Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

smile.gif Vis dar atkakliai laukiu Klaipedieciu pasisakymu apie burejas 4u.gif Na jei kas nedrista viesai, tai gal man i AZ galit parasyti.kas zinot Rada, Aleksandra, gal galit savo nuomone pasakyti. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 04 20, 23:56)
Ar Tavo tokia gyvenimo užduotis - rūpintis, kad žmonės mąstyti pradėtų? g.gif  Daug darbo laukia. 4u.gif  lotuliukas.gif



ne, ne uzduotis, tiesiog, keista, kad vede moterys, su vaikais, uzuot uzsiimtu savisvieta, galu gale geras knygas skaitytu, rypintusi vaiku auginimo klausimais, laksto pas burejus.... doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba mergaites 4u.gif kas zinot zoja tokia ten netoli tyzenhauzu buria.nes buvau pas ja pries metus tai laaabai tiesa pasake.bet buvau isvaziavus ir tel pameciau...be to,kodel negalima nesciai burtis?
Atsakyti
QUOTE(SkyLy @ 2007 04 22, 17:04)
Laba mergaites 4u.gif kas zinot zoja tokia ten netoli tyzenhauzu buria.nes buvau pas ja pries metus tai  laaabai tiesa pasake.bet buvau isvaziavus ir tel pameciau...be to,kodel negalima nesciai burtis?

4u.gif labuks,as pas ja labai seniai buvau.jos tel 2629780.reikia skambinti vakare 10 valanda.labai sunku uzsirasyti.
kiek girdejau tai nestumo pradzioje negalima burtis.bet tai tik mano nuomone.
Atsakyti
va ryt ir pabandysiu paskambint biggrin.gif nes gal sekmadieni negalima nei burtis nei skambint?nu man taip susviete kazkodel ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 22, 16:20)
ne, ne uzduotis, tiesiog, keista, kad vedę moterys, su vaikais, uzuot uzsiimtu savisvieta, galu gale geras knygas skaitytu, rypintusi vaiku auginimo klausimais, laksto pas burejus.... doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Kodėl gi Tau pačiai savišvieta neužsiėmus? g.gif Moterys būna ne vedę, o ištekėjusios. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 04 22, 20:18)
Kodėl gi Tau pačiai savišvieta neužsiėmus? g.gif  Moterys būna ne vedę, o ištekėjusios. biggrin.gif




lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gerai tu cia suvartei, saunuole thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackDee @ 2007 04 20, 21:45)
Buvau pas šviesiąją Margaritą. Na ką galiu pasakyti......  g.gif  Nusivyliau. Ne tuo - ką ji išburė (išburė viską labai teigiamai, tfu tfu tfu), o jos burimo būdu. Jokių būdu nenoriu sakyti kažko neigiamo, nes pati ji nuostabus ir šiltas žmogus, bet... man susidarė toks įspūdis, kad ji tiesiog mintinai iškalus kai kurių delno linijų ir kortų simbolių reikšmes  unsure.gif  Kai paauglystėj labai domėjausi ezoterika, manau, taip pat sugebedavau "paburt". Akivaizdu, kad ji yra labiau "mėgėja" nei profesionalė, bent jau, kai lyginu ja su Rita iš Minsko pl.  Ritos netgi kortų dėliojimo būdas buvo "profesionalesnis", o pas Margaritą toks "vaikiškas", net mokykloj kažkada taip dėliodavom....  Nuėjau pas ją norėdama sužinoti kaip pas mane atrodo situacija su darbu artimiausioj ateity, o ji man vis porino apie meilės reikalus, kurie man dabar nelabai rūpi, bet matyt jai atrodo, kad moterys tik apie meilę ateina klaust, tai to ir išmoko  unsure.gif  Aš vis bandžiau pakreipti kalbą apie profesinę sritį, o ji vis ją gražindavo į meilės sritį, nes turbūt jai lengviausia apie tai kalbėt  g.gif 
Man buvo labai juokingas vienas momentas - ji buvo atidėjus į šalį 6 kortas kuriam laikui, o su kitom burė. Tarkim tos 6 kortos buvo - 6,7,8,9,10 ir valetas. Kitas dėlioja ir kai iškrenta vienodos pvz. karalius ir karalius (nesvarbu kurioj eilutėj) jas surenka ir atideda į šalį. Neatsimenu "ant ko" jį burė, bet sako: "Pažiūrėsim, kokios kortos liks, toks ir bus atsakymas" na ir galvoju: "Taigi iir durniui aišku, kad liks 6,7,8,9,10 ir valetas", nes jie be poros, kadangi tos 6 atidėtos į šoną.  Na kai būtent jos ir liko ( o dėliojimas visas truko ilgokai), ji tik pasakė: "Na, matai? Viskas bus gerai"  rolleyes.gif
Aišku, kažkokius bendrus dalykus ji nusakė gan tiksliai ypač apie esamą situaciją. Nors pvz. sako  - pirmas tau gims berniukas (o aš jau turiu mergaitę)  doh.gif Žodžiu, nuėjau, patenkinau smalsumą - daugiau nebeisiu  ax.gif
Jokiu būdu nieko neatkalbinėju - tiesos tikrai jos žodžiuose pasitaikė  mirksiukas.gif


Sunku rasti idelią burtininkę, bet vis ieškom ieškom smile.gif Man tai dėl vaikų lygiai taip pat pasakė geležinio vilko būrėja, o šita pataikė lotuliukas.gif kad pirma mergaitė, antras berniukas.

Papildyta:
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 22, 15:20)
ne, ne uzduotis, tiesiog, keista, kad vede moterys, su vaikais, uzuot uzsiimtu savisvieta, galu gale geras knygas skaitytu, rypintusi vaiku auginimo klausimais, laksto pas burejus.... doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Va va nuo tos dideles savišvietos ir išeinama iš krašto smile.gif Kaip galima kažką teisti ar smerkti. Čia suaugę žmonės renkasi ir jie patys žino ką daro.
Atsakyti
QUOTE(Pūkelis @ 2007 04 23, 08:09)
Kaip galima kažką teisti ar smerkti. Čia suaugę žmonės renkasi ir jie patys žino ką daro.

thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 04 22, 21:18)
Kodėl gi Tau pačiai savišvieta neužsiėmus? g.gif  Moterys būna ne vedę, o ištekėjusios. biggrin.gif


na, didziausia pagarba tau uz mano klaidos radima thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif matosi, labai auksto intelekto esi mirksiukas.gif , tada, atsakyk man toki dalyka.skaiciau bendrauji su leopoldu, ania?jis mano draugei rankoje pamate mirti yz kazkiek metu, ir to isvengimui pasiule viska mesti ir varyti i uzsieni, normalu??ar normalu, taip sujaukti jos gyvenima? ar normalu, kad jai neberupi seima, kad besiseka darbe? ne, nenormalu, o kasdelto kaltas?
laukiu tavo ismintingo atsakymo....
Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 23, 11:33)
na, didziausia pagarba tau uz mano klaidos radima  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif matosi, labai auksto intelekto esi mirksiukas.gif , tada, atsakyk man toki dalyka.skaiciau bendrauji su leopoldu, ania?jis mano draugei rankoje pamate mirti uz kazkiek metu, ir to isvengimui pasiule viska mesti ir varyti i uzsieni, normalu??ar normalu, taip sujaukti jos gyvenima? ar normalu, kad jai neberupi seima, o rupi, kaip vistelkai kokiai lakstyti pas visus kauno burejus,ieskant paguodos,kad besiseka darbe? ne, nenormalu, o kasdelto kaltas?ar visa tai neveda, i priklausomybe Leopoldui?T.y. vel lankytis pas ji, kad jis nuimtu mirti, ar ka ten???
laukiu tavo ismintingo atsakymo....

Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 23, 11:33)
skaiciau bendrauji su leopoldu, ania?jis mano draugei rankoje pamate mirti yz kazkiek metu, ir to isvengimui pasiule viska mesti ir varyti i uzsieni, normalu??ar normalu, taip sujaukti jos gyvenima? ar normalu, kad jai neberupi seima, kad besiseka darbe? ne, nenormalu, o kasdelto kaltas?
laukiu tavo ismintingo atsakymo....

Aha, bendrauju. ax.gif Bet į Tavo klausimą galėtų atsakyti tik jis pats. Aš nesu Leopoldo sielos dvynė tongue.gif , todėl jo žodžių ir veiksmų komentuoti nesiimu.
Atsakyti