Įkraunama...
Įkraunama...

Verkiant sustoja kvėpavimas

perėjau visus 27psl temų bet nieko panašasu neradau schmoll.gif
kažka radau gyd konsultacijų skyrelyje vienos mamos (http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=169448), bet konsultantės atsakymas ten, nu.... be komentarų.... doh.gif greitoji atvažiavus nieko nepamatytų tik lakstantį sveika vaika 4u.gif

dukrytei tai buvo du kartus nukritus ir nestipriai užsigavus (nesimato net paraudimo toj vietoj) : verkimo metu sustoja kvėpavimas, užverčia akytes ir suglemba mano rankose beraminant ją. blink.gif tai trunka neilgai, ne traukuliai, liežuvis neprikastas, papurčius greit atsigauna ir vėl laksto kaip nieko nebuvę. 4u.gif

buvom pas neurologę: skyrė 1) raminamų arbatėlių, kuriu vaikas negeria doh.gif , 2) voneles su raminamom arbattėlėm ar lavandų druska, kai vaikas bijo vonios su vandeniu doh.gif (tai gali išprovokuoti rėkima ir t.t.) ir maudosi tik duše ax.gif , 3)verkimo metu, stengtis nukreipti dėmesi....
man vaikystėje (prieš veik 40m) irgi buvo panašiai, jokių patologijų nerado, išaugau, sename rušiškame psichiatrijos vadovėlyje mama buvo radusi kad tai jautriu, aktyvių, emocionalių vaikučių problema, gydymo nėra ir tai išaugama iki 3m , kartais vėliau 4u.gif

gal mamos susidūrė su tokia problema, ką rekomendavo jūsų gydytojai??? g.gif ka daryti kad rėkiant nepamirštų vaikas įkvėpti g.gif , nes streso tėvams tokio priepuoliuko metų pakanka doh.gif (aš tai nebijau, žinau ką daryti, bet kiti šeimos nariai šoke ir baimėje), o jei tai vyksta lauke.... ir žiūrovų užtenka..... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 31 kovo 2007 - 17:19
Tai vadinami afekto-respiratoriniai spazmai 4u.gif Gydymo tikrai nėra schmoll.gif - didžiausias patarimas kaip įmanoma vengti situacijų galinčių išprovokuoti spazmus...tikrai jautrių vaikų bėda. Mamai reikia mokėti suteikti pirmąją pagalbą_ grynas oras, nuraminti, bei jei užtrunka įpūsti oro vaikiukui į burną...O kitiems šeimos nariams irgi viską aiškiai paaiškinti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snapi: 31 kovo 2007 - 17:57
mano dukrai buvo metai, kai lauke, nukrito jai sausainukas ant žemės, o aš nebedaviau jo valgyt, tai užsiklykė ir suglebo. O dieve, labai baisu buvo. Kol parbėgau su ja ant rankų ir griebiau telefoną skambint greitąjai, atsigavo ir lyg niekur nieko naują sausainį pasiėmė valgyt. kai kreipėmės pas neurologę , iškart nuramino- jei vieną kart taip buvo, bus ir daugiau. Bet kažkaip iki visiško suglebimo nebesikartojo. bet jei pradėdavo verkti, tiesiog nukreipdavau dėmesį, barbendavau stipriai į langą, garsiai šukteldavau. taip iki 2.5 metų vis saugodavau. Po to išaugo, nieko panašaus nebesikartojo. Tik jautrumas tai ir dabar likęs. Tik jau pasireiškia kitaip smile.gif
Atsakyti
mamos, ar jūs pritariat konsultuojančios pediatrės nuomonei?
aš jau uždaviau ši klausima atsakymas .... nu... be komentarų..... doh.gif

"kas liečia Jūsų dukrą- tai tikras isterijos priepuolis, ir pats teisingiausias elgesys tik nukreipti vaiko dėmesį, kad verkimas neperaugtų į kvėpavimo sutrikimą. O išprovokuoja tokį isterinį priepuolį neteisingas auklėjimas."

man jau kelinta karta ji nekompetetinga pasirodo 4u.gif

Atsakyti
Mano zuikiui tas pats budavo, atrodo ir nestipriai uzisgauna, bet suglemba, lupos net pamelynuoja. Tai as ji papurtydavau, ir saukdavau kad kvepuotu, verktu, kad tik netyletu. Vaizdelis nekoks. Isaugom. Dabar 3 metukai, tokiu bajeriu nebuna wub.gif Prisimenu, mociute soko vos negavo, kai toks alpimas buvo prie jos doh.gif
Atsakyti
pas mus lygiai ta pati situacija.nuo mazumes.vaikas cezarinukas.neurologe aiskina,kad itakos tam gali tureti ir tai.gerem visokias raminancias miksturas.bet tikrai manau,kad tai isaugama,nes man ziloj vaikystej buvo lygiai tas pats.neurologe dar aiskino,kad reikia kai vaikas nustoja kvepuoti pirstu spustelt liezuvivaiko ties viduriu.nes ten gerkleje kazkoks raumenukas uzsispazmuoja ir vaikui sutrinka kvepavimas.dar ir dabar panasiu dalyku pasitaiko mums.bet jau reciau.dazniausiai del didelio isgascio,soko,ar siaip labiau isiverkus.saugokime savo leliukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2007 04 02, 19:15)
mamos, ar jūs pritariat konsultuojančios pediatrės nuomonei?
aš jau uždaviau ši klausima atsakymas .... nu... be komentarų..... doh.gif

"kas liečia Jūsų dukrą- tai tikras isterijos priepuolis, ir pats teisingiausias elgesys tik nukreipti vaiko dėmesį, kad verkimas neperaugtų į kvėpavimo sutrikimą. O išprovokuoja tokį isterinį priepuolį neteisingas auklėjimas."

man jau kelinta karta ji nekompetetinga pasirodo 4u.gif



Deja taip tikrai ir yra mirksiukas.gif afekto respiratoriniai spazmai ištikro liaudiškai vadinami isterija ax.gif Ir tai ką ji pasakė irgi tiesa- reikia nukreiprti vaiko dėmesį mirksiukas.gif Tik viską buvo galima parašyti neutralesniu tonu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(snapi @ 2007 04 03, 20:44)
Deja taip tikrai ir yra  mirksiukas.gif afekto respiratoriniai spazmai ištikro liaudiškai vadinami isterija ax.gif Ir tai ką ji pasakė irgi tiesa- reikia nukreiprti vaiko dėmesį mirksiukas.gif Tik viską buvo galima parašyti neutralesniu tonu... 4u.gif


buvom pas pediatrę-homeopatę (labai patiko kaip daktarė) dėl kitų savo bėdų, papasakojau apie šį mūsų sindroma - sako: per anksti tokiam amžiui , sakau pirmas buvo ta diena kai darban išeit turėjau, valanda prieš išėjimą - sako : jautruoliai tie mūsų vaikučiai ir nesakius viska jaučia,

kad tai isterija tai sutinku ir net nesiginčijų, mane užparino kita tos citatos dalis : "išprovokuoja tokį isterinį priepuolį neteisingas auklėjimas." kažkaip nesijaučiu esanti neteisingai išauklėta (tokie priepuoliai būdavo man) ir nemanau kad abu vaikus auklėju neteisingai (sūnui tokių priepuolių nebuvo)
o pati gal prie medicinos esi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 06 balandžio 2007 - 07:11
QUOTE(lauma @ 2007 03 31, 17:15)
perėjau visus 27psl temų bet nieko panašasu neradau schmoll.gif
kažka radau gyd konsultacijų skyrelyje vienos mamos (http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=169448), bet konsultantės atsakymas ten, nu.... be komentarų....  doh.gif greitoji atvažiavus nieko nepamatytų tik lakstantį sveika vaika 4u.gif

dukrytei tai buvo du kartus nukritus ir nestipriai užsigavus (nesimato net paraudimo toj vietoj) : verkimo metu sustoja kvėpavimas, užverčia akytes ir suglemba mano rankose beraminant ją. blink.gif  tai trunka neilgai, ne traukuliai, liežuvis neprikastas, papurčius greit atsigauna ir vėl laksto kaip nieko nebuvę.  4u.gif

buvom pas neurologę: skyrė 1) raminamų arbatėlių, kuriu vaikas negeria doh.gif , 2) voneles su raminamom arbattėlėm ar lavandų druska, kai vaikas bijo vonios su vandeniu  doh.gif (tai gali išprovokuoti rėkima ir t.t.) ir maudosi tik duše ax.gif , 3)verkimo metu, stengtis nukreipti dėmesi....
man vaikystėje (prieš veik 40m) irgi buvo panašiai, jokių patologijų nerado, išaugau, sename rušiškame psichiatrijos vadovėlyje mama buvo radusi kad tai jautriu, aktyvių, emocionalių vaikučių problema, gydymo nėra ir tai išaugama iki 3m , kartais vėliau 4u.gif

gal mamos susidūrė su tokia problema, ką rekomendavo jūsų gydytojai???  g.gif ka daryti kad rėkiant nepamirštų vaikas įkvėpti g.gif , nes streso tėvams tokio priepuoliuko metų pakanka  doh.gif (aš tai nebijau, žinau ką daryti, bet kiti šeimos nariai šoke ir baimėje), o jei tai vyksta lauke.... ir žiūrovų užtenka..... doh.gif  doh.gif  doh.gif


Mano vyresniajai dukrai buvo diagnozuoti tie raspiraciniai afektiniai priepuoliai, prasidedantys nuo stipraus verkimo. Buvo vienas priepuolis, su traukuliais - 11 men amžiaus . Tiesa paskui lyg dar vienas buvo bet toks palyginti menkas. Patekom į ligoninę po to didžiojo priepuolio, neurologijos skyrių. Po daugelio tyrimų išvažiavom su tokia diagnoze. Kaip ir kažkas čia minėjo, dažniausiai išaugama iki 3 metų. Gydymo kažkokio labai nėra, raminančią arbatą gėrėm NEURO2. Vienintelis būdas jų išvengti tai vengti verkimo, kuris gali kilti užsigavus, išsigandus ar tiesiog iš ožio. Labai paprasta taip ir ožiuką užsiauginti ... Nes darėme viską kad tik neverktų. Nepamiršiu to siaubo kad vos patenpus lūpą jau žiūrėdavau ar tik nestingsta vaikas....
Atsakyti
Mano mama, jos mama si sutrikima isgyde rykstele, taip seniau gydydavo vaikus kuriems istikdavo sis isterijos priepolis, zinau, kad ir pusbrolis savo mergaite taip gyde uzteko vieno karto, daugiau nebesikartojo. Tik as ko gero negaleciau alpstanciam vaikui uzdrozti, jam gali buti ir epilepsijos priepolis, taip dar ir pakenkti galima. Viena pazystama, palaidojusi savo pirmaji vaika, ilgai ieskojo ligos antrajam, nes sis pradejes verkti pamelynaves krisdavo ant zemes, atliko galybe tyrimu, kol galiausiai Kauno neurologe, savo akimis pamate si priepoli, tad ir ji pasake, kad si liga gydoma rykstele, tik tai mergaitei nepadejo, nes jau buvo isisenejusi ir jai jau buvo virs triju metuku, tad mama kraustesi is proto, nes pirmajam vaikui taip pat nieko nerado, nors jis kiekviena ryta imdavo vemti, kol galiausiai jie issityre medicinos diagnostikos centre Vilniuje, diagnoze buvo smegenu auglys, labai didelis, berods 5 cm. ir vaikelis mire operacijos metu.
Atsakyti
mano vyresnelei taip budavo doh.gif su kosmaru pamenu pirmaji karta... galvojau, kad vaikas numire blink.gif verysad.gif bet po keliu sekundziu atsigavo unsure.gif thumbup.gif kartojosi kelis kartus isaugo po 3 metu thumbup.gif
Atsakyti
Siaip, tai atsitinka del nervu sistemos nebrandumo, su amziumi praeina. Svarbu, kad nebutu traukuliu ir t.t. - nes tai gali rodyti i rimtesnius sutrikimus.

O geriausias budas, kai vaikas taip verkia, kad negali ikvepti - papusti i veida ir pravira burna smile.gif Iskart pradeda kvepuoti. Maniskis gal 3-4 kartus taip gailiai verke, kad ziuriu, melynuoti tuoj prades be oro... Paputi - iskart lyg ir paspringsta tuo oru (panasiai, jei bandai kvepuoti pries veja) ir ikvepia ir tada viskas ok.
Atsakyti