Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

gal kuri esat buvusios kaune burimo salone kestucio gatvej, prie merkurijaus stoteles? idomu butu sulaukti atsiliepimu.
Atsakyti
QUOTE(Morkytė @ 2007 05 03, 15:21)
Laikymas aisku bus, bet pirmiau susimokesiu uz kurso kartojima ir dar du kartus laikysiu  verysad.gif  Ir mokejau, ir parasiau, ir plius uztikrinta buvau, kad gi turiu islaikyt, o cia va kaip...  verysad.gif  Bet aciu uz palaikyma  4u.gif    mirksiukas.gif Siaip tikiuosi, kad bent like dalykai, kuriuos ji pasake, pildysis  smile.gif


nepergyvenk, tai tik irodymas, kad nei tamsioji, nei sviesioji bureja nepades. turi pasikliauti savimi biggrin.gif tik tu zinai,kaip pasielgti, kiek mokytis, ka daryti,ko ne, o burejos tik smalsumo delei, jomis negali tiketi 100 proc. taigi kibk i mokslus ir pirmyn smile.gif
Atsakyti
O gal kuri nors buvo pas bureja Jadvyga is Vilniaus? blush2.gif ax.gif Perskaiciau internete labai daug geru atsiliepimu... gal visai nieko... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Morkytė @ 2007 05 03, 14:05)
paklausiau, ar islaikysiu, tai jo patikino, kad jokiu kliuciu nera, viskas gerai bus, islaikysiu. Ir ka tik suzinojau, kad NEISLAIKIAU  cray.gif  cray.gif  cray.gif

Mano drauge pries egzus vaiksciojo pas Anzelika ir toji neapsiriko ne kart. Drauge daznai i Anglija vaziuoja, tai bureja net patare kokia diena ir kiek gali pirkti cigareciu, syki ir 10 bloku praveze doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Milana @ 2007 05 03, 19:34)
Mano drauge pries egzus vaiksciojo pas Anzelika ir toji neapsiriko ne kart. Drauge daznai i Anglija vaziuoja, tai bureja net patare kokia diena ir kiek gali pirkti cigareciu, syki ir 10 bloku praveze  doh.gif


OHO burtai kartais visagaliai smile.gif Aštai kartais bijau dėl kelionių, bet žinok, ar teisybę patars, labai sunku apsispręst poto.
Atsakyti
Sveikos, gal kartais pagelbėsit. Organizuojam mergvakarį idėjinį ir labai reiktų atvykstančios būrėjos, kuri burtų iš esmės bele ką, nieko blogo nesakytų. Burtų kortomis arba iš nuotraukų. Gal pametėtumėt kontaktų, nes pati niekad nebandžiau...
Atsakyti
tiesa, veiksmas Vilniuje
Atsakyti
QUOTE(Zhvirblis @ 2007 05 03, 23:15)
Sveikos, gal kartais pagelbėsit. Organizuojam mergvakarį idėjinį ir labai reiktų atvykstančios būrėjos, kuri burtų iš esmės bele ką, nieko blogo nesakytų. Burtų kortomis arba iš nuotraukų. Gal pametėtumėt kontaktų, nes pati niekad nebandžiau...

Ne daug cia puslapiu prirasyta,bet pametita tikrai nemazai kontaktu... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhvirblis @ 2007 05 03, 23:15)
Sveikos, gal kartais pagelbėsit. Organizuojam mergvakarį idėjinį ir labai reiktų atvykstančios būrėjos, kuri burtų iš esmės bele ką, nieko blogo nesakytų. Burtų kortomis arba iš nuotraukų. Gal pametėtumėt kontaktų, nes pati niekad nebandžiau...


Labas,
Čia sunkai ką nors tinkamo rasi. Galvoju rimtos burėjos nelabai norėtų, nors jei pinigai geri, gal ir susigundys. Papandyk paskambinti šviesiajai Margaritai, ji jauna, energinga, gal ir apsiims.
Atsakyti
QUOTE(Milana @ 2007 05 03, 19:34)
Mano drauge pries egzus vaiksciojo pas Anzelika ir toji neapsiriko ne kart. Drauge daznai i Anglija vaziuoja, tai bureja net patare kokia diena ir kiek gali pirkti cigareciu, syki ir 10 bloku praveze  doh.gif


intriguojanciai g.gif kur gyvena Anzelika? lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Pūkelis @ 2007 05 03, 22:57)
OHO burtai kartais visagaliai smile.gif Aštai kartais bijau dėl kelionių, bet žinok, ar teisybę patars, labai sunku apsispręst poto.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 05 03, 18:23)
nepergyvenk, tai tik irodymas, kad nei tamsioji, nei sviesioji bureja nepades. turi pasikliauti savimi biggrin.gif tik tu zinai,kaip pasielgti, kiek mokytis, ka daryti,ko ne, o burejos tik smalsumo delei, jomis negali tiketi 100 proc. taigi kibk i mokslus ir pirmyn smile.gif



Zinau doh.gif O cia dar Vaida teket bijojo, nes jai ale ispranasavo, kad anksti nasle liks, Prikolnajai - kad vaiku artimiausius 5 metus netures, niu va mergaites jums ir mano pavyzdys mirksiukas.gif 100 proc. burejos nepasako, gal kokiais 99 proc. Mano vienas procentas neissipilde del egzo, Vaidos vienas bus del vyro ankstyvos mirties, o Prikolnajos - del vaiku mirksiukas.gif O viskas, kas gera - pildysis thumbup.gif
Atsakyti
Noreciau Kaune nueiti pas kokia bureja smile.gif
Bet pas tokia, kuri nieko neklausinejus pasako teisybe.
Kokios dabar kainos? 50 lt?
uz bet kokia naudinga info dovanosiu mirksiuka wink.gif
Atsakyti