Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų horoskopai

Sveiki,
Sisimasčiau apie tokį dalyką - keliautojų horoskopai... Visai idomus dalykas, gali maždaug numatyti kokiom keliautojiškom savybėm pasižymi tavo kelionių partneris smile.gif
Va tokiam puslapi keliones.eu radau:
Keliautojų horoskopai

ką manot, ar tikrai tam tikri zodiako ženklai turi tik jiems būdingas keliautojiškas savybes...? Jau kaip skaičiau apie savo vyrą, tai tarsi apie jį aprašyta rolleyes.gif

Kas gi iš visų ženklų aitringiausias keliauninkas?
Atsakyti
Geras... man patiko smile.gif paskaičiau apie save ir iš tikro daug dalykų atitiko, nors tikrai neesu iš tų žmonių, kurie tik iš ryto atsikėlę horoskopą skaito ir paskui bijo koją kelt iš namų, jei ką negero perskaitė tongue.gif bet buvo smagu thumbup.gif
Atsakyti
Apie mane tai totali nesąmonė parašyta blink.gif

Žmonės gimę po Svarstyklių ženklu mėgsta stilingas ir elegantiškas atostogas. schmoll.gif: (visiška nesąmonė) Svartyklės nepataisomi romantikai. g.gif: (pernelyg neprieštarausiu) Stovyklavimas tikrai ne šiems žmonėms. blink.gif (ypatingai norėčiau pakeliaut su palapinėm per kokią Europą) Jų atostogos turi būti ne per ilgos ir komfortabilios. (galėčiau atostogaut bent mėnesį, svarbu tik, kad mano kelyje karts nuo karto atsirastų dušas, bet tik elementariems higieniniams poreikiams patenkinti) Jūs niekada nesutiksit Svarstyklių varginančioje, nors gal ir įdomioje kelionėje. hihihi.gif (nu zdraste, akis pražiūrėtumėte, jei bandytumėte mane kokiam plaiže besivartančią pamatyt) Jie visada stengiasi puikiai atrodyti, todėl stilingas lagaminas ir elegantiška bei madinga apranga visada su jais. lotuliukas.gif (jei nukankinta kuprinė, aptrinti džinsai ir sportinis maikonas yra elegantiška ir madinga, tai aš atrodau pati madingiausia)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smurka: 30 kovo 2007 - 15:48
QUOTE(Smurka @ 2007 03 30, 16:46)
Apie mane tai totali nesąmonė parašyta blink.gif


apie mane irgi... nu tikrų tikriausia nesąmonė.. schmoll.gif

aš Ožiaragis... mėgstu aktyvias atostogas, panašiai kaip ir Smurka... man kuo daugiau nuotykių, keliavimo, judėjimo, tuo geriau.... ax.gif
Atsakyti
Na as skorpionas, gal ir atitinka
Atsakyti
Man irgi netinka schmoll.gif Nesuprantu, kaip dar pagal zodiako ženklą kelionės vienodai patikt tokios pačios gali doh.gif
Būtent šio ženklo atstovai mėgsta atostogauti pačiose egzotiškiausiose vietose, kur paprastai nelabai kas važiuoja - nesutinku, nes manęs egzotiškos vietos viiiisiškai netraukia schmoll.gif
Paslaptingos Egipto piramidės, Didžioji kinų siena – visada vilios juos. - kolkas dar nesuviliojo hihihi.gif
Jiems nebaisios jokios oro sąlygos - lietaus nekenčiu tongue.gif ypač per atostogas ohmy.gif
Kruopščiai suplanuoti kelionių paketai ir keliavimas su gidu – jiems nebus patrauklus. - atvirkščiai blush2.gif man patinka kai viskas suplanuota yess.gif
Skorpiono ženklo atstovai aistringi ir temperamentingi žmonės, todėl idealios tos kelionės, kuriose oro temperatūra tokia pat karšta kaip ir jų emocijos. Tropikų sala ar puikus paplūdimys, kur Skorpionas galės nusimesti kelis rūbelius ir nevaržomi ilsėtis, puikiai jiems tinka - taigi čia paskutinis sakinys paneigia ketvirtąjį blink.gif
Atsakyti
Man neatitiko visiskai.Esu liute ir beprotiskai medstu keliauti,ypac ekspromtu,be suplanavimo,patagomu ir jakudzi ax.gif
Atsakyti
as vandene truputi tiesos yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2007 03 30, 16:20)
apie mane irgi... nu tikrų tikriausia nesąmonė.. schmoll.gif

aš Ožiaragis...  mėgstu aktyvias atostogas, panašiai kaip ir Smurka... man kuo daugiau nuotykių, keliavimo, judėjimo, tuo geriau.... ax.gif



drinks_cheers.gif as taip pat oziarage,bet tiesa,kad gera kelione yra ta,kuri sukelia maloniu isgyvenimu rolleyes.gif nesvarbu ka bedarytum ax.gif
Atsakyti
esu zuvyte tai tik siek tiek atitiko ne visad patinka tik prie vandens biggrin.gif
Atsakyti
as svarstykles, tai keliauciau nors ir visa gyvenima, labiausiai patinka ilgos keliones, organizuotos savarankiskai
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2007 03 30, 16:46)
Apie mane tai totali nesąmonė parašyta blink.gif

Žmonės gimę po Svarstyklių ženklu mėgsta stilingas ir elegantiškas atostogas. schmoll.gif: (visiška nesąmonė) Svartyklės nepataisomi romantikai. g.gif: (pernelyg neprieštarausiu) Stovyklavimas tikrai ne šiems žmonėms. blink.gif (ypatingai norėčiau pakeliaut su palapinėm per kokią Europą) Jų atostogos turi būti ne per ilgos ir komfortabilios. (galėčiau atostogaut bent mėnesį, svarbu tik, kad mano kelyje karts nuo karto atsirastų dušas, bet tik elementariems higieniniams poreikiams patenkinti) Jūs niekada nesutiksit Svarstyklių varginančioje, nors gal ir įdomioje kelionėje. hihihi.gif (nu zdraste, akis pražiūrėtumėte, jei bandytumėte mane kokiam plaiže besivartančią pamatyt) Jie visada stengiasi puikiai atrodyti, todėl stilingas lagaminas ir elegantiška bei madinga apranga visada su jais. lotuliukas.gif (jei nukankinta kuprinė, aptrinti džinsai ir sportinis maikonas yra elegantiška ir madinga, tai aš atrodau pati madingiausia)

As irgi savarstykles.Tai ten apie mane nei zodzio tiesos neradau.Beproto megstu keliauti ivairiom salygom.O del salygu tai esam baidariu fanai tai dideliu komfortu nerastum tikriausiai,bet poilsis laukinem salygom tiesiog super Tokiomis salygomis apie stiliu, mada ir komforta pamirsti

QUOTE(Rudenėja @ 2008 12 07, 16:21)
as svarstykles, tai keliauciau nors ir visa gyvenima, labiausiai patinka ilgos keliones, organizuotos savarankiskai
Mes irgi megstam sau organizuoti savarankiskas keliones be jokiu turistiniu kompaniju su viskas iskaiciuota mirksiukas.gif
Atsakyti