Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

Niu va, buvau pas Margarita (kur rusiskai sneka). Nu nezinau, ka klausiau, ta atsake, ar teisybe sake, nezinau, reik palaukt, paziuresiu, ar pildysis ax.gif Bet siaip tai man ji patiko smile.gif Dar patiko, kad nebuvo jokiu kortu, esu girdejusi, kad blogai kortom burtis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 04 19, 17:44)
ax.gif Del Leopoldo ,tai nieko nesakysiu,bet del kitu pasisakymu,tai geriau patyletum schmoll.gif ,jeigu neesi tokia isprususi siuo klausimu.... pasidomek daugiau... nes jau nuo senoves net garsus karvedziai ir faraonai naudojosi bureju,aiskiaregiu paslaugomis... nekalbant ir apie praeito amziaus garsius veikejus...

eik eik, sneki, kaip ......... doh.gif faraonai , karvedziai, sssiaip tau siulau pasidometi apie magini pasaulevaizdi-tai tie visi faraonai, samanai ir tt. xa, o tu man parodyk siandienos kazko verta zmogu, issilavinusi, nusipelniusi visuomenei, kuris eina pas burejus??? nekalbu apie politikierius, prezidentus ir kitus suzalotus zmones , kurie galvas tualetiniiu popierium viniojasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ,ar tv zvaigzdes, kurios su savo ribotu intelekteliu ten lankosi....na, ka pasakiau ka norejau, linkiu tau pasidometi daugiau apie tai, gal nusivyniosi tualetini popieriu nuo galvos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nenoriu nieko izeisti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evelinushka: 20 balandžio 2007 - 09:26

Kas yra buve, ir kokios nuomones yra apie Rada is Klaipedos?Labai noreciau ka nors suzinoti apie ja. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muone @ 2007 04 19, 21:45)
Tai va:) labai maloni bureja  ta Margarita sviesioji thumbup.gif  bure 40 min... nes turbut nelabai jau ka tom kortom yra rodyt apie mane.  biggrin.gif
Viskas butu gerai, suzinojau kiek ilgai gyvensiu, kiek turesiu vaiku, kad viskas bus gerai, bet va su tom meilem ir vyriskaja gimine tai mane supainiojo  blink.gif  [kazkuri irgi apie tai rase]... Nebezinau ir ko laukti  rolleyes.gif
Net ir nezinau ka daugiau papasakot...man dar paciai reikia "apdoroti" gauta informacija...  smile.gif  bet siaip patiko  smile.gif


Matau Margarita šviesioji daugumai patiko drinks_cheers.gif tikrai šauni moterėlė smile.gif apie meiles, kai priburia labai greitai pasimiršta, reikia laukti dabar staigmenos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkelis @ 2007 04 20, 14:18)
Matau Margarita šviesioji daugumai patiko  drinks_cheers.gif tikrai šauni moterėlė smile.gif apie meiles, kai priburia labai greitai pasimiršta, reikia laukti dabar staigmenos  biggrin.gif

Einu pas ją už valandos ax.gif Grįžus - raportuosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackDee @ 2007 04 20, 16:05)
Einu pas ją už valandos  ax.gif  Grįžus - raportuosiu smile.gif


Oi lauksim, lauksim, mes taves oi lauksim su naujienom 4u.gif
Sekmės, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 20, 09:23)
eik eik, sneki, kaip .........  doh.gif faraonai , karvedziai, sssiaip tau siulau pasidometi apie magini pasaulevaizdi-tai tie visi faraonai, samanai ir tt. xa, o tu man parodyk siandienos kazko verta zmogu, issilavinusi, nusipelniusi visuomenei, kuris eina pas burejus??? nekalbu apie politikierius, prezidentus ir kitus suzalotus zmones , kurie galvas tualetiniiu popierium viniojasi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ,ar tv zvaigzdes, kurios su savo ribotu intelekteliu ten lankosi....na, ka pasakiau ka norejau, linkiu tau pasidometi daugiau apie tai, gal nusivyniosi tualetini popieriu nuo galvos  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nenoriu nieko izeisti.


g.gif Kiek prisimenu,kai skaiciau ir ziurejau laida apie Vanga ,tai pas ja lankesi didele mase zmoniu ir nemanau,kad tarp ju buvo su tualetiniu popieriumi ant galvos.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai tik vienas is pavyzdziu... o daugiau apie tai rasyti ir su tamsta diskutuoti tikrai neverta,nes su savo tokiais palinkejimais tikrai toli nenukeliausi... ir nemanau,kad tu nenori nieko izeisti... blush2.gif Sekmes tau tongue.gif
QUOTE(BlackDee @ 2007 04 20, 15:05)
Einu pas ją už valandos  ax.gif  Grįžus - raportuosiu smile.gif

4u.gif 4u.gif Laukiam,laukiam.... bigsmile.gif
Atsakyti
Buvau pas šviesiąją Margaritą. Na ką galiu pasakyti...... g.gif Nusivyliau. Ne tuo - ką ji išburė (išburė viską labai teigiamai, tfu tfu tfu), o jos burimo būdu. Jokių būdu nenoriu sakyti kažko neigiamo, nes pati ji nuostabus ir šiltas žmogus, bet... man susidarė toks įspūdis, kad ji tiesiog mintinai iškalus kai kurių delno linijų ir kortų simbolių reikšmes unsure.gif Kai paauglystėj labai domėjausi ezoterika, manau, taip pat sugebedavau "paburt". Akivaizdu, kad ji yra labiau "mėgėja" nei profesionalė, bent jau, kai lyginu ja su Rita iš Minsko pl. Ritos netgi kortų dėliojimo būdas buvo "profesionalesnis", o pas Margaritą toks "vaikiškas", net mokykloj kažkada taip dėliodavom.... Nuėjau pas ją norėdama sužinoti kaip pas mane atrodo situacija su darbu artimiausioj ateity, o ji man vis porino apie meilės reikalus, kurie man dabar nelabai rūpi, bet matyt jai atrodo, kad moterys tik apie meilę ateina klaust, tai to ir išmoko unsure.gif Aš vis bandžiau pakreipti kalbą apie profesinę sritį, o ji vis ją gražindavo į meilės sritį, nes turbūt jai lengviausia apie tai kalbėt g.gif
Man buvo labai juokingas vienas momentas - ji buvo atidėjus į šalį 6 kortas kuriam laikui, o su kitom burė. Tarkim tos 6 kortos buvo - 6,7,8,9,10 ir valetas. Kitas dėlioja ir kai iškrenta vienodos pvz. karalius ir karalius (nesvarbu kurioj eilutėj) jas surenka ir atideda į šalį. Neatsimenu "ant ko" jį burė, bet sako: "Pažiūrėsim, kokios kortos liks, toks ir bus atsakymas" na ir galvoju: "Taigi iir durniui aišku, kad liks 6,7,8,9,10 ir valetas", nes jie be poros, kadangi tos 6 atidėtos į šoną. Na kai būtent jos ir liko ( o dėliojimas visas truko ilgokai), ji tik pasakė: "Na, matai? Viskas bus gerai" rolleyes.gif
Aišku, kažkokius bendrus dalykus ji nusakė gan tiksliai ypač apie esamą situaciją. Nors pvz. sako - pirmas tau gims berniukas (o aš jau turiu mergaitę) doh.gif
Žodžiu, nuėjau, patenkinau smalsumą - daugiau nebeisiu ax.gif
Jokiu būdu nieko neatkalbinėju - tiesos tikrai jos žodžiuose pasitaikė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 04 20, 17:41)
g.gif Kiek prisimenu,kai skaiciau ir ziurejau laida  apie Vanga ,tai pas ja lankesi didele mase zmoniu ir nemanau,kad tarp ju buvo su tualetiniu popieriumi ant galvos..  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Tai tik vienas is pavyzdziu... o daugiau apie tai rasyti ir su tamsta diskutuoti tikrai neverta,nes su savo tokiais palinkejimais tikrai toli nenukeliausi... ir nemanau,kad tu nenori nieko izeisti...  blush2.gif Sekmes tau  tongue.gif

4u.gif  4u.gif Laukiam,laukiam....  bigsmile.gif


nenoriu, tikrai nieko izeisti, bet noriu, kad mastyt pradetumet lotuliukas.gif lotuliukas.gif o del Vangos, na gal ir turejo kokia dovana, pasidomesiu apie tai....
Atsakyti
QUOTE(BlackDee @ 2007 04 20, 21:45)
Buvau pas šviesiąją Margaritą. Na ką galiu pasakyti......  g.gif  Nusivyliau. Ne tuo - ką ji išburė (išburė viską labai teigiamai, tfu tfu tfu), o jos burimo būdu. Jokių būdu nenoriu sakyti kažko neigiamo, nes pati ji nuostabus ir šiltas žmogus, bet... man susidarė toks įspūdis, kad ji tiesiog mintinai iškalus kai kurių delno linijų ir kortų simbolių reikšmes  unsure.gif  Kai paauglystėj labai domėjausi ezoterika, manau, taip pat sugebedavau "paburt". Akivaizdu, kad ji yra labiau "mėgėja" nei profesionalė, bent jau, kai lyginu ja su Rita iš Minsko pl.  Ritos netgi kortų dėliojimo būdas buvo "profesionalesnis", o pas Margaritą toks "vaikiškas", net mokykloj kažkada taip dėliodavom....  Nuėjau pas ją norėdama sužinoti kaip pas mane atrodo situacija su darbu artimiausioj ateity, o ji man vis porino apie meilės reikalus, kurie man dabar nelabai rūpi, bet matyt jai atrodo, kad moterys tik apie meilę ateina klaust, tai to ir išmoko  unsure.gif  Aš vis bandžiau pakreipti kalbą apie profesinę sritį, o ji vis ją gražindavo į meilės sritį, nes turbūt jai lengviausia apie tai kalbėt  g.gif 
Man buvo labai juokingas vienas momentas - ji buvo atidėjus į šalį 6 kortas kuriam laikui, o su kitom burė. Tarkim tos 6 kortos buvo - 6,7,8,9,10 ir valetas. Kitas dėlioja ir kai iškrenta vienodos pvz. karalius ir karalius (nesvarbu kurioj eilutėj) jas surenka ir atideda į šalį. Neatsimenu "ant ko" jį burė, bet sako: "Pažiūrėsim, kokios kortos liks, toks ir bus atsakymas" na ir galvoju: "Taigi iir durniui aišku, kad liks 6,7,8,9,10 ir valetas", nes jie be poros, kadangi tos 6 atidėtos į šoną.  Na kai būtent jos ir liko ( o dėliojimas visas truko ilgokai), ji tik pasakė: "Na, matai? Viskas bus gerai"  rolleyes.gif
Aišku, kažkokius bendrus dalykus ji nusakė gan tiksliai ypač apie esamą situaciją. Nors pvz. sako  - pirmas tau gims berniukas (o aš jau turiu mergaitę)  doh.gif
Žodžiu, nuėjau, patenkinau smalsumą - daugiau nebeisiu  ax.gif
Jokiu būdu nieko neatkalbinėju - tiesos tikrai jos žodžiuose pasitaikė  mirksiukas.gif

doh.gif Jooo,nekas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 20, 23:39)
nenoriu, tikrai nieko izeisti, bet noriu, kad mastyt pradetumet  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o del Vangos, na gal ir turejo kokia dovana, pasidomesiu apie tai....

Ar Tavo tokia gyvenimo užduotis - rūpintis, kad žmonės mąstyti pradėtų? g.gif Daug darbo laukia. 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
idomu g.gif jei savaitgali skambinsiu gel.vilko burejai,ar ji uzrasineja, ar netrukdyt savaitgali g.gif
Atsakyti