Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

QUOTE(marfa @ 2007 04 25, 16:55)
MERGINOS GAL JAU NEBEKREIPKIM DEMESIO I EVELINUSHKOS PASISAKYMUS!


Taigi, kad taip... Kaip kažkada viena forumietė sakė: "internete prietrankų ne viena ir ne dvi" irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 04 25, 17:04)
4u.gif O as zinokite issiburiau pas Auksi,jinai taro kortu temoje pasiskelbusi,kad nemokamai buria,nes dar mokosi... tai man visai neblogai isbure...  thumbup.gif

Ar i tiesa panasu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lepOŽKA @ 2007 04 25, 18:08)
Taigi, kad taip... Kaip kažkada viena forumietė sakė: "internete prietrankų ne viena ir ne dvi"  irnesakyk.gif


na,jei jau pradedi varyt, pasakysiu kokia nuomone apie tave susidariau: jei as prietranka, tai tu totali vista...sorry ,bt taip manau
Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 25, 17:10)
na,jei jau pradedi varyt, pasakysiu kokia nuomone apie tave susidariau: jei as prietranka, tai tu totali vista...sorry ,bt taip manau

Pupuliuk, tu gi dar vakar žadėjai nustoti čia rašyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lepOŽKA @ 2007 04 25, 18:13)
Pupuliuk, tu gi dar vakar žadėjai nustoti čia rašyti bigsmile.gif

pupuliukas pamate, kiek jai adresuota pasisakymu, ir neistesejo pazado...ax, tas pupuliukas ax.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ignoruokit ka rasau ir neberasysiu as rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 25, 17:10)
as prietranka

tu sakai - tu žinai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lepOŽKA @ 2007 04 25, 18:47)
tu sakai - tu žinai cool.gif

nu tu grynas cebato aulas, paziurek ka darai? cia virsune,labai rimtumo siam forumui suteiki. labai.ne, nu as apsalus, CEBATAS ne kas kitas!
Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 25, 18:01)
nu tu grynas cebato aulas, paziurek ka darai? cia virsune,labai rimtumo siam forumui suteiki. labai.ne, nu as apsalus, CEBATAS ne  kas kitas!



O ko tu, pupuliuk, vis taip nerviniesi? Dar kartą įsiskaityk į sakinį "internete prietrankų ne viena ir ne dvi". Kurioje vietoje čia kalba eina apie tave? Ar bent jau apie SM? Man atrodo, niekur... smile.gif Interneto pratybės beribės... O kad tamsta viską prisitaikai sau - jau tamstos problemėlė hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lepOŽKA: 25 balandžio 2007 - 18:16
Linksmai jūs čia bendraujat... thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o gal gali moderatorius pratrinti ne i tema pasisakymus... kad nereiktu informacijos beieskantiems skaityt offtopic... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 04 25, 16:04)
4u.gif O as zinokite issiburiau pas Auksi,jinai taro kortu temoje pasiskelbusi,kad nemokamai buria,nes dar mokosi... tai man visai neblogai isbure...  thumbup.gif

Aha ir aš pas Auksi virtualiai išsiburiau ax.gif Man patiko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 25, 10:23)
klausimelis, jei jau tas burejas stebuklingai tave pagydo, atburia,ar pan, argi nesinoretu savo lidijimu padeti kitiems zmonem???ar sedet trint rankas, oj kaip man fainai, pagyjau nuo vezio ar pan, o jus kiti mirkit?
ir kodel nei vienas RIMTAS mokslininkas to neirodo, na, tu ju galiu?



tai kad ir įrodo, ir pagrindžia, ir t.t.

Bet ne šiame saite įrodymų ižškok. Geriau rusų saituose, ir dar tiksliau - mokslinėse temose, ne pvz. anastasija.ru. Ten "briedo" ir mistikos prisirankiotum.
Ir aš kažkada panašiai knisausi, kaip tu dabar, kursinį rašydama, bet ne taip elgiesi, mieloji.
Nepilk ant visų ir nekiršink žmogučių. Evelinuška, tau nuo to geriau nebus, kažko į protą ar nuo proto nenuvedžiosi, o kad savo emocijas išlieji, ir dar viešai - na ir ką pasieki? Jei domiesi ezoterika, atsakysiu ką darai - agi vampyruoji, mergyt lotuliukas.gif . O ar tai gražu? Feee....

O dėl pagydymų aš turiu savo nuomonę.
Niekas negali kito žmogaus pagydyti, nes padėti sau gali tik pats žmogus, o kada nepadeda daktarai, psichiatras ar psichoterapeutas, kartais dvasinės paramos ieškoma pas būrėjas ar magijos specus. Visame pasaulyje taip yra. Gal kartais žmogui pakanka tik palaikymo ar padrasinimo, informacijos, kad jis NĖRA BEVILTIŠKAS, IR ŽMOGUS PATS SAVYJE ĮJUNGIA VIDINIUS RESURSUS, KAD IŠROPOTŲ IŠ BEVILTIŠKIAUSIOS SITUACIJOS? Žinau tai, nes pati išlipau iš beviltiškos ligos. Viskas įmanoma, kai nors kas ištiesio pagalbos ranką ar bent mažąjį pirštelį tuo, kažkokiu lūžiniu momentu. Kada arba ten, žemyn, arba išlipti.

Na taip, pagijau nuo vėžio. Ir ką? Evelinuška, manai linksma girtis tuo? Patikėk, ne! Net prisiminti tą klaikų periodą nesinori.
Ir tais, kurio televizijos laidose dalyvauja, nelabai džiaugiuosi. Nereikia skausmo ir kančios eskaluoti.

O padėjo man..... Sergejus. Tas pats, kurį mes čia temoje minime.

Atsakiau?
Atsakyti