Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

QUOTE(Gytarė @ 2007 04 26, 21:21)
Aš būtinai nueičiau. 4u.gif  Ir ne pas vieną. blush2.gif

na mane viena taip isskyre doh.gif ( Genute is sanciu)
o dabar galvoju, kokia kvaile buvau, kad pasidaviau itakai.

Papildyta:
QUOTE(BlackDee @ 2007 04 26, 00:00)
Aha ir aš pas Auksi virtualiai išsiburiau  ax.gif  Man patiko  bigsmile.gif

ir as noriu blink.gif
kur jo ieskoti ?
Atsakyti
QUOTE(Giedra* @ 2007 04 27, 08:18)
na mane viena taip isskyre  doh.gif ( Genute is sanciu)
o dabar galvoju, kokia kvaile buvau, kad pasidaviau itakai.

Papildyta:

ir as noriu  blink.gif
kur jo ieskoti ?

Cia tema yra Taro kortos,paziurek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 27, 09:14)
o ka daktarai?ka jie sako?


Kaip visada - pasakė kaip ir tu:

sveikinu!
Jūs mano praktikoje antra, taip "išrėpliojusi" iš tokio stovio be specialaus gydymo.

Ir viskas. Kiti apsimeta, kad nieko ir nebuvo, nes taip patogiau... jiems. Geriausia nurašyti klaidingai diagnozei (nors aš pasitikrindama dariau tyrimus net ne vieną kartą ir skirtingose vietose, visur patvirtino tą patį). Nors viskas yra surašyta medicininėje kortelėje.



O dėl "musės nenuskriausiu - neskriaudžiame kitų. O save? Viduje tiek baimių, nuoskaudų ir kančios turime kartais susikaupę, o pora žodžių tai vadinama - VIDINĖ AGRESIJA.
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 04 26, 16:53)
ax.gif O kuriame rajone jinai?Is kavos tirsciu ir Vincenta buria...
Kazkada buriausi pas bureja Virsuliskese,tada tik ka buvau istekejusi,tai jinai man sake,kad mes issiskirsim,as  schmoll.gif netikejau,nes tuo metu tai atrode visiskas absurdas,bet gyvenimas parode,kad tai tiesa...
O dabar tai gal geriau eiciau pas astrologe,kad jinai pagal zvaigzdes pasiziuretu musu suderinamuma,o kaip jau gyvenime bus,taip bus....  mirksiukas.gif
lotuliukas.gif ot tie vyrai....  lotuliukas.gif




Nadija gyvena šalia žaliojo tilto, (nepamenu gatvės pavadinimo), šalia Holiday Inn viešbučio, bendrabučio tipo name. Bet nepasakyciau kad likau sužavėta, tik kad malonu su ja bendraut, bet ir ne viskas išsipildė ką ji pasakė schmoll.gif

geriau pas kitą nueisiu, kuri iš nuotraukų vien jau gali kažką pasakyti, duoda net maldas skaityt pačiai smile.gif pati save vasina gydytoja, o ne bureja smile.gif Tik ji ne vilniuj gyvena..
Atsakyti
QUOTE(Rima* @ 2007 04 27, 11:02)
O dėl "musės nenuskriausiu - neskriaudžiame kitų. O save? Viduje tiek baimių, nuoskaudų ir kančios turime kartais susikaupę, o pora žodžių tai vadinama - VIDINĖ AGRESIJA.

blink.gif
nu neturiu as tos agresijos:)
nieko blogo nelinkiu ir piktumu nelaikau smile.gif

nestumo metu isryskejo, issioperuosiu ir toliau gyvensiu 4u.gif
aisku uztektu geros dietos
bet cia temele ne apie tai


Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2007 04 26, 13:06)
sveikos mergaites, perskaiciau ir as nuo pradžių iki galo šią temą  smile.gif  Norėjau paklausti, gal kas nors buvo pas būrėją Nadiją iš Vilniaus?? kazkaip nenugirdau apie ją pokalbiuose nieko..  mirksiukas.gif 
Buvau pas ją praeitais metais kelis kartus, sesuo rekomendavo, o šiai - jos vyras (keista ane?  lotuliukas.gif )  Ji rusakalbė, iš kortų neburia, sakė kad negalima kortom burtis, o buria iš kavos tirščių  ax.gif  Tiesą sakant ir ėjau pas ją kad pamatyti kaip tai daroma, smalsumas žudė  blush2.gif 
Nu įdomiai ji buria.. Mato tose nuosėdose įvairius gyvunėlius, daiktus ir tt ir pasakoja.. Ir iš rankos dar pabūrė..
sakė kad aš nužiūrėta buvau, tai liepė pas ją dar pavažinėti, nes reikia nuimti čia matyt kad dar ateiciau  uzsitikrino), paskui kitus seansus uzkalbėjo man žiogelius, druską, česnaką, pamokino kaip elgtsi ir saugotis nuo nužiūrėjimo..  g.gif 
Gal dar kas buvo pas ja? Idomu man ar išsipildė  rolleyes.gif

Tiesą sakant norėčiau vėl pas kokią nueiti, bet nežinau - ir baisu kartu.. Ruošiuosi ženytis, tai kažkaip nenorėčiau išgirsti kad čia ne mano žmogus..  slap.gif  Labai to bijau.. Kaip jūs manot - eiti prieš vedybas ar ne?  verysad.gif



O as vat neiciau pries zenybas smile.gif Vat pati kazkaip planavau teketi uz kokiu meteliu, ale pasake man ne per srniausiai, kad greitai labai patapsiu nasle blink.gif Zodziu taip ir pasake - busi labai jauna nasle g.gif Ir ka man dabar daryt??? Vietos nebegaliu sau rasti, nezinau nei ka galvot, nei kur eit, ar tiket ar ne (nors sita tai ne viena bureja sake). Tai dabar persasi mintis - tai kam tada zenytis, jei istekesiu ir prarasiu po poros metu vyra??? Nu zodziu, biski dabar gailiuosi kad suzinojau tai, ypac kai yra zmogus, be kurio savo gyvenimo nelabai isivaizduoju...
Atsakyti
va va blink.gif sito ir as bijau .. Bijau kad sužinojusi ką nors negero nukreipsiu savo mintis blogąja linkme, o juk mintis turi savybę virsti kūnu unsure.gif Bijau kad pati sau prisišauksiu tą pranašystę..
Atsakyti
Mergytes, bukit geros, parasykit man i az bureju adresiuku Kaune, gali buti ir vilniuje, laaaabaiiii reikia....
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Gal kuri buresi pas Anzelika. Nezinau jos pavardes, ji tokia tamsiais plaukais, apie 40m., maloni, ruse, bet moka ir lietuviskai. Gyvena Vilniui artai Vilniaus apskr. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida` @ 2007 04 27, 11:21)
O as vat neiciau pries zenybas smile.gif Vat pati kazkaip planavau teketi uz kokiu meteliu, ale pasake man ne per srniausiai, kad greitai labai patapsiu nasle  blink.gif  Zodziu taip ir pasake - busi labai jauna nasle  g.gif  Ir ka man dabar daryt??? Vietos nebegaliu sau rasti, nezinau nei ka galvot, nei kur eit, ar tiket ar ne (nors sita tai ne viena bureja sake). Tai dabar persasi mintis - tai kam tada zenytis, jei istekesiu ir prarasiu po poros metu vyra??? Nu zodziu, biski dabar gailiuosi kad suzinojau tai, ypac kai yra zmogus, be kurio savo gyvenimo nelabai isivaizduoju...

na, mesk tokias mintis i sali. o gal bureja apsiriko, gal sumaise asmenis. buna, kad su artima drauge ar giminaite supainioja. o ir jauna nasle dar nereiskia, kad uz poros metu. ta jauna gali skaitytis ir 35riu. taip, kad nusiramink mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2007 04 27, 21:26)
na, mesk tokias mintis i sali. o gal bureja apsiriko, gal sumaise asmenis. buna, kad su artima drauge ar giminaite supainioja. o ir jauna nasle dar nereiskia, kad uz poros metu. ta jauna gali skaitytis ir 35riu. taip, kad nusiramink  mirksiukas.gif


Čia biškį nne į temą, bet tai 35 metų išeina visai nejauna ir pakankamai nugyvenus, vyra galima kaip ir laidot, kam jis bereikalingas tokiuose metuose lotuliukas.gif Jei ką tai čia jumoras.
O jei rimtai tai visiškai sutinku kad nereikia visko ką sako būrėjos priimti už gryną pinigą, reikia gyventi savo gyvenimą ir negalvoti kad jau ką pasakė tai ir viskas, vasdinasi taip ir bus. Negalima taip užsiprogramuoti.
Atsakyti
O man tai atrodo, kad mes galim viska keisti. Pvz as buvau pas Margarita, tai ji pasake, kad pas mane bus 2 mergaites, o as nenoriu tiek mergu doh.gif Paklausiau jos, ar galim viska pakeisti kazkaip, tai ji labai protingai atsake, sako "as tau sakau, kaip bus, jei viskas tekes pasroviui, o jei nenori antros mergaites, tai planuok antra vaika, skaiciuok dienas ir t.t" Yra juk tu metodu. Taip pat ir su vyru, jei pasake, kad jauna nasle liksi, tai susirupink vyro sveikata is anksto ir viskas bus ok smile.gif Cia mano nuomone ax.gif
Atsakyti