Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

QUOTE(Morkytė @ 2007 04 28, 09:55)
O man tai atrodo, kad mes galim viska keisti. Pvz as buvau pas Margarita, tai ji pasake, kad pas mane bus 2 mergaites, o as nenoriu tiek mergu  doh.gif 

Kad taip man Tavo problemas. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Morkytė @ 2007 04 28, 08:55)
ji pasake, kad pas mane bus 2 mergaites, o as nenoriu tiek mergu  doh.gif 

Tšššššššššššš, nekalbėk šitaip... Nelemtą minutę gali būti tie žodžiai pasakyti...



O gal turėsi 5 dukteris ir kiekvieną dieną Dievui už jas dėkosi, ir džiaugsiesi, kad tau jas davė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lepOŽKA: 28 balandžio 2007 - 08:50
QUOTE(lepOŽKA @ 2007 04 28, 10:50)
Tšššššššššššš, nekalbėk šitaip... Nelemtą minutę gali būti tie žodžiai pasakyti...
O gal turėsi 5 dukteris ir kiekvieną dieną Dievui už jas dėkosi, ir džiaugsiesi, kad tau jas davė smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Morkytė @ 2007 04 28, 08:55)
O man tai atrodo, kad mes galim viska keisti. Pvz as buvau pas Margarita, tai ji pasake, kad pas mane bus 2 mergaites, o as nenoriu tiek mergu  doh.gif  Paklausiau jos, ar galim viska pakeisti kazkaip, tai ji labai protingai atsake, sako "as tau sakau, kaip bus, jei viskas tekes pasroviui, o jei nenori antros mergaites, tai planuok antra vaika, skaiciuok dienas ir t.t" Yra juk tu metodu. Taip pat ir su vyru, jei pasake, kad jauna nasle liksi, tai susirupink vyro sveikata is anksto ir viskas bus ok  smile.gif  Cia mano nuomone  ax.gif

Kokia cia Margarita taip pasake?
Atsakyti

O as vis klaipedietes kvieciuosi i pokalbi smile.gif gal kuri yra buvusi pas Vanda (Klaipeda), lyg Viktorijos viesbuty turi ofisa?Noreciau atsiliepimu isgirsti. 4u.gif
Atsakyti
Ataner, kaip Tu? Jei neklystu, kažkokį klausimą su būrėja norėjai išsiaiškinti? Ar pavyko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 04 28, 12:50)
O as vis klaipedietes kvieciuosi i pokalbi smile.gif gal kuri yra buvusi pas Vanda (Klaipeda), lyg Viktorijos viesbuty turi ofisa?Noreciau atsiliepimu isgirsti. 4u.gif


apie Vanda VIktorijos viesbutyje nezinau,taciau teko susidurti su viena bureja klp,kuri paliko isties nerealu ispudi.jeigu idomu galesiu atsiust koordinates. mirksiukas.gif tokia mociute(vardo,deja,nezinau) Poilsio gatveje...
Atsakyti
QUOTE(CreteIsland @ 2007 04 30, 13:28)
apie Vanda VIktorijos viesbutyje nezinau,taciau teko susidurti su viena bureja klp,kuri paliko isties nerealu ispudi.jeigu idomu galesiu atsiust koordinates. mirksiukas.gif tokia mociute(vardo,deja,nezinau) Poilsio gatveje...


Tai zinoma noriu, atsiusk.O ji kaip buria, taro ar paprastom kortom, ar kaip kitaip?gal gali truputi apibudinti apie jos burimus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 04 30, 11:36)
O ji kaip buria, taro ar paprastom kortom, ar kaip kitaip?gal gali truputi apibudinti apie jos burimus? 4u.gif


ji man bure taro kortom bei is biolauko(jei teisingai supratau).nusake dabarti,praeiti beveik simtu procentu.sedejau svelniai tariant "apakusi" ax.gif
as buvau ka tik netekus vaikelio,tai prislegta nebezinojau,kur ieskot nusiraminimo ar bent kazkokio patvirtinimo,kad viskas kazkada bus gerai...tai ji man iskart pasake-ka tik buvo vaikelio mirtis,taro kortom irgi pati maciau,kaip ismete ta korta "mirtis",va,sako,cia nesena praeitis... verysad.gif dar nusake tiksliai apie pirmaji vaika(pasake amziu,lyti),apie busima vaikeli rolleyes.gif (ziuresim,kaip bus...),apie santykius su vyru(tiesiog kaip pirstu i aki),netgi apie musu gyvenimo buda.na vienu zodziu jauciausi taip,lyg ji tikrai mane mate kiaurai.sako,as viska matau,visa tavo praeiti-dabarti-ateiti,sako,viskas biolauke irasyta...
tokia senuciuke,visai maloni,atrode tokia gerietiska ragana... blush2.gif

nezinau,ar galima rasyti cia telefonus, unsure.gif todel parasysiu tau tuoj i AZ. mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif Aciu, uzsirasiau numeriuka, reikes bandyti nueiti.Paskui papasakosiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 04 28, 08:59)
Kad taip man Tavo problemas. doh.gif



blush2.gif Nu taip, ne problema, ale vis tiek nesinori blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(lepOŽKA @ 2007 04 28, 09:50)
Tšššššššššššš, nekalbėk šitaip... Nelemtą minutę gali būti tie žodžiai pasakyti...
O gal turėsi 5 dukteris ir kiekvieną dieną Dievui už jas dėkosi, ir džiaugsiesi, kad tau jas davė smile.gif




Sutinku, gal ir taip mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 04 28, 10:31)
Kokia cia Margarita taip pasake?



Ta tamsioji, kur rusiskai sneka ax.gif Nu bet cia ta fakta as kaip pavyzdi pasakiau, kad viska matyt galima keist ir zmogus pats yra savo likimo kalvis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 04 29, 08:44)
Ataner, kaip Tu? Jei neklystu, kažkokį klausimą su būrėja norėjai išsiaiškinti? Ar pavyko? g.gif


Gytariuk as nieko nesiaiskinau, palikau savo likima teketi ramia vaga,pavargau lakstyti pas burejus ir klausyti apie savo ateiti butus ir nebutus dalykus, paskutini karta buvau gel.vilko, ir manau man pakako smile.gif neimanoma gauti 100proc. atsakymo nei pas viena is ju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ataner: 30 balandžio 2007 - 17:20