta.
Atsakyti
mums putimas i burnyte padedavo thumbup.gif
Atsakyti
Kai dukrytė dar net metukų neturėjo, buvo ir mums taip vieną kartą, bet ir to pačio pakako, taip baisu buvo. Nežinau, ar dar kada tokį siaubą esu patyrusi. Vyresnėlis valgė pietus, o mažylė, tik ką po ligos(turėjo virškinimo sutrikimų) ir dar ''ant dietos'', pabandė atimti, brolis, žinoma, nedavė. Girdžiu baisų klyksmą, atlekiu į kambarį, o ten vaikas jau guli ant žemės, visas pamėlynavęs, čiumpu ant rankų, jokių gyvybės ženklų (bent man tada taip pasirodė). Kažkoks siaubas... Kol skambinu greitajai, dukrytė po truputį pradeda gaivaliotis. Greitoji atlėkė per kelias minutes. Finalas toks, gydytojos iškart suprato, kas ir kaip, paaiškino, o aš sėdėjau ir raudojau, gydytoja dar sugirdė man valerijono ir davė patarimą, kaip ateity bandyt užkirst kelią tam. Paprasčiausias pliaukš per dubcę sekantį kartą padėjo biggrin.gif .
Atsakyti
Skaitau jūsų pasisakymus ir visi prisiminimai sukilo, mano berniukui taip būdavo. Tiek užsirėkia, kad alpsta. Kiekvienas kartas man siaubą keldavo. Kai gydytojai papasakojau, tai ji paprasčiausiai pasakė, kad kai tik pradės rėkt ir matote, jog iki alpimo bus, nelaukit, kol pradės alpt, o duokit su rykštele. Turite sukelti fizinį skausmą, kad atsipeikėtų. Jei po tokio būdo užsiklykimai nesibaigs, reiks daryt tyrimus. Ir iš tikro, toks būdas mums buvo geriausiais vaistas. Aišku, atrodo žiauroka, bet tik taip baigėsi užsiklykimai.
Vėliau dar SM radau, kad kai tik užsiklykia, pilti šaltą vandenį ant veiduko. Tai irgi efektyvus būdas.
Užsiklykusį vaiką reikia nešti į šviesą, taip pat galima pūsti į burnytę oro.
Brrr, kaip siaubinga tai prisiminti unsure.gif .
Atsakyti
Labas mamytes.Pasirodo tikrai yra nemazai vaikuciu,kuriems verkiant sustoja kvepavimas verysad.gif Maniskej irgi taip darosi,jau nemazai kartu tai buvo,ir visalaik mums padeda tik oro putimas i burnyte.Kazkaip galvoju kad davimas i uzpakaliuka padetu tik tada kai vaikas is isterijos verkia,bet ne tada kai is skausmo. unsure.gif Musu tai pasiutus kaip velniukste,neklauso,o nei saukt nei per uzpakali duot negali,oi kaip sunku susitvarkyt ax.gif ,bet juk mes visos tikimes,kad greit vaikai uzaugs ir visos sios bedos bus praeitis(ir atsiras kitos bedos,del ko vel ramybes neturesim,ir taip kol pasensim doh.gif ) laikykimes tvirtai,juk mes soske.gif
Atsakyti
Sveikos, mano vakar berniukas 1,4 metu krito ant zemes nuo lovytes, atrodo kritimas nebuvo kasko ipatingas, tikrai zinau krisdavo anksciau stipriau ir uzsigaudavo smarkiau, bet vakar jo reakcija i kritima buvo itin keista, nukrites pradejo verkt, be oro ikvepimo - pamelo lupos as atbegau, pakeliau pradejau ramint o jis tik issiziojes ziaukcioja, ziuriu kad pirsciukai pamelo, be galo issigandau pradejau purtyt savo sunu, jis nenustojo issiziojes but, tada ziuriu akytes keistai pradejo vartaliotis, persigandau, pradejau vyra saukt kad vaikui kaskas blogai ir purciau tuo metu, kunelis toks keistas mano rankose pasidare isnesiau i balkona pradejau snekint, rodyt masinytes vaziuojancias seip ne taip ikvepem oro, jezau bet taip issigandau unsure.gif , nera to buve, siandien pasikartojo tai vel, taciau ne iki tokio lygio, visas neikvepimas galbut trunka iki 30 sek. max, eisiu kita sav. pas neurologe nes man tokie jo sposai kelia didele baime. Gimem neisnesioti, turejome jau gimimo metu vadinamasias "apnejas", tai kaskas kosmarisko, labai bijau del savo sunaus ar tai nera kokia rimta neurologine liga verysad.gif . Siuo metu bijau net suvirgdyt vaika, kad nepasikartotu kaskas panasaus, bet jis toks reiklus jei tik ko neleidziu iskart paleidziamos dudos doh.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,
mano dukrytei 1.5 metu, pas mus taip pat pasitaiko tokie verkimai be oro ikvepimo. Na iki nualpimo dar nebuvo, pciu pciu pciu. Bet as kackaip labai neissigastu. Kaip sake kelios mamytes padeda oro putimas i veida. Na mums efektyviausias budas- tai garsiai pabeldziu kur nors ir sakau: "o zek, kas cia?!!!"Na siaip buna dar stipriai apkabinu, priglaudziu prie saves, glostau galvyte ir paraminu- gan greitai praeina.Maniske, tai ikvepus oro labai garsiai uzsirekia. Buvo viena karta nakti cirkas, kai jin truputeli suverkus nutilo, o as, tamsu, nieko nematau, galvoju turbut nurimo, na bet po kokiu 5-8 sekundziu kaip uzsiklyke, net pasokau smile.gif.
As manau, kad tai priklauso nuo vaiko jautrumo. Musiske labai jautri, dar ir visokieks garsams. kai buvo iki 6 mzd laiko pasokdavo per miegus net nuo saldytuvo isijungimo(na aisku kai namie buna labai tylu).
Atsakyti
mažylei pirmą kart taip nutiko kai buvo 7 mėn. užsigavo, pradėjo stipriai verkt, visa įsitempė, akytės užmerktos, mėlyna mėlyna pasidarė, kažkiek sekundžių nebekvėpavo, nors tuo metu tos sekundės atrodė ištisa amžinybė. galvojau, kad oš baimės numirsiu verysad.gif
buvom pas neurologą, paskyrė po priepuolių pavartot Nota, sudaryt sąlygas, kad neverktų. o sustojus kvėpavimui papurkšt vandenuko ar pliaukštelt
Atsakyti
Sveikos mamytes, pagaliau radau tema kur yra rasoma apie sita beda verysad.gif mano ziogeliui dar tik 3 men... o sitie uzsiverkimai prasidejo nuo menesio.... is baimes ir rankos ir kojos dreba kai matai sitoki savo vaika ir negali jam padet sad.gif bet paskaitinejus cia tai tikrai ramiau nepasidare jai vaikas ir iki 3 metu sitaip darys tai mane greiciau i ligonine paguldys nuo nervu blush2.gif ir skaiciau cia kad zabyte geras vaistas, deja bet tokiam maziukui nepades... o vaikui taip nutinka net kelis kartus per diena.. zinau kad cia didele dalis prasideda nuo oziuku kuriuos pati ir ivariau vaikui, nes kaip tik pradejo sitaip nutikt vis vaika imdavau i rankas ramindavau kalbindavau ir t... o dabar nors ir mazas bet jau zino kaip isireikalaut ko nori ir sokdina mama, as jau ir ranku nebejauciu nuo nesiojimo ir supimo ir nugara skauda... vaje kaip cia mum nepasiseke tik pasiguodziu tuom kad taip nutiko ne mum vieniem ir tikiuosi kad kadanors sita beda mes isaugsim. tikrai linkiu mamytem kantrybes ir dar karta kantrybes... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2009 @ 2009 08 09, 10:42)
Sveikos mamytes, pagaliau radau tema kur yra rasoma apie sita beda  verysad.gif  mano ziogeliui dar tik 3 men... o sitie uzsiverkimai prasidejo nuo menesio.... is baimes ir rankos ir kojos dreba kai matai sitoki savo vaika ir negali jam padet sad.gif bet paskaitinejus cia tai tikrai ramiau nepasidare jai vaikas ir iki 3 metu sitaip darys tai mane greiciau i ligonine paguldys  nuo nervu blush2.gif ir skaiciau cia kad zabyte geras vaistas, deja bet tokiam maziukui nepades... o vaikui taip nutinka net kelis kartus per diena.. zinau kad cia didele dalis prasideda nuo oziuku kuriuos pati ir ivariau vaikui, nes kaip tik pradejo sitaip nutikt vis vaika imdavau i rankas ramindavau kalbindavau ir t... o dabar nors ir mazas bet jau zino kaip isireikalaut ko nori ir sokdina mama, as  jau ir ranku nebejauciu nuo nesiojimo ir supimo ir nugara skauda... vaje kaip cia mum nepasiseke tik pasiguodziu tuom kad taip nutiko ne mum vieniem ir tikiuosi kad kadanors sita beda mes isaugsim. tikrai linkiu mamytem kantrybes ir dar karta kantrybes... mirksiukas.gif


Sveika, mums dabar metai ir ta beda kartojasi mazdaug 1 k per menesi verysad.gif Bet, aciu dievui, vaikas nemanipuliuoja tuom, tiesiog taip atsitinka, kai uzsigauna ar stipriai isiverkia. Patarciau jums su vaikiuku nueiti pas neurologa ir papasakoti. Gal Jums net ir vaistuku kokiu reikia? Pati mama gi nenuspres...Beje, neurologe sake, kad net 1k/men tai yra daug, o jei jums net per diena kelis kartus verysad.gif Zodziu, pasirodykit daktarams.
Ir, ziogeli, nepergyvenkit taip, nes kaip ir nieko nepakeisit..Bet, mano nuomone, Jusu atveju reiktu deti visas pastangas, kad vaikas neisiverktu. Sako, reikia nukreipti demesi,- mes garsiai vardu susaukiam, pabeldziam garsiai ar papuciam i burnyte. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
seip kai gydytojam sita sakiau tai manim nelabai patikejo bet kai taip nutiko pas pediatra o paskui ir pas neurologe tai gavom siuntima i klinikas. tyrimai visi liuks thumbup.gif tai skyre raminamuju lasiuku vaikui ir vitaminu sake pakentet dar truputi, turi vaikas sita beda isaugt, tai yra nepamirst kad reikia kvepuot... cia sake neisnesiotiem taip buna efekto respiracinis sindromas. o kol kas sake pust veja i burnyte kad neusiverktu perdaug 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2009 @ 2009 08 14, 08:56)
seip kai gydytojam sita sakiau tai manim nelabai patikejo bet kai taip nutiko pas pediatra o paskui ir pas neurologe tai gavom siuntima i klinikas. tyrimai visi liuks  thumbup.gif  tai skyre raminamuju lasiuku vaikui ir vitaminu sake pakentet  dar truputi,  turi vaikas sita beda isaugt, tai yra nepamirst kad reikia kvepuot... cia sake neisnesiotiem taip buna efekto respiracinis sindromas. o kol kas sake pust veja i burnyte kad neusiverktu perdaug  4u.gif


Mums neurologe irgi israse raminamuju kazkokiu, bet pastebejau, kad sudavus juos, labai viduriukai suskysteja. Tai ir nebedaviau. Musu pedriatre israse homeopatinius raminamuosiuos Acosedum. Bet dazniausiai pamirstu vakare suduoti blush2.gif
Siaip manoji tai buvo net pernesiota, tai tikriausiai negalima sakyti, kad tik neisnesiotukams tokia problema gali buti.
Atsakyti