Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

QUOTE(Vaida` @ 2007 05 08, 22:40)
Sveikos, reikia greitos pagalbos biggrin.gif

Ryt einu pas Virginija, ale pameciau jos adresa  doh.gif  Nelabai kazkaip patogu jai skambint ir trukdyt, zinant kad jos grafikas labai uzimtas.

Labai lauksiu kad kuri parasytu jei zino  4u.gif


Kavoliuko 9 - 145. As buvau pirmadieni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkelis @ 2007 05 08, 14:13)
Būtent  4u.gif turbūt, dėl to greitai ir pasimiršta būrtai.

ataner, ar praleidai vizitą pas Sergėjų? gal pati apsilankei?

perleidau kitam zmogui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cangoroo @ 2007 05 09, 11:38)
Kavoliuko 9 - 145. As buvau pirmadieni smile.gif


Aciu, visgi teko skambint ir klaust adreso smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, 4u.gif
Kaip sekasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 05 15, 08:33)
Sveikos, merginos, 4u.gif
Kaip sekasi? g.gif

4u.gif Labas,labas.... visos apsispakajino,matyt issibure ir laukia ar pildysis,ar ne.. lotuliukas.gif
4u.gif Ataner, o kaip tau sekasi ?Kada padarysime drinks_cheers.gif "burtininkiu" drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 05 15, 09:46)
4u.gif Labas,labas.... visos apsispakajino,matyt issibure ir laukia ar pildysis,ar ne..  lotuliukas.gif
4u.gif Ataner, o kaip tau sekasi ?Kada padarysime  drinks_cheers.gif  "burtininkiu" drinks_cheers.gif


Sveikos burtininkaitės 4u.gif

Visas užplūdo ramybės laikotarpis, turbūt pavasaris teigiamai veikia ax.gif
Alučio tai labai norisi lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aha, pavasaris labai teigiamai veikia. wub.gif
Man irgi įdomu, kaip Ataner sekasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 05 15, 09:46)
4u.gif Labas,labas.... visos apsispakajino,matyt issibure ir laukia ar pildysis,ar ne..  lotuliukas.gif
4u.gif Ataner, o kaip tau sekasi ?Kada padarysime  drinks_cheers.gif  "burtininkiu" drinks_cheers.gif


sveikos merginos, kiek uzbegu cia, tai vis tyku. visos matyt gamtoje tourist5.gif na, tikriausiai as viena likau neisiburusi cray.gif nu, taip laiko ner, kad niekaip su niekuo negaliu susiderint. arba susiderinu...ir vel negaliu frusty.gif
Atsakyti
Parasykit,kas zinot gera bureja Vilniuje, kuri galetu nuimti nuziurejima ir kt.,
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 05 16, 13:48)
Parasykit,kas zinot gera bureja Vilniuje, kuri galetu nuimti nuziurejima ir kt.,


Čia tau pačiai reikia, ar nori kam nors rekomenduoti? Nepyk, kad smalsauju blush2.gif
Būrėjos nelabai tokiais dalykais užsiima, reikia kažko rimtesnio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pūkelis: 16 gegužės 2007 - 14:02
O kaip tavo pukelis reikalai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkelis @ 2007 05 16, 16:01)
Čia tau pačiai reikia, ar nori kam nors rekomenduoti? Nepyk, kad smalsauju  blush2.gif
Būrėjos nelabai tokiais dalykais užsiima, reikia kažko rimtesnio.


Ne Pukeli ne man, as is Klaipedos esu.Cia viena forumiete teiravosi.Tai stai padedu.O girdi tu buvai ne Vilniuje?As jau primirsau 4u.gif
Atsakyti