Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

QUOTE(ataner @ 2007 04 30, 18:19)
Gytariuk as nieko nesiaiskinau, palikau savo likima teketi ramia vaga,pavargau lakstyti pas burejus ir klausyti apie savo ateiti butus ir nebutus dalykus, paskutini karta buvau gel.vilko, ir manau man pakako smile.gif neimanoma gauti 100proc. atsakymo nei pas viena is ju 4u.gif


ataner, su tavimi sutinku visu 100% kai pagalvoji, jei jos rastu atsakymus į visus klausymus, tai pačios gyventu idealius gyvenimus. Deja, gyvenimas taip surėdytas, kad niekas absoliutiškos tiesos nežino, gal ir gerai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(l-aura @ 2007 04 26, 16:21)
na jo..  Baugiai idomu  blush2.gif  Gal ir nueisiu, bet jau pas kitą  rolleyes.gif  Draugas labai sunerimes, sake "zinok jei nueisi ir paliksi po kurio laiko mane, tai zinosiu kieno namus degint"  blush2.gif    Tipo burejos  blink.gif


Manau, kad geriau neiti pas būrėja prieš vestuves. Kam tau ta našta reikalinga. Jeigu jauti, kad čia tavo žmogus, o moterys nuojauta gera apdovanotos, tai nesiblaškyk. Jei nori gimdyti vaikus šitam žmogui, ir jauti, kad čia tavo likimas , tai pirmyn. 4u.gif tavo būsimas vyras iš dalies teisus lotuliukas.gif jei abejoji nors kiek savo pasirinkimu, tada geriau neskubėti, o pagyventi ir pažiūrėti.
Papildyta:
QUOTE(Ugnė @ 2007 04 30, 12:59)
smile.gif Aciu, uzsirasiau numeriuka, reikes bandyti nueiti.Paskui papasakosiu. mirksiukas.gif


Oi Ugne, lauksim mes naujienų lauksim. 4u.gif aišku pačiu geriausiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Morkytė @ 2007 04 28, 08:55)
O man tai atrodo, kad mes galim viska keisti. Pvz as buvau pas Margarita, tai ji pasake, kad pas mane bus 2 mergaites, o as nenoriu tiek mergu  doh.gif  Paklausiau jos, ar galim viska pakeisti kazkaip, tai ji labai protingai atsake, sako "as tau sakau, kaip bus, jei viskas tekes pasroviui, o jei nenori antros mergaites, tai planuok antra vaika, skaiciuok dienas ir t.t" Yra juk tu metodu. Taip pat ir su vyru, jei pasake, kad jauna nasle liksi, tai susirupink vyro sveikata is anksto ir viskas bus ok  smile.gif  Cia mano nuomone  ax.gif

Man ji pasake,kai paklausiau kiek turesiu vaiku,kad artimiausiu 5metu nesimato,jau buvau po tu zodziu 3kartus nescia,deja nesekmingai...
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 05 01, 00:20)
Man ji pasake,kai paklausiau kiek turesiu vaiku,kad artimiausiu 5metu nesimato, jau buvau po tu zodziu 3kartus nescia,deja nesekmingai...



blink.gif oho blink.gif va ir netikek vadinasi..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Morkytė @ 2007 05 01, 09:07)
blink.gif  oho  blink.gif  va ir netikek vadinasi.....  g.gif

Bet kiek visgi turesiu taip ir nezinau doh.gif
Atsakyti
o jus kada bandet tikrinti kiek vaiku ir kokius turesit su adata ir siulu? blyn, kiek as esu darius kitiems, kurie jau turi vaiku, tai 100% tiesa rode... g.gif o ir sau kiek dariau, tai visada vienodai rodo..
Atsakyti
QUOTE(Justicija @ 2007 05 01, 10:36)
o jus kada bandet tikrinti kiek vaiku ir kokius turesit su adata ir siulu? blyn, kiek as esu darius kitiems, kurie jau turi vaiku, tai 100% tiesa rode...  g.gif  o ir sau kiek dariau, tai visada vienodai rodo..

Aha, bandžiau. Irgi visada pataiko. Prieš n metų, kai dar apie vaikus nė negalvojom, su draugėm būrėmės. Tai dabar visos taip ir turi. O aš dar pažiūrėsiu, kas antras bus, nes pirmas, tai taip kaip rodė. tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Justicija @ 2007 05 01, 11:36)
o jus kada bandet tikrinti kiek vaiku ir kokius turesit su adata ir siulu? blyn, kiek as esu darius kitiems, kurie jau turi vaiku, tai 100% tiesa rode...  g.gif  o ir sau kiek dariau, tai visada vienodai rodo..


O tai kaip reikia daryti?Smalsu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 05 01, 12:23)
O tai kaip reikia daryti?Smalsu mirksiukas.gif

Na bandysiu papasakoti...
reikia iverti i adata siula, tada istiesti delna ir 3 kartus salia delno nuleisti-pakelti adata laikant uz siulo. tada ramiai laikyti virs delno. Jei sukasi ratu adata - bus mergaite, jei linija (lygiagreciai pirstams) - berniukas. Paskui iskart vel 3k salia delno aukstyn- zemyn ir vel laikyti virs delno antram vaikui. Ir vel kazka rodys. Baigti jei adata nurimsta ir stovi vietoje.Tikiuosi supratot... arba gal kas aiskiau moka paaiskint. ax.gif
Kiek girdejau kiti veria savo plauka vietoj siula. Bandziau. Irgi ta pati rode. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Justicija @ 2007 05 01, 13:09)
Na bandysiu papasakoti...
reikia iverti i adata siula, tada istiesti delna ir 3 kartus salia delno nuleisti-pakelti adata laikant uz siulo. tada ramiai laikyti virs delno. Jei sukasi ratu adata - bus mergaite, jei linija (lygiagreciai pirstams) - berniukas. Paskui iskart vel 3k salia delno aukstyn- zemyn ir vel laikyti virs delno antram vaikui. Ir vel kazka rodys. Baigti jei adata nurimsta ir stovi vietoje.Tikiuosi supratot... arba gal kas aiskiau moka paaiskint.  ax.gif
Kiek girdejau kiti veria savo plauka vietoj siula. Bandziau. Irgi ta pati rode.  biggrin.gif


smile.gif kaip juokingai gavosi.Jei ziuriu i adata (laikant virs delno),ji sukasi taip kaip mintimis paliepiu, o jei tik nebeziuriu i adata,ji nebesisuka biggrin.gif .Na bandziau is keliu kartu,bet tas pats gaunasi, jei ziuriu ir mintim sakau sukis ratu, tai adata ir sukasi ratu,arba vertikaliai jei paliepiu.Rankos nejudinau.Nerimta ta mano adata turbut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 04 28, 12:50)
O as vis klaipedietes kvieciuosi i pokalbi smile.gif

QUOTE(CreteIsland @ 2007 04 30, 11:28)
...taciau teko susidurti su viena bureja klp,kuri paliko isties nerealu ispudi. tokia mociute(vardo,deja,nezinau) Poilsio gatveje...

QUOTE(CreteIsland @ 2007 04 30, 11:51)
ji man bure taro kortom bei is biolauko(jei teisingai supratau).nusake dabarti,praeiti beveik simtu procentu.


merginos,ta mociute,pas kuria as lankiausi,gyvena KLAIPEDOJE... 4u.gif (nes daug kas klausete,is kur ji, per A/Z ). blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 05 01, 10:28)
Bet kiek visgi turesiu taip ir nezinau doh.gif



Matyt kiek noresi, tiek ir turesi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Morkytė @ 2007 05 01, 16:55)
Matyt kiek noresi, tiek ir turesi  bigsmile.gif

Gal...O gal ir noresiu bet negalesiu...Nenorejo gal tai man sakit g.gif
Atsakyti