Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

QUOTE(Milana @ 2007 05 17, 20:21)
Gaudyk az  mirksiukas.gif


4u.gif aciu bigsmile.gif
QUOTE(Gytarė @ 2007 05 18, 17:56)
Ataner, kitą savaitę tikrai negalėsiu. doh.gif  Einu į "Būrimo Taro kortomis" seminarą. lotuliukas.gif

4u.gif I "Du pasauliai" ar kur nors kitur? blush2.gif g.gif
4u.gif Ataner ax.gif Ir as matyt kita savaite negalesiu,mano mazulei kazko sianakt temperatura iki 39 pakilo,nuvarem pas gydytoja,tai negali surasti priezasties kolkas,o dabar vel visa paslika guli su auksta temperatura,blogiausia,kad gydytoja itaria apendicita,nes jai paryciui siaubingai pilva skaudejo... verysad.gif Meldziu dieva,kad tai butu kas nors nerimto ir greitai praeitu...
Kai lankiausi pas Zalatoriene,tai sake,kad su mano mazaja reikia labai atsargiai,kad nustatyti galutine ligos diagnoze,net ir pas 5 gydytojus apsilankyti,kad nebutu bereikalingu operaciju ir siaip... Syki jau tuo isitikinau,nors nezinojau apie dvyniu toki polinki,(nebuvau dar pas Zalatoriene),bet motiniska intuicija neleido patiketi.O buvo taip,kad viena gydytoja gulde i ligonine ,atseit pas mus plauciu uzdegimas,o as nusorendziau pasitarti dar su kita gydytoja,tai ta pasiule pabandyti papulti pas garsu vaiku pulmonologa ir mums pasiseke,docentas jau kita ryta mus prieme ir pasirode pas mus astminis bronchitas,kuri issigydeme namie be jokiu ligoniniu... thumbup.gif
Atsakyti
Gal čia ir ne į temą prie pavasarinių balių, bet galiu tarti du žodžius apie pono L. Malinausko paslaugas.

Sumokėjus savo locnus 70 litų, teko tris ketvirtadalius laiko klausytis marazmų apie supuvusią valdžios moralę, priešus ant kiekvieno kampo, beigi reminescencijas iš asmeninio gyvenimo. Jei žmogus neateitum su savo problemom, tai būtų savotiškai įdomu, bet kai lauki, kad kokį žodį pasakytų ir apie tave, tai persiprašau... Per tas kalbas tai gal ir spėjo porą kartų kortas išmest mad.gif

Gal aš čia tik viena pasirodžiau tokia supratinga klausytoja? ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(LosAngeles @ 2007 05 19, 19:15)
Gal čia ir ne į temą prie pavasarinių balių, bet galiu tarti du žodžius apie pono L. Malinausko paslaugas.

Sumokėjus savo locnus 70 litų, teko tris ketvirtadalius laiko klausytis marazmų apie supuvusią valdžios moralę, priešus ant kiekvieno kampo, beigi reminescencijas iš asmeninio gyvenimo. Jei žmogus neateitum su savo problemom, tai būtų savotiškai įdomu, bet kai lauki, kad kokį žodį pasakytų ir apie tave, tai persiprašau... Per tas kalbas tai gal ir spėjo porą kartų kortas išmest mad.gif 

Gal aš čia tik viena pasirodžiau tokia supratinga klausytoja?  ph34r.gif

O aš ruošiausi pas jį eiti. Tai dabar ir nežinau g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2007 05 19, 20:51)
O aš ruošiausi pas jį eiti. Tai dabar ir nežinau  g.gif  g.gif


Gal populiarumas zmogu keicia?Arba gal diena netinkama pasitaike? g.gif
Atsakyti
L.Malinauskas pakalbėti, žinoma, mėgsta. hihihi.gif Bet man asmeniškai ir paburti suspėdavo. biggrin.gif
Atsakyti
Gal galėtumėt parašyti geros burėjos adresą,telefoną Vilniuje ( jei kuriai pasakė tiksliai praeitį, ateitį ).
Atsakyti
QUOTE(LosAngeles @ 2007 05 19, 19:15)

Gal aš čia tik viena pasirodžiau tokia supratinga klausytoja?  ph34r.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 05 18, 18:56)
Ataner, kitą savaitę tikrai negalėsiu. doh.gif  Einu į "Būrimo Taro kortomis" seminarą. lotuliukas.gif

kaip smagu lotuliukas.gif nieko tokio atidesime susitikima mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(marfa @ 2007 05 19, 11:07)
4u.gif aciu  bigsmile.gif

4u.gif I "Du pasauliai" ar kur nors kitur?  blush2.gif  g.gif
4u.gif Ataner  ax.gif Ir as matyt kita savaite negalesiu,mano mazulei kazko sianakt temperatura iki 39 pakilo,nuvarem pas gydytoja,tai negali surasti priezasties kolkas,o dabar vel visa paslika guli su auksta temperatura,blogiausia,kad gydytoja itaria apendicita,nes jai paryciui siaubingai pilva skaudejo...  verysad.gif Meldziu dieva,kad tai butu kas nors nerimto ir greitai praeitu...
Kai lankiausi pas Zalatoriene,tai sake,kad su mano mazaja reikia labai atsargiai,kad nustatyti galutine ligos diagnoze,net ir pas 5 gydytojus apsilankyti,kad nebutu bereikalingu operaciju ir siaip... Syki jau tuo isitikinau,nors nezinojau apie dvyniu toki polinki,(nebuvau dar pas Zalatoriene),bet motiniska intuicija neleido patiketi.O buvo taip,kad viena gydytoja gulde i ligonine ,atseit pas mus plauciu uzdegimas,o as nusorendziau pasitarti dar su kita gydytoja,tai ta pasiule pabandyti papulti pas garsu vaiku pulmonologa ir mums pasiseke,docentas jau kita ryta mus prieme ir pasirode pas mus astminis bronchitas,kuri issigydeme namie be jokiu ligoniniu...  thumbup.gif


jerguteliau, laikykis marfute, duok dieve jums sveikatos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 05 21, 07:52)
jerguteliau, laikykis marfute, duok dieve jums sveikatos 4u.gif

4u.gif aciu,siandien jau gerai jauciasi thumbup.gif
Gytare taip ir neatsakei i mano klausimeli...beja,kiek dienu truks kursai? g.gif
Atsakyti
Dar nesu 100% nusprendusi, ar eisiu. g.gif Brangu. 800 Lt. Todėl kol kas labai nesigirsiu. biggrin.gif Pasigirsiu, kai baigsiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 05 21, 09:23)
Dar nesu 100% nusprendusi, ar eisiu. g.gif  Brangu. 800 Lt. Todėl kol kas labai nesigirsiu. biggrin.gif  Pasigirsiu, kai baigsiu. 4u.gif

4u.gif aha,tikrai brangoka.... na,nieko,kai baigsi kursus mes busime tavo pirmosios klientes mirksiukas.gif
Atsakyti
Ok. 4u.gif
Atsakyti