Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

QUOTE(Gytarė @ 2007 05 21, 11:23)
Dar nesu 100% nusprendusi, ar eisiu. g.gif  Brangu. 800 Lt. Todėl kol kas labai nesigirsiu. biggrin.gif  Pasigirsiu, kai baigsiu. 4u.gif


O kiek laiko trunka tokie kusai is viso?Nes esu girdejusi,kad taro kortomis ismokti burti reikia laiko nemazai,ir dar yra sake,kad ir po to nevisoms sekasi gerai burti.
Atsakyti
Daugiau galima sužinoti čia:
http://www.dupasauliai.com/id-200.html.
Bet aš ne į šiuos einu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 05 21, 11:12)
Daugiau galima sužinoti čia:
http://www.dupasauliai.com/id-200.html.
Bet aš ne į šiuos einu. ax.gif



O i kuriuos? ax.gif blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 05 21, 10:46)

Gytariuk, ir mane itrauk i klientu sarasa lotuliukas.gif busiu tavo kliente 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 05 21, 10:43)
O kiek laiko trunka tokie kusai is viso?Nes esu girdejusi,kad taro kortomis ismokti burti reikia laiko nemazai,ir dar yra sake,kad ir po to nevisoms sekasi gerai burti.


Kurios susiduret su TARO kortomis (pacios bandet burti)...turiu klausimeli...ar ne per 'sunkios' jums jos?
Nezinau kaip tiksliai paaiskinti g.gif Ar gerai jauciates po pabandymo 'paziureti' kas slypi uz tu paveiksliuku.
Norejau viena karta burejos paklausti, kuri tikrai gerai buria Taro kortomis, bet nedrisau blush2.gif

p.s. esu girdejus, kad visi sie burimai yra 'lindimas i pomirtini gyvenima' (jei, zinoma, tai tiesa)
Atsakyti
Sig,
o tu geriau pasidomėk taro kortų kilme.

Mažieji arkanai dar labiau pavaldūs būrėjoms, o didieji - pavojingas dalykas. Taro priklauso didiesiems arkanams.

Turėjau draugę, kuri susižavėjo taro kortomis, merga aiškiaregė buvo superinė. Bskau - buvo, nes nebeliko to matymo. Sumokėjo taro egregorui.

Šiandien ji nebegyvena Lietuvoje, ir kiek girdėjau - sveikata ant išėjimo ribos. Nors jai tik 32-ji.

Beje pradėjusi mokytis taro akademijoje pas Maskvos mokytojus, prarado vaikelį.
Sutapimas? Nežinau...

Man besimokydama apie taro kortas ji labai daug informacijos papasakodavo. Nuo ttada esu labai skeptiškai žiūrinti į būrimą jomis. Labai retas kas jomis burti gali.
Atsakyti
O kuo bloga Taro kortų kilmė? g.gif
Plačiau apie jų kilmę galima paskaityti čia:
http://ru.wikipedia....
Atsakyti
QUOTE(Rima* @ 2007 05 22, 00:08)
Sig,
o tu geriau pasidomėk taro kortų kilme. 

Mažieji arkanai dar labiau pavaldūs būrėjoms, o didieji - pavojingas dalykas. Taro priklauso didiesiems arkanams.

Turėjau draugę, kuri susižavėjo taro kortomis, merga aiškiaregė buvo superinė. Bskau - buvo, nes nebeliko to matymo. Sumokėjo taro egregorui.

Šiandien ji nebegyvena Lietuvoje, ir kiek girdėjau - sveikata ant išėjimo ribos. Nors jai tik 32-ji.

Beje pradėjusi mokytis taro akademijoje pas Maskvos mokytojus, prarado vaikelį.
Sutapimas? Nežinau...

Man besimokydama apie taro kortas ji labai daug informacijos papasakodavo. Nuo ttada esu labai skeptiškai žiūrinti į būrimą jomis. Labai retas kas jomis burti gali.




truputi pasakyciau bauginanciai nuskambejo unsure.gif O kazin su paprastomis kortomis buriant irgi gali sveikata prarasti,ir nesisekti pradeti?kaip manai?
Atsakyti
QUOTE(Rima* @ 2007 05 21, 23:08)
Sig,
o tu geriau pasidomėk taro kortų kilme. 

Mažieji arkanai dar labiau pavaldūs būrėjoms, o didieji - pavojingas dalykas. Taro priklauso didiesiems arkanams.

Turėjau draugę, kuri susižavėjo taro kortomis, merga aiškiaregė buvo superinė. Bskau - buvo, nes nebeliko to matymo. Sumokėjo taro egregorui.

Šiandien ji nebegyvena Lietuvoje, ir kiek girdėjau - sveikata ant išėjimo ribos. Nors jai tik 32-ji.

Beje pradėjusi mokytis taro akademijoje pas Maskvos mokytojus, prarado vaikelį.
Sutapimas? Nežinau...

Man besimokydama apie taro kortas ji labai daug informacijos papasakodavo. Nuo ttada esu labai skeptiškai žiūrinti į būrimą jomis. Labai retas kas jomis burti gali.






As beveik ta pati girdejau nuo savo dedes,jis labai daug skaito ezoterines literaturos,kursus lanko....kai pradejau dometis Taro koromis,jis mane perspejo,kad buciau atsargi....taigi anksciau draugems burdavau,ne rimtai....(daug dalyku isipilde).....o dabar nusprendziau,kad geriau nelisti i dalykus,apie kuriuos nieko neismanai.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 05 22, 10:37)
truputi pasakyciau bauginanciai nuskambejo unsure.gif O kazin su paprastomis kortomis buriant irgi gali sveikata prarasti,ir nesisekti pradeti?kaip manai?


Kiek vaikščiojau pas būrėjas (ar paprastom kortom, ar taro burdavo), visoms nesisekdavo, jei ne su sveikata tai meilės ar šeimos reikaluose. Kad ir ta pati Virginija tiek yra išgyvenus, niekam nelinkėčiau.
Gal ne veltui visose istorijose ragana be vyro g.gif tongue.gif
Atsakyti
Patarket Kaune,bureja.
Atsakyti
Žinai, Ugne, ir man bauginančiai skambėjo, kai draugę mačiau vos ne mirštančią.

Santuoka laiminga, vaikelio laukėsi, ir 6-me mėnesyje ėmė jos širdelė stoti.

Vaikiuką gabalais įsčiose supjaustė ir ištraukė. Daugiau vaikų nebus.

Ji tvirtai įsitikinusi (ir įrodymus tada pateikė), kad "užmokėjo" taro egregorui už suteiktas galias savo nelaime....

Aš bent tuo tikiu. Gaila moters. Užjaučiu iš visos širdies.

Ar jie dar kartu su vyru - nežinau, gal ir išsiskyrę... Ne Lietuvoje jau gyvena.
Atsakyti