Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

QUOTE(Prikolnaja @ 2007 05 16, 15:10)
O kaip tavo pukelis reikalai? unsure.gif


Dėkoju, šiaip viskas sava vaga teka, tik mokslais dabar užsivertusi, egzaminai prasidėjo.
Papildyta:
QUOTE(Ugnė @ 2007 05 16, 15:27)
Ne Pukeli ne man, as is Klaipedos esu.Cia viena forumiete teiravosi.Tai stai padedu.O girdi tu buvai ne Vilniuje?As jau primirsau 4u.gif


Tai dėl to ir paklausiau, nes pagalvojau, kad tau toli būtų atvažiuoti. Aš buvau Vilniuje, bet ji nebūrėja, nejaugi irgi pamiršai lotuliukas.gif 4u.gif
Ugne, kaip tau sekasi? Ar dar buvai kur pasiburti? g.gif


Atsakyti
biggrin.gif Ne, dar nebuvau,Pukeli. Matai pas mane dabar pavasaris sirdy wub.gif , laukiu vyro pargriztancio ( 7 men. nemaciau jo). sokiai.gif
Veliau, tai butinai reiks nueiti.O tu po egzaminu neisi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 05 16, 16:18)
biggrin.gif Ne, dar nebuvau,Pukeli. Matai pas mane dabar pavasaris sirdy wub.gif , laukiu vyro pargriztancio ( 7 men. nemaciau jo). sokiai.gif
Veliau, tai butinai  reiks nueiti.O tu po egzaminu neisi? mirksiukas.gif


OHO kaip ilgai reikėjo laukti blink.gif ar jau greitai grįš? Įsivaizduoju nelengva, tiek laiko nesimatėt, bet svarbiausia jau nedaug liko thumbup.gif
Lygtai ir norėčiau nueiti yra tu klausymų, bet prisibijau šiek tiek g.gif bus matyti, kaip toliau susišvies.
Atsakyti
Oj kaip noreciau pas kokia bureja,kad man koki vaikina priburtu wub.gif thumbup.gif
Gal zinote kokia gera,kuri ten visaip apkeretu,zavesio suteiktu lotuliukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Pūkelis @ 2007 05 16, 17:40)
OHO kaip ilgai reikėjo laukti blink.gif ar jau greitai grįš? Įsivaizduoju nelengva, tiek laiko nesimatėt, bet svarbiausia jau nedaug liko thumbup.gif
Lygtai ir norėčiau nueiti yra tu klausymų, bet prisibijau šiek tiek  g.gif bus matyti, kaip toliau susišvies.


As tai irgi dabar truputi prisibijau dar eiti (nenoriu jei ka, nieko blogo girdeti) smile.gif ,nes vyras siuo metu plaukia is Amerikos, tai manau po kokiu 3 savaiciu jau bus namie mirksiukas.gif
Bet veliau tai, jauciu nueisiu. mastau.gif
Sekmes tau egzaminuose!
Papildyta:
QUOTE(Paloma:) @ 2007 05 16, 17:58)
Oj kaip noreciau pas kokia bureja,kad man koki vaikina priburtu  wub.gif  thumbup.gif
Gal zinote kokia gera,kuri ten visaip apkeretu,zavesio suteiktu  lotuliukas.gif ?


mirksiukas.gif Paskaityk ankstesnius postus, tikrai yra pas ka nueiti,sekmes ! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 05 16, 16:58)
As tai irgi dabar truputi prisibijau dar eiti (nenoriu jei ka, nieko blogo girdeti) smile.gif ,nes vyras siuo metu plaukia is Amerikos, tai manau po kokiu 3 savaiciu jau bus namie mirksiukas.gif
Bet veliau tai, jauciu nueisiu. mastau.gif
Sekmes tau egzaminuose!


Dėkoju jos tikrai prireiks 4u.gif Jo geriau dabar tau savęs nekankinti, nes kai nueini tai dar labiau viskas nebeaišku, negu aišku biggrin.gif Kaip toli išvykęs tavo vyras, laimingai sugrįžti jam, 3 savaitėlės liko tai ne 7mėn. Kantrybės laukiant soske.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Paloma:) @ 2007 05 16, 16:58)
Oj kaip noreciau pas kokia bureja,kad man koki vaikina priburtu  wub.gif  thumbup.gif
Gal zinote kokia gera,kuri ten visaip apkeretu,zavesio suteiktu  lotuliukas.gif ?


Žavėsį savo ir kerus tau pačiai pats laikas pradėti skleisti, nes pavasaris tinkamiausias metas lotuliukas.gif čia jau būrėja už tave nepadarys smile.gif

Jei nori daugiau apie vaikinus sužinoti, tai Šviesios Margaritos mėgstama tema, ji daugiau info suteikia, po kurios visai viskas nebeaišku. Tai va smile.gif
Atsakyti
mergytės labai reikia Vilniuje kokios geros burėjos tel. nr.ar adreso 4u.gif neturiu laiko skaityti visos temikės tai gal galėsit pagelbėt ir parašyti arba čia arba į až 4u.gif jau kurį laiką labai viskas nesiseka ir jau kelias laidotuves turėjau tai nežinau ko ateityje laukti todėl nusprendžiau išsiburti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 05 15, 13:58)
Aha, pavasaris labai teigiamai veikia. wub.gif
Man irgi įdomu, kaip Ataner sekasi? g.gif


Sveikutes smile.gif labai malonu matyti,kad manes pasiilgote biggrin.gif
Man sekasi neblogai 4u.gif
Buvau trumpam uzbegusi, pamaciau,kad "bureju adresai" net 2-ame temu puslapyje ir pagalvojau,kad mergaites ilsisi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(marfa @ 2007 05 15, 09:46)
4u.gif Labas,labas.... visos apsispakajino,matyt issibure ir laukia ar pildysis,ar ne..  lotuliukas.gif
4u.gif Ataner, o kaip tau sekasi ?Kada padarysime  drinks_cheers.gif  "burtininkiu" drinks_cheers.gif


As mielai noreciau su jumis drinks_cheers.gif , galime organizuoti, kol neprasidejo atostogu metas, butu labai smagu susitikti drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(rusaite @ 2007 05 15, 18:40)
sveikos merginos, kiek uzbegu cia, tai vis tyku. visos matyt gamtoje  tourist5.gif na, tikriausiai as viena likau neisiburusi  cray.gif nu, taip laiko ner, kad niekaip su niekuo negaliu susiderint. arba susiderinu...ir vel negaliu  frusty.gif

Matomai nelaikas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ugnė @ 2007 05 16, 13:48)
Parasykit,kas zinot gera bureja Vilniuje, kuri galetu nuimti nuziurejima ir kt.,

Kiek man teko susidurti, tai pati bureja parekomenduoja zmogu tam reikalui 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Paloma:) @ 2007 05 16, 16:58)
Oj kaip noreciau pas kokia bureja,kad man koki vaikina priburtu  wub.gif  thumbup.gif
Gal zinote kokia gera,kuri ten visaip apkeretu,zavesio suteiktu  lotuliukas.gif ?

ZAVESIO tamstele turi, isskleisk ji del vyriskos gimines, parodyk kokia esi , neslepk, ir jokiu bureju, ju rekomenduotu apkeru tikrai nereikia, dar bedos prisisauksi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 05 16, 18:44)
Sveikutes smile.gif labai malonu matyti,kad manes pasiilgote biggrin.gif
Man sekasi neblogai 4u.gif
Buvau trumpam uzbegusi, pamaciau,kad "bureju adresai" net 2-ame temu puslapyje ir pagalvojau,kad mergaites ilsisi biggrin.gif
Papildyta:


Ataner, sveika sugrįžusi 4u.gif clap.gif
Malonu, kad gerai sekasi, tik prašom mūsų nepamiršti nono.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkelis @ 2007 05 16, 19:49)
Ataner, sveika sugrįžusi 4u.gif  clap.gif
Malonu, kad gerai sekasi, tik prašom mūsų nepamiršti  nono.gif

Jokiu budu nepamirsiu 4u.gif , kaip tau sekasi egzaminai? ar pabaiga jau arti?
kada galima drinks_cheers.gif ??
Atsakyti
Aciu uz patarimus wub.gif
Bet nesiseka man su tais bernais,sakau uzbure gal kas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 05 16, 20:38)
Jokiu budu nepamirsiu 4u.gif , kaip tau sekasi egzaminai? ar pabaiga jau arti?
kada galima  drinks_cheers.gif ??


Man pirmas egzas sią savaite, o paskui birželį. Prieš egzus pats bjauriausias laikotarpis , kai reikia visus darbus, kursinius priduoti.
drinks_cheers.gif galime, kada susibėgti aš jau prisiderinsiu. Svarbu tik susitarti kada ir kur g.gif
Priversime ir Ugne iš Klaipėdos atmauti drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti