Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

kaip fainei cia jus snekates. mane irgi labai domina burejos ir visokios laumes ax.gif prijimkit i savo buri, ka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 25, 10:23)
labai aciu uz issamu atsakyma. mirksiukas.gif ...tik klausimelis, jei jau tas burejas stebuklingai tave pagydo, atburia,ar pan, argi nesinoretu savo lidijimu padeti kitiems zmonem???ar sedet trint rankas, oj kaip man fainai, pagyjau nuo vezio ar pan, o jus kiti mirkit?
ir kodel nei vienas RIMTAS mokslininkas to neirodo, na, tu ju galiu?

burejos tik buria, pasako ligas, bet negirdejau kad gydytu. Bent jau cia einam tik kortu issimesti ir suzinoti kas laukia ir ka galetume pakeisti kad tas ir tas neatsitiktu ar atsitiktu. ax.gif Ir sito mokslo gali ismokti beveik kiekviena + iskalba ir klientura jau turi. As apie TIK burejas, o ne aiskereges ir t.t.
O telikas niekada netyla nuo tu zmoniu, kurie pagydo tam tikromis priemonemis: piramides, gyvas vanduo, zoleles.... Vieniems padeda, kitiems ne. O gal padeda tik tas itikejimas, o jis visagalis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Justicija @ 2007 04 25, 10:54)
burejos tik buria, pasako ligas, bet negirdejau kad gydytu. Bent jau cia einam tik kortu issimesti ir suzinoti kas laukia ir ka galetume pakeisti kad tas ir tas neatsitiktu ar atsitiktu.  ax.gif Ir sito mokslo gali ismokti beveik kiekviena + iskalba ir klientura jau turi. As apie TIK burejas, o ne aiskereges ir t.t.
O telikas niekada netyla nuo tu zmoniu, kurie pagydo tam tikromis priemonemis: piramides, gyvas vanduo, zoleles.... Vieniems padeda, kitiems ne. O gal padeda tik tas itikejimas, o jis visagalis.  4u.gif

ka manot aoie tai?
"Vyras ar moteris, iššaukiantys dvasias ar užsiimantys kerėjimu, bus nubausti mirtimi. Jie turi būti užmušti akmenimis; jų kraujo kaltė kris ant jų pačių." (Kun 20:27)
"Kas piktžodžiautų Viešpaties vardui, bus nubaustas mirtimi. Visa bendrija užmuš piktžodžiautoją akmenimis." (Kun 24:16)
"Jei tave gundytų kas nors, net jei tai būtų tavo brolis ar tavo motinos sūnus, net jei tai būtų tavo paties sūnus ar duktė, ar žmona, kurią myli, ar artimiausias bičiulis, sakydamas: ‘Eime ir garbinkime kitus dievus’, kurių nei tu, nei tavo protėviai nesate pažinoję (...) Užmušk jį akmenimis" (Įst 13:6-10)
Atsakyti
Spurgyytee, ne Tu viena ieskai burejos Kaune. Bet visos partizaniskai tyli. ..Arba reik skaityt visas prirasytas dalis..
Atsakyti
Tai, kad cia beprasmiski gincai prasidejo.
Ne tik kaunietes, bet ir klaipedietes tyli. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 25, 11:59)
ka manot aoie tai?

nu cia reikia pagalvot. isstudijuot kiekviena zodi kad suprastum... g.gif g.gif

QUOTE(busVakare @ 2007 04 25, 13:37)
Spurgyytee, ne Tu viena ieskai burejos Kaune. Bet visos partizaniskai tyli. ..Arba reik skaityt visas prirasytas dalis..



QUOTE(Ugnė @ 2007 04 25, 13:49)
Tai, kad cia beprasmiski gincai prasidejo.
Ne tik kaunietes, bet ir klaipedietes tyli. cool.gif


nauju niekas neatrado, o apie visas kitas turbut greiciau butu perskaityt pries tai buvusias temas. tongue.gif Ypac daug adresu pirmojoj temoj. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 25, 10:59)
ka manot aoie tai?


Na aš manau, kad su šita tema, kuri vadinasi "Būrėjų adresai", neturi nieko bendro... schmoll.gif
Kas mano kitaip? bigsmile.gif


Papildyta:
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 24, 15:57)
daugiau cia neberasysiu


Bet traukia tos burtininkės, nors tu ką... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lepOŽKA: 25 balandžio 2007 - 13:00
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 25, 10:59)
ka manot aoie tai?
"Vyras ar moteris, iššaukiantys dvasias ar užsiimantys kerėjimu, bus nubausti mirtimi. Jie turi būti užmušti akmenimis; jų kraujo kaltė kris ant jų pačių." (Kun 20:27)
"Kas piktžodžiautų Viešpaties vardui, bus nubaustas mirtimi. Visa bendrija užmuš piktžodžiautoją akmenimis." (Kun 24:16)
"Jei tave gundytų kas nors, net jei tai būtų tavo brolis ar tavo motinos sūnus, net jei tai būtų tavo paties sūnus ar duktė, ar žmona, kurią myli, ar artimiausias bičiulis, sakydamas: ‘Eime ir garbinkime kitus dievus’, kurių nei tu, nei tavo protėviai nesate pažinoję (...) Užmušk jį akmenimis" (Įst 13:6-10)


Nesuprantu prie ko čia dvasių iššaukimai , kitų dievų garbinimas ? Man atrodo nelabai supranti apie ką šita tema. Čia renkasi suaugę žmonės kuriems reikalinga info apie buriančias kortom , rankom ir pan. Dėl ko ten eina tai tik jų pačių reikalas . Absoliučiai tuščia diskusija.
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 04 24, 13:24)
14 val. dar neperleidau, jeigu nori prasau 4u.gif

schmoll.gif negaliu tokiu metu,nes dirbu... verysad.gif

4u.gif 4u.gif MERGINOS GAL JAU NEBEKREIPKIM DEMESIO I EVELINUSHKOS PASISAKYMUS! Pas mane namie kompas uzluzes,tai labai gaila gaisti darbe laika,kad skaityti visokias nesamones... doh.gif Jeigu zmogus niekaip nesupranta apie ka si tema,tai geriausia visai nekreipti demesio... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 04 25, 16:55)
schmoll.gif negaliu tokiu metu,nes dirbu...  verysad.gif

4u.gif  4u.gif MERGINOS GAL JAU NEBEKREIPKIM DEMESIO I EVELINUSHKOS PASISAKYMUS! Pas mane namie kompas uzluzes,tai labai gaila gaisti darbe laika,kad skaityti visokias nesamones...  doh.gif Jeigu zmogus niekaip nesupranta apie ka si tema,tai geriausia visai nekreipti demesio...  ax.gif

Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 04 25, 17:55)
schmoll.gif negaliu tokiu metu,nes dirbu...  verysad.gif

4u.gif  4u.gif MERGINOS GAL JAU NEBEKREIPKIM DEMESIO I EVELINUSHKOS PASISAKYMUS! Pas mane namie kompas uzluzes,tai labai gaila gaisti darbe laika,kad skaityti visokias nesamones...  doh.gif Jeigu zmogus niekaip nesupranta apie ka si tema,tai geriausia visai nekreipti demesio...  ax.gif


tai jau senai reikejo nebekreipti lotuliukas.gif o kad tai nesamones, manot tik sito forumo dalyves smile.gif
Atsakyti
4u.gif O as zinokite issiburiau pas Auksi,jinai taro kortu temoje pasiskelbusi,kad nemokamai buria,nes dar mokosi... tai man visai neblogai isbure... thumbup.gif
Atsakyti