Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

QUOTE(lepOŽKA @ 2007 04 23, 18:19)
Ką nors cituojant yra būtina nurodyti šaltinį, o ne pateikti tai kaip savo kūrybą... Ar ne Evelinushka? mirksiukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nenoriu pasirodyti nemandagi, drisiu priminti,kad cia yra tema- "Bureju adresai" tongue.gif

ir dar mergaites, kas norite apsilankyti pas Sergeju ketvirtadieni, uzleisiu savo vieta smile.gif parasykite i az.
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 04 23, 17:37)
drinks_cheers.gif

Apskritai manau,kad pas gera bureja nueiti nori daug daugiau zmoniu nei eina,tiesiog jie bijo suzinoti teisybe...  ax.gif

Teisybės tikrai negali būrėjai pasakyti, jos parasčiausiai nežino. Likimą kuriamės patys, paparsčiausiai visi burtai užsifiksuoja žmogaus pasamonėje, ir žmogus gyvena ne savo susikurtą pagal kokio nors šarlatano užprogramuota gyvenimą.
Iš anksto atsiprašau už pasisakymą ne į temą, tačiau jau taip norėjosi savo tirgrašį įkišti. 4u.gif
drinks_cheers.gif Tikrai reiktų užvesti temą apie būrimo žalą ar naudą. Gal kam ir naudos duotų...
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 04 23, 19:57)
ir dar mergaites, kas norite apsilankyti pas Sergeju ketvirtadieni, uzleisiu savo vieta smile.gif  parasykite i az.

O kodėl nusprendei nebeiti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lepOŽKA @ 2007 04 23, 19:19)
Ką nors cituojant yra būtina nurodyti šaltinį, o ne pateikti tai kaip savo kūrybą... Ar ne Evelinushka? mirksiukas.gif


kokios jus idomios, o ......... ir tekstas pradetas rasyti didziaja raide, jums neatrodo citata?beje, pabaigoje irgi........, na, taip kabuciu nera, bet gudresni ta puikiai supranta... g.gif
na, bet jei jums gera, gaudant zmogaus klaideles, tai tyliu verysad.gif
labai gailiuosi , kad cia ilindau i jusus tema, dar prakeiksit lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
dar man keista, kad nereiksmingai ir antraeilei mano nuomonei skiriate tiek demesio doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evelinushka: 24 balandžio 2007 - 08:23
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 24, 09:19)
kokios jus idomios, o ......... ir tekstas pradetas rasyti didziaja raide, jums neatrodo citata?beje, pabaigoje irgi........, na, taip kabuciu nera, bet gudresni ta puikiai supranta... g.gif

Pupuli, esmė ne raidėse ar kabutėse, o AUTORYSTĖJE mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lepOŽKA @ 2007 04 24, 10:55)
Pupuli, esmė ne raidėse ar kabutėse, o AUTORYSTĖJE mirksiukas.gif


kur parasyta, kas tai mano zodziai?.....pupuli....., na ir prajuokinai bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
gal iskiek savo energija kitur, o nesikabinek prie zodziu....
beje, rasiau, kad .......liksiu prie tokios nuomones, kad......., o nerasiau, ....kad mano nuomone yra.....
Papildyta:
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 24, 11:11)
kur parasyta, kas tai mano zodziai?.....pupuli....., na ir prajuokinai bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
gal iskiek savo energija kitur, o nesikabinek prie zodziu....
beje, rasiau, kad .......liksiu prie tokios nuomones, kad......., o nerasiau, ....kad mano nuomone yra.....


kad galutinai nurimtum, parasysiu citata paimta buvo is " Lietuvos vyskupų laiškas apie okultizmo plitimą" ar laiminga? ar nurimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evelinushka: 24 balandžio 2007 - 09:14
4u.gif Ataner, o kuria valanda?Ar jau kam nors perleidai...? ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 24, 10:24)
kad galutinai nurimtum, parasysiu citata paimta buvo is " Lietuvos vyskupų laiškas apie okultizmo plitimą"


Zuikeli, nuo šito reikėjo ir pradėti... Suprantu tavo norą atlikti kilnią švietėjišką misiją, bet citavimas nenurodant šaltinio yra laikomas autoriaus minčių pasisavinimu arba, paprasčiau tariant, intelektine vagyste... mirksiukas.gif

O, beje, ko tamsta taip nerviniesi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lepOŽKA: 24 balandžio 2007 - 09:42
sveikos smile.gif gal zinote bureju Kaune? kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(lepOŽKA @ 2007 04 24, 11:36)
Zuikeli, nuo šito reikėjo ir pradėti... Suprantu tavo norą atlikti kilnią švietėjišką misiją, bet citavimas nenurodant šaltinio yra laikomas autoriaus minčių pasisavinimu arba, paprasčiau tariant, intelektine vagyste... mirksiukas.gif

O, beje, ko tamsta taip nerviniesi?


ironizuoju, nematau del ko cai nervintis lotuliukas.gif o del saltinio nurodymo, tai , na, ....tiesa sakant tu mane stebini su nelogiskais isvedziojimais, hm, intelektine vagyste....,....nematau prasmes su tavim testi pokalbio....itariu, kad tau 16 metu, esi nelabai radus savo identiteta, todel vie ieskaibudu irodyt savo tiesa, ar isvedziojimus, linkiu tau sekmes, susivok drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 24, 15:04)
ironizuoju, nematau del ko cai nervintis lotuliukas.gif o del saltinio nurodymo, tai , na, ....tiesa sakant tu mane stebini su nelogiskais isvedziojimais, hm, intelektine vagyste....,....nematau prasmes su tavim testi pokalbio....itariu, kad tau 16 metu, esi nelabai radus savo identiteta, todel vie ieskaibudu irodyt savo tiesa, ar isvedziojimus, linkiu tau sekmes, susivok  drinks_cheers.gif

GAZUI NUIMT, PAIESKOK VISUOSE FORUMUOSE CITATU BE AUTORIAUS!!!!SEKMES, SIRDELE... bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evelinushka: 24 balandžio 2007 - 13:06
QUOTE(marfa @ 2007 04 24, 10:31)
4u.gif Ataner, o kuria valanda?Ar jau kam nors perleidai...? ax.gif  rolleyes.gif


14 val. dar neperleidau, jeigu nori prasau 4u.gif
Atsakyti