Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

QUOTE(Rima* @ 2007 04 26, 10:17)

Pritariu Jums 100%. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rima* @ 2007 04 26, 10:17)
tai kad ir įrodo, ir pagrindžia, ir t.t.

Bet ne šiame saite įrodymų ižškok. Geriau rusų saituose, ir dar tiksliau - mokslinėse temose, ne pvz. anastasija.ru. Ten "briedo" ir mistikos prisirankiotum.
Ir aš kažkada panašiai knisausi, kaip tu dabar, kursinį rašydama, bet ne taip elgiesi, mieloji.
Nepilk ant visų ir nekiršink žmogučių. Evelinuška, tau nuo to geriau nebus, kažko į protą ar nuo proto nenuvedžiosi, o kad savo emocijas išlieji, ir dar viešai - na ir ką pasieki? Jei domiesi ezoterika, atsakysiu ką darai - agi vampyruoji, mergyt  lotuliukas.gif . O ar tai gražu? Feee....

O dėl pagydymų aš turiu savo nuomonę.
Niekas negali kito žmogaus pagydyti, nes padėti sau gali tik pats žmogus, o kada nepadeda daktarai, psichiatras ar psichoterapeutas, kartais dvasinės paramos ieškoma pas būrėjas ar magijos specus. Visame pasaulyje taip yra. Gal kartais žmogui pakanka tik palaikymo ar padrasinimo, informacijos, kad jis NĖRA BEVILTIŠKAS, IR ŽMOGUS PATS SAVYJE ĮJUNGIA VIDINIUS RESURSUS, KAD IŠROPOTŲ IŠ BEVILTIŠKIAUSIOS SITUACIJOS? Žinau tai, nes pati išlipau iš beviltiškos ligos. Viskas įmanoma, kai nors kas ištiesio pagalbos ranką ar bent mažąjį pirštelį tuo, kažkokiu lūžiniu momentu. Kada arba ten, žemyn, arba išlipti.

Na taip, pagijau nuo vėžio. Ir ką? Evelinuška, manai linksma girtis tuo? Patikėk, ne! Net prisiminti tą klaikų periodą nesinori.
Ir tais, kurio televizijos laidose dalyvauja, nelabai džiaugiuosi. Nereikia skausmo ir kančios eskaluoti.

O padėjo man..... Sergejus. Tas pats, kurį mes čia temoje minime.

Atsakiau?


taip, atsakei, aciu, kad pasivarginai.na, bet ar tiktais burejo pagalba, be vaistu pagijai?o kodel negali pasigirti, ar patarti kitoms, kurios serga veziu ir merdi ? kodel nera tas liudijama viesai?kodel neistirta konkretus atvejis ir irodyta? juk vardan gero tikslo?
ir jei jau diskutuojam,tai gal apseikim, be tu familiarumu, "mieloji", ar vampyruojanti, ok?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evelinushka: 26 balandžio 2007 - 09:09
sveikos mergaites, perskaiciau ir as nuo pradžių iki galo šią temą smile.gif Norėjau paklausti, gal kas nors buvo pas būrėją Nadiją iš Vilniaus?? kazkaip nenugirdau apie ją pokalbiuose nieko.. mirksiukas.gif
Buvau pas ją praeitais metais kelis kartus, sesuo rekomendavo, o šiai - jos vyras (keista ane? lotuliukas.gif ) Ji rusakalbė, iš kortų neburia, sakė kad negalima kortom burtis, o buria iš kavos tirščių ax.gif Tiesą sakant ir ėjau pas ją kad pamatyti kaip tai daroma, smalsumas žudė blush2.gif
Nu įdomiai ji buria.. Mato tose nuosėdose įvairius gyvunėlius, daiktus ir tt ir pasakoja.. Ir iš rankos dar pabūrė..
sakė kad aš nužiūrėta buvau, tai liepė pas ją dar pavažinėti, nes reikia nuimti čia matyt kad dar ateiciau uzsitikrino), paskui kitus seansus uzkalbėjo man žiogelius, druską, česnaką, pamokino kaip elgtsi ir saugotis nuo nužiūrėjimo.. g.gif
Gal dar kas buvo pas ja? Idomu man ar išsipildė rolleyes.gif

Tiesą sakant norėčiau vėl pas kokią nueiti, bet nežinau - ir baisu kartu.. Ruošiuosi ženytis, tai kažkaip nenorėčiau išgirsti kad čia ne mano žmogus.. slap.gif Labai to bijau.. Kaip jūs manot - eiti prieš vedybas ar ne? verysad.gif
Atsakyti
As tai, nueiciau, o tuo labiau pries vestuves, juk idomu visdelto.O sprendimus, taigi vis tiek tau daryti.O gal ko isvengti galesi, ar apeiti ir pan. smile.gif
Atsakyti
na jo.. Baugiai idomu blush2.gif Gal ir nueisiu, bet jau pas kitą rolleyes.gif Draugas labai sunerimes, sake "zinok jei nueisi ir paliksi po kurio laiko mane, tai zinosiu kieno namus degint" blush2.gif Tipo burejos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2007 04 26, 13:06)
pas būrėją Nadiją iš Vilniaus??
Nu įdomiai ji buria.. Mato tose nuosėdose įvairius gyvunėlius, daiktus ir tt ir pasakoja.. Ir iš rankos dar pabūrė..
sakė kad aš nužiūrėta buvau, tai liepė pas ją dar pavažinėti, nes reikia nuimti čia matyt kad dar ateiciau  uzsitikrino), paskui kitus seansus uzkalbėjo man žiogelius, druską, česnaką, pamokino kaip elgtsi ir saugotis nuo nužiūrėjimo..  g.gif 
Gal dar kas buvo pas ja? Idomu man ar išsipildė  rolleyes.gif

Tiesą sakant norėčiau vėl pas kokią nueiti, bet nežinau - ir baisu kartu.. Ruošiuosi ženytis, tai kažkaip nenorėčiau išgirsti kad čia ne mano žmogus..  slap.gif  Labai to bijau.. Kaip jūs manot - eiti prieš vedybas ar ne?  verysad.gif

ax.gif O kuriame rajone jinai?Is kavos tirsciu ir Vincenta buria...
Kazkada buriausi pas bureja Virsuliskese,tada tik ka buvau istekejusi,tai jinai man sake,kad mes issiskirsim,as schmoll.gif netikejau,nes tuo metu tai atrode visiskas absurdas,bet gyvenimas parode,kad tai tiesa...
O dabar tai gal geriau eiciau pas astrologe,kad jinai pagal zvaigzdes pasiziuretu musu suderinamuma,o kaip jau gyvenime bus,taip bus.... mirksiukas.gif

QUOTE(l-aura @ 2007 04 26, 15:21)
na jo..  Baugiai idomu  blush2.gif  Gal ir nueisiu, bet jau pas kitą  rolleyes.gif  Draugas labai sunerimes, sake "zinok jei nueisi ir paliksi po kurio laiko mane, tai zinosiu kieno namus degint"  blush2.gif    Tipo burejos  blink.gif

lotuliukas.gif ot tie vyrai.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2007 04 26, 15:06)
Kaip jūs manot - eiti prieš vedybas ar ne?  verysad.gif

Aš būtinai nueičiau. 4u.gif Ir ne pas vieną. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 04 26, 16:53)
ax.gif O kuriame rajone jinai?Is kavos tirsciu ir Vincenta buria...
Kazkada buriausi pas bureja Virsuliskese,tada tik ka buvau istekejusi,tai jinai man sake,kad mes issiskirsim,as  schmoll.gif netikejau,nes tuo metu tai atrode visiskas absurdas,bet gyvenimas parode,kad tai tiesa...
O dabar tai gal geriau eiciau pas astrologe,kad jinai pagal zvaigzdes pasiziuretu musu suderinamuma,o kaip jau gyvenime bus,taip bus....  mirksiukas.gif
lotuliukas.gif ot tie vyrai....  lotuliukas.gif

jooooo.. Vincenta is tirsciu deda oijojoi..., lotuliukas.gif jeigu rimtai tai buvo tiesos,pritariu jai,bet ne 100%
Papildyta:
QUOTE(Gytarė @ 2007 04 26, 20:21)
Aš būtinai nueičiau. 4u.gif  Ir ne pas vieną. blush2.gif

pamenu ir as apsilankiau pries vestuves, na g.gif nieko ypatinga, buriausi is kavos tirsciu jeigu atmintis neapgauna juozapaviciaus g. Genute g.gif tuo metu nei teigiamo,nei neigiamo ,viena dalyka tikrai teisingai nusake,kas tuo metu atrode apsurdiska ,jau daug metu praejo, jeigu siuo metu buria,tai turetu buti su ilgamete patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2007 04 26, 16:21)
na jo..  Baugiai idomu  blush2.gif  Gal ir nueisiu, bet jau pas kitą  rolleyes.gif  Draugas labai sunerimes, sake "zinok jei nueisi ir paliksi po kurio laiko mane, tai zinosiu kieno namus degint"  blush2.gif    Tipo burejos  blink.gif

Tai ruosiesi zenitys,ismok but gudri,nevisada reikia vyram viska pasakot wink.gif

O siaip aisku nueik,tik labai pasirink kuria cia labiausia isgyre biggrin.gif As tai taip daryciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 26, 11:02)
taip, atsakei, aciu, kad pasivarginai.na, bet ar tiktais burejo pagalba, be vaistu pagijai?o kodel negali pasigirti, ar patarti kitoms, kurios serga veziu ir merdi ? kodel nera tas liudijama viesai?kodel neistirta konkretus atvejis ir irodyta? juk vardan gero tikslo?


be vaistų. Be chemoterapijos. Nurašyta buvau.
Vienintelis vaistas buvo - lietuviškos žaliosios rupūžės antpilas. Ir badas, meditacijos ir savęs keitimas.

Oiii... kiek visko "kakos" savyje radau smile.gif)) Užtat suvokiau, kaip aš tą vėžiuką prisišaukusi buvau, pati kalta ir buvau, ne kas iš pašalės. Tad ir merdi su savo vidiniu pykčiu apsikabinusios. O šansą Visata (ar Dievas, vadinkim kaip norim, Jis - vienas ir tas pats) suteikia visiems vienodą, tik pasinaudoti reikia.

Agresiją reikia žaboti ir savo ego pamažinti. Niekam to nereikia, o ypač mums pačioms. Kerta per sveikatytę, oi kerta tie mūsų mandražai wink.gif

Nelengvas tai darbas - savivala užsiimti. Bet verta! thumbup.gif

(P.s. Evelinuška, paskaityk savo postus, ir pamatysi, kaip agresyviai rašai....)
Atsakyti
QUOTE(Rima* @ 2007 04 27, 00:43)
Oiii... kiek visko "kakos" savyje radau smile.gif)) Užtat suvokiau, kaip aš tą vėžiuką prisišaukusi buvau,  pati kalta ir buvau, ne kas iš pašalės. Tad ir merdi su savo vidiniu pykčiu apsikabinusios. O šansą Visata (ar Dievas, vadinkim kaip norim, Jis - vienas ir tas pats) suteikia visiems vienodą, tik pasinaudoti reikia.

Agresiją reikia žaboti ir savo ego pamažinti.  Niekam to nereikia, o ypač mums pačioms. Kerta per sveikatytę, oi kerta tie mūsų mandražai wink.gif



mane ligos uzpuole, bet kas liecia agresija, muses nenuskriausciau...
nesuprasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rima* @ 2007 04 27, 00:43)
be vaistų. Be chemoterapijos. Nurašyta buvau.
Vienintelis vaistas buvo - lietuviškos žaliosios rupūžės antpilas. Ir badas, meditacijos ir savęs keitimas.

Oiii... kiek visko "kakos" savyje radau smile.gif)) Užtat suvokiau, kaip aš tą vėžiuką prisišaukusi buvau,  pati kalta ir buvau, ne kas iš pašalės. Tad ir merdi su savo vidiniu pykčiu apsikabinusios. O šansą Visata (ar Dievas, vadinkim kaip norim, Jis - vienas ir tas pats) suteikia visiems vienodą, tik pasinaudoti reikia.

Agresiją reikia žaboti ir savo ego pamažinti.  Niekam to nereikia, o ypač mums pačioms. Kerta per sveikatytę, oi kerta tie mūsų mandražai wink.gif

Nelengvas tai darbas - savivala užsiimti. Bet verta!  thumbup.gif

(P.s. Evelinuška, paskaityk savo postus, ir pamatysi, kaip agresyviai rašai....)

na, sveikinu labai, o ka daktarai?ka jie sako?
Atsakyti