Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

QUOTE(Prikolnaja @ 2007 05 01, 17:58)
Gal...O gal ir noresiu bet negalesiu...Nenorejo gal tai man sakit g.gif




Baik tu, tik neitikek tuo labai, bo taip ir bus. Nusiteik optimistiskai ir viskas bus gerai smile.gif Labai tau linkiu, kad turetum leliuku tiek, kiek pati panoresi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Morkytė @ 2007 05 01, 20:53)
Baik tu, tik neitikek tuo labai, bo taip ir bus. Nusiteik optimistiskai ir viskas bus gerai  smile.gif Labai tau linkiu, kad turetum leliuku tiek, kiek pati panoresi  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
As buvau sestadieni pas Sviesiaja Margarita - labai maloni moteris tikrai, bure apie 1.5h labai taikliai daug ka pasake smile.gif
man patiko.
bet klausima i kuri vis ieskau atsakymo - konkretaus ir jinai negalejo duoti, sake,kad tai ne nuo manes priklauso.
Nors is kitos puses, as pati negalejau kaip noro tiksliai ivardinti to rupimo klausimo vieno doh.gif
tai galvoju gal po kurio laiko bandyti pas tamsiaja Margarita - bet nzn pati - o kuri yra geresne, gal kuri buvo ir ten ir ten - galetu palyginti?
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2007 05 01, 21:53)
As buvau sestadieni pas Sviesiaja Margarita - labai maloni moteris tikrai, bure apie 1.5h labai  taikliai daug ka pasake  smile.gif 
man patiko.
bet klausima i kuri vis ieskau atsakymo - konkretaus ir jinai negalejo duoti, sake,kad tai ne nuo manes priklauso.
Nors is kitos puses, as pati negalejau kaip noro tiksliai  ivardinti  to rupimo klausimo vieno  doh.gif
tai galvoju gal po kurio laiko bandyti pas tamsiaja Margarita -  bet nzn pati - o kuri yra geresne, gal kuri buvo ir ten ir ten - galetu palyginti?



Pas sviesiaja tai nebuvau, bet tamsioji man thumbup.gif Ka klausiau, viska atsake, o ar pildysis-laikas parodys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Morkytė @ 2007 05 02, 00:21)
Pas sviesiaja tai nebuvau, bet tamsioji man  thumbup.gif  Ka klausiau, viska atsake, o ar pildysis-laikas parodys  smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 05 02, 07:51)


tu be zodziu tik bokaliukus dauzai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2007 05 01, 21:53)
As buvau sestadieni pas Sviesiaja Margarita - labai maloni moteris tikrai, bure apie 1.5h labai  taikliai daug ka pasake  smile.gif 
man patiko.
bet klausima i kuri vis ieskau atsakymo - konkretaus ir jinai negalejo duoti, sake,kad tai ne nuo manes priklauso.
Nors is kitos puses, as pati negalejau kaip noro tiksliai  ivardinti  to rupimo klausimo vieno  doh.gif
tai galvoju gal po kurio laiko bandyti pas tamsiaja Margarita -  bet nzn pati - o kuri yra geresne, gal kuri buvo ir ten ir ten - galetu palyginti?


Labas ingakalni, 4u.gif

Tikrai sunku su tais norais, ypač kai reikia tiksliai suformoluoti, atrodo nori daug ir visko, o konkrečiai ir neišeina biggrin.gif
Bandyk pas aiškiaregį kokį, gal pamatys atsakymą. Kita vertus sako negerai dažnai vaikščioti, reikia pertraukėlę padaryti, aš po šios Margaritos daugiau ir nebuvau burtis. Kuo daugiau nori sužinoti tuo labiau susipainioji g.gif
Papildyta:
QUOTE(ataner @ 2007 05 02, 13:14)
tu be zodziu tik bokaliukus dauzai biggrin.gif


Laikas bręsta jau tikrais turbūt sudaužt. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 05 02, 13:14)
tu be zodziu tik bokaliukus dauzai biggrin.gif



Kad ir be zodziu cia jau viskas aisku mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Pūkelis @ 2007 05 02, 13:47)
Laikas bręsta jau tikrais turbūt sudaužt.  lotuliukas.gif



Taip taip bigsmile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 05 02, 14:14)
tu be zodziu tik bokaliukus dauzai biggrin.gif



QUOTE(Pūkelis @ 2007 05 02, 14:47)
Laikas bręsta jau tikrais turbūt sudaužt.  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Visiškai pritariu. 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 05 02, 15:27)
drinks_cheers.gif
Visiškai pritariu. 4u.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milana @ 2007 04 27, 12:17)
Sveikutes  smile.gif
Gal kuri buresi pas Anzelika. Nezinau jos pavardes, ji tokia tamsiais plaukais, apie 40m., maloni, ruse, bet moka ir lietuviskai. Gyvena Vilniui artai Vilniaus apskr.  ax.gif

Merginos, tai nieks nezinot Anzelikos? Dar ji baltaja magija uzsiima ir seip taikliai buria.
Atsakyti
QUOTE(CreteIsland @ 2007 05 01, 17:09)
merginos,ta mociute,pas kuria as lankiausi,gyvena KLAIPEDOJE...  4u.gif  (nes daug kas klausete,is kur ji, per A/Z ). blush2.gif

O kaip pas ja galima patekti? Mane ir domintu Klaipedoje.
Atsakyti