Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

QUOTE(marfa @ 2007 05 02, 16:32)


oho...kiek norinciu tikrais bokaliukais susidauzt lotuliukas.gif labai smagu tai matyti biggrin.gif nepaisant atkakliu bureju paiesku, patarimu,komentaru skaitymo, zodziu nepaisant itempto darbo siame forume, noras isgerti islikes, valio,valio,valio drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 05 02, 19:53)
nepaisant atkakliu bureju paiesku, patarimu,komentaru skaitymo, zodziu nepaisant itempto darbo siame forume, noras isgerti islikes, valio,valio,valio drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif kas zino gera bureja Kaune? labai noriu nueiti, bet kazkaip nesinori eiti pas tas kur reklamas uzsidejusios, man jos atrodo sarlatanes, nebent kuri esate buvusi ir yra issipilde jos pranasystes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spurgytee @ 2007 05 02, 20:04)
sveikos  smile.gif  kas zino gera bureja Kaune? labai noriu nueiti, bet kazkaip nesinori eiti pas tas kur reklamas uzsidejusios, man jos atrodo sarlatanes, nebent kuri esate buvusi ir yra issipilde jos pranasystes  smile.gif


Oi spurgytee, žinok pastaruoju metu čia tik bokaliukai viešpatauja biggrin.gif Kvepia alumi ir geriausių būrėjų fanatikių susiburimu. Oi būtų nestandartinis dalykas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkelis @ 2007 05 02, 20:47)
Oi spurgytee, žinok pastaruoju metu čia tik bokaliukai viešpatauja  biggrin.gif Kvepia alumi ir geriausių būrėjų fanatikių susiburimu. Oi būtų nestandartinis dalykas  lotuliukas.gif

uzuodziu "raganu" sanburi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkelis @ 2007 05 02, 21:47)
Oi spurgytee, žinok pastaruoju metu čia tik bokaliukai viešpatauja  biggrin.gif Kvepia alumi ir geriausių būrėjų fanatikių susiburimu. Oi būtų nestandartinis dalykas  lotuliukas.gif


taip, taip cia siu metu puotaujama, galima prisijungti group.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(spurgytee @ 2007 05 02, 22:50)
uzuodziu "raganu" sanburi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(taibent1 @ 2007 05 02, 18:09)
O kaip pas ja galima patekti? Mane ir domintu Klaipedoje.


846271998, cia paprastas telefonas.Ji yra Klaipedoje, nors as pas ja dar nebuvau.Vis mastau.sake, kad buria taro kortom, ir dar lyg aiskiarege.
Jei tu eisi, tai buk gera,paskui papasakok,kaip ji tau nubure, ar apsimoka eiti. mirksiukas.gif
Atsakyti
cray.gif cray.gif cray.gif Nu va mergaites, kai buvau pas Margarita (tamsiaja) pasakiau, kad eisiu perlaikinet egzo (jei neislaikau, tai kursa reiks kartot to dalyko) ir paklausiau, ar islaikysiu, tai jo patikino, kad jokiu kliuciu nera, viskas gerai bus, islaikysiu. Ir ka tik suzinojau, kad NEISLAIKIAU cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Morkytė @ 2007 05 03, 15:05)
cray.gif  cray.gif  cray.gif  Nu va mergaites, kai buvau pas Margarita (tamsiaja) pasakiau, kad eisiu perlaikinet egzo (jei neislaikau, tai kursa reiks kartot to dalyko) ir paklausiau, ar islaikysiu, tai jo patikino, kad jokiu kliuciu nera, viskas gerai bus, islaikysiu. Ir ka tik suzinojau, kad NEISLAIKIAU  cray.gif  cray.gif  cray.gif


Jopštararai, kaip negerai. friends.gif Nu never, neverk 4u.gif Gal bus dar koks laikymas, gal dar neviskas prarasta? Pasitaiko gi staigmenėlių gyvenime.
Atsakyti
QUOTE(Pūkelis @ 2007 05 03, 15:14)
Jopštararai, kaip negerai.  friends.gif Nu never, neverk  4u.gif Gal bus dar koks laikymas, gal dar neviskas prarasta? Pasitaiko gi staigmenėlių gyvenime.




Laikymas aisku bus, bet pirmiau susimokesiu uz kurso kartojima ir dar du kartus laikysiu verysad.gif Ir mokejau, ir parasiau, ir plius uztikrinta buvau, kad gi turiu islaikyt, o cia va kaip... verysad.gif Bet aciu uz palaikyma 4u.gif mirksiukas.gif Siaip tikiuosi, kad bent like dalykai, kuriuos ji pasake, pildysis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Morkytė @ 2007 05 03, 15:05)
cray.gif  cray.gif  cray.gif  Nu va mergaites, kai buvau pas Margarita (tamsiaja) pasakiau, kad eisiu perlaikinet egzo (jei neislaikau, tai kursa reiks kartot to dalyko) ir paklausiau, ar islaikysiu, tai jo patikino, kad jokiu kliuciu nera, viskas gerai bus, islaikysiu. Ir ka tik suzinojau, kad NEISLAIKIAU  cray.gif  cray.gif  cray.gif


Tamsioji Margarita tik gal sveikatą kažkiek pasako. Man dėl egzų panašiai sakė, prieš akis buvo du valstybiniai egzaminai tai pasakė taip: pirmą išlaikysi lengvai, gali net nesimokyt, o antrą jei mokysies tai ir išlaikysi, o jei ne, tai gali net neiti doh.gif Bet čia ir nebūnant ekstrasensu galima pasakyt kad jei nesimokysi tai ir neišlaikysi. Tokie dalykai tik nuo žmogaus priklauso. Nepergyvenk, išlaikysi tą egzą, truputuką daugiau pasimokysi ir viskas bus ok, tik kad mokėt reiks už kurso kartojimą ir skola vilksis. Bet koks gi studentas be skolų mirksiukas.gif
Atsakyti