Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

QUOTE(Rima* @ 2007 04 17, 17:32)
Merginos, gal jūs žinote, kaip veikia kompiuteris?
Jei trinti ir trinti įvairias programas, neperkonfigūruojant (nedefragmentuojant), kas gaunasi?
Kiek pamenu iš karčios patirties - kietasis diskas neatlaiko tokio debiliško elgesio ir nusprendžia į dausas skristi. Pats virusą "susikuria" ir nudūsta.

Tai ir jūs...
Greitai greitai pas vieną būrėją nubėgsiu, pasibursiu, leisiu savo energetiką pamakaluoti, dar nespėjusi "susilopyti" (o energetiniai kūnai tvarkosi net apie pusantro mėnesio) lekiate pas kitą - jums tik egzotika berūpi???

Nors... Kiekvienas durniuoja savaip. Jei jau sugalvojote energocharakiri darytis, darykitės.  drinks_cheers.gif

Šiaip neleidžiate bet kuriam chirurgui savo kūno pjaustyti, ir vis kartoti operacijos, už tokius dalykus pasiustumėte. Tai ko šiame variante savanoriškai save pakišate?  essen.gif  jūs juk tik tokios tampate loba - čiovienėms marga - ritoms marce - liukėms ar kitiems.

Jei laukai nepasikeitę, jokios klavos nesutvarkys, nes mato tik tą jovalą, kurį prieš tai po jūsų laukus maišęs energetikas (fui... kaip elektrikas skamba) pridarė. Kaip uogienę stiklinėje problemas pakelia, ir toks vaizdas kitam matosi. 

umn.gif  ech....

Šiaip energijas net fizika kaip mokslas pripažįsta. Kartais verta pasiklausyti ir jų įspėjimų

thumbup.gif sekmes lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Rima* @ 2007 04 18, 16:14)
Renata, o gal manai, kad nemoku skaityti?
Keista... O gal ant nuospaudos užmyniau netyčia?

Kompiuterių temoje nebuvau, nes viso forumo, nors ir seniai jame skaitinėdama, aprėpti negaliu. Tik užsiregistravau neseniai, bet kaip svečias jau ohoho kiek laiko buvau.

Kadangi esu psichologijos mokslų ragavusi, man buvo labai aktuali ši tema, nes net ne vienas klientukas ateina su "paravėtu" stogu ar čerpėmis iš vietos paslinktomis, kada lakstymą pas būrėjus padaro "sportu" ar hobiu.

Perskaičiau visas ezoterikos temas nuo pirmos iki paskutinės žinutės. Ir nuomonę susidaryti buvo pakankamai medžiagos. Bet ir pamąstyti yra apie ką...
Sakai - paskaitė prabėgom? Na kad ne prabėgom, išsamiai. O ir bėgti nesiruošiu. Įdomu man čia seniai.


O gal ant nuospaudos užmyniau netyčia?-cia psichologijos mokslu nereikia, tai elementaru ir anokia cia paslaptis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ataner: 19 balandžio 2007 - 08:21
QUOTE(Morkytė @ 2007 04 13, 19:55)
Gytare, as tai zinok bandziau siandien pas Virginija uzsirasyt, bet nepavyko (matyt pas ja nelemta), labai jau ji man nemaloni pasirode  g.gif  As taip supratau, kad pas ja uzsirasyt reikia nuo 7 iki 8 vakaro (nu kazkaip galvojau, kad ryte tokiu laiku zmones miega), tai paskambinau vakare, tai tokia visa nepatenkinta apibliove, kad trukdau kitu zmoniu laika ir pan.  blink.gif Nu vien is pokalbio jau labai ji man nepatiko, tai tada is karto paskambinau Margaritai (kur tu rekomendavai), tai, kuri rusiskai sneka, tai ta normali tokia pasirode  thumbup.gif  Antradieni po pietu jau varysiu pas ja  ax.gif  thumbup.gif

Na galiu pasakyti kad pas Virginija lankausi jau kokie 7 metai.Tikrai labai gera bureja ir siaip maloni moteris.Tik turi vien minusa,labai jau megsta paplepeti ir daznai net nusivaziuoja nuo temos.Na gal cia tik man nes ja jau seniai pazystu ir ji jei reikia net keleta kartu man bure is kortu per telefona.O tau paprasciausiai nepasiseke kad per telefona ji su tavimi nemaloniai snekejo.Gal ji tikrai buvo labai uzimta ar siaip pasitaike diena ne is geriausiu.O siaip ateiti zinok kad jei reikia skambinti tik penktadieniais ir tik nuo 7 iki 8 ryto.Nors aisku prisikambinti tai gana sunku.Bet is kitos puses tai ir gerai kad ji paskyre deina ir laika klientu uzsirasymui,nes kai budavo pries kokius 5 ar 6 metus tai labai jau uzknisdavo pastovus klientu skambuciai.Tik Virginija ka nors idomaus pardeda pasakoti tai butinai kas nors pertraukia.Dar gerai kad man ji burdavo apie 4-3 valandas,bet galiu pasakyti kad is ju tai tikrai apie valanda atsiliepinedavo telefonu.
O tu butinai parasyk kaip tau sekesi pas Margarita,nes ir as gal susigundysiu koki karteli pas nauja bureja nueiti.
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2007 04 14, 01:49)
Labai norėčiau rasti jauną būrėją, na, iki 30 metų merginą - kažin, tokių būna? Jei žinote, parašykite čia ar man į a.ž. Geriausia būtų Vilniuje, nors iš bėdos tinka ir kitos vietovės.

Zinau jauna ir labai malonia bureja Eva.Pas ja buresi kelios mano drauges tai joms labai patiko.Ji buria taro kortomis.Deja jos telefono dabar neturiu nes esu dabar ne lietuvoje.
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2007 04 18, 21:17)
Gal jau raset kur,bet kol nesulaukiau teigiamu komentaru neatkreipiau i Leopolda demesio,kiek jis ima,kaip buria,kaip ilgai,kur... doh.gif  blush2.gif  biggrin.gif


Jis dabar priiminėja Didžioji 30, diagnostikos poliklinikoj, berods 3 kabinete. Ima 80 lt. Na man pirmiausia daug ką "perskaitė" tiesiog iš veido, paskui būrė taro kortom ir galiausiai žiūrėjo rankas. Iš tikrųjų buvo labai įdomu, pasakė kurių dalykų išvengti nepavyks, o kurie priklauso nuo manęs, pasakė kokia veikla man tinkamiausia ir buvo būtent ta , kuri man pačiai labiausiai patinka.
Užtrukau daugiau kaip valandą ir būčiau gal dar ilgiau buvus, bet turėjau kitų reikalų, šiaip manau reiktų skirti bent pusantros valandos. Su juo apskritai įdomu bendrauti, tai užtrukti galima ir porą valandų lotuliukas.gif
Taigi mano būrėjų paieškos baigėsi, radau ko ieškojau ir jeigu kils kokių klausimų tai eisiu pas jį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievule @ 2007 04 19, 10:55)
Jis dabar priiminėja Didžioji 30, diagnostikos poliklinikoj, berods 3 kabinete. Ima 80 lt. Na man pirmiausia daug ką "perskaitė" tiesiog iš veido, paskui būrė taro kortom ir galiausiai žiūrėjo rankas. Iš tikrųjų buvo labai įdomu, pasakė kurių dalykų išvengti nepavyks, o kurie priklauso nuo manęs, pasakė kokia veikla man tinkamiausia ir buvo būtent ta , kuri man pačiai labiausiai patinka. 
Užtrukau daugiau kaip valandą ir būčiau gal dar ilgiau buvus, bet turėjau kitų reikalų, šiaip manau reiktų skirti bent pusantros valandos.  Su juo apskritai įdomu bendrauti, tai užtrukti galima ir porą valandų  lotuliukas.gif 
Taigi mano būrėjų paieškos baigėsi, radau ko ieškojau ir jeigu kils kokių klausimų tai eisiu  pas jį  bigsmile.gif

mergaites, buvau ir as pas ta leopoldina, aferiuga ne kas kitas...nesamoniu prisnekejo, as tik galva linnksejau tyliai sau juokdamasi....kiekvienas esam savo likimo kalvis, ir kazkoks gerai ivaldes psichologija burejelis ateities nenulems, bukit protingos netapkit ju ikaitais.
beje, paskaicius medicinos knygu kiekvienas pasakys apie jusu ligas, o psixologiniu knygu is mimikos pasakys koks zmogus esat rolleyes.gif rolleyes.gif
ir manau stabilios psixikos zmones ten neina, o jie tiems silpnuju burimams taiko vienoda modeli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evelinushka: 19 balandžio 2007 - 14:32
Na ka siandien zygiuosiu pas sviesiaja Margarita... thumbup.gif
Atsakyti
net iki konfliktu priejome ... verysad.gif
Atsakyti
Merginos, man atrodo, nereiktų pamirš, kad šita tema vadinasi "Būrėjų adresai". Manau ji ir skirta adresams ir atsiliepimams apie būrėjus. Ir jei šita tema gyvuoja, vadinasi kažkam to reikia.
Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 19, 14:28)
mergaites, buvau ir as pas ta leopoldina, aferiuga ne kas kitas...nesamoniu prisnekejo, as tik galva linnksejau tyliai sau juokdamasi....kiekvienas esam savo likimo kalvis, ir kazkoks gerai ivaldes psichologija  burejelis ateities nenulems, bukit protingos netapkit ju ikaitais.
beje, paskaicius  medicinos knygu kiekvienas pasakys apie jusu ligas, o psixologiniu knygu is mimikos pasakys koks zmogus esat  rolleyes.gif  rolleyes.gif
ir manau stabilios psixikos zmones ten neina, o jie tiems silpnuju burimams taiko vienoda modeli.

ax.gif Del Leopoldo ,tai nieko nesakysiu,bet del kitu pasisakymu,tai geriau patyletum schmoll.gif ,jeigu neesi tokia isprususi siuo klausimu.... pasidomek daugiau... nes jau nuo senoves net garsus karvedziai ir faraonai naudojosi bureju,aiskiaregiu paslaugomis... nekalbant ir apie praeito amziaus garsius veikejus...
Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 19, 14:28)
mergaites, buvau ir as pas ta leopoldina, aferiuga ne kas kitas...nesamoniu prisnekejo, as tik galva linnksejau tyliai sau juokdamasi....kiekvienas esam savo likimo kalvis, ir kazkoks gerai ivaldes psichologija  burejelis ateities nenulems, bukit protingos netapkit ju ikaitais.
beje, paskaicius  medicinos knygu kiekvienas pasakys apie jusu ligas, o psixologiniu knygu is mimikos pasakys koks zmogus esat  rolleyes.gif  rolleyes.gif
ir manau stabilios psixikos zmones ten neina, o jie tiems silpnuju burimams taiko vienoda modeli.


Tai kodėl pati buvai pas Leopoldą, jei ten eina tik nestabilios psichikos žmonės? g.gif

Rima* ir Evelinushka (gal čia tas pats asmuo g.gif ) kaip jau buvo rašyta anksčiau, ši tema skirta informacijai apie būrėjų adresus, o ne svartymams eiti/neiti, tikėti/netikėti. Jei labai norisi pasisakyti apie tai, sukurkite naują tam skirtą temą.
Ir iš vis keista - ką tik prisijungę vartotojai-naujokai iš karto kažkodėl puola į šią temą parašyti ką nors neigiamo blink.gif
Papildyta:
QUOTE(muone @ 2007 04 19, 14:33)
Na ka siandien zygiuosiu pas sviesiaja Margarita...  thumbup.gif


Labai lauksiu atsiliepimų, nes aš rytoj einu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 04 19, 15:28)
mergaites, buvau ir as pas ta leopoldina, aferiuga ne kas kitas...nesamoniu prisnekejo, as tik galva linnksejau tyliai sau juokdamasi....kiekvienas esam savo likimo kalvis, ir kazkoks gerai ivaldes psichologija  burejelis ateities nenulems, bukit protingos netapkit ju ikaitais.
beje, paskaicius  medicinos knygu kiekvienas pasakys apie jusu ligas, o psixologiniu knygu is mimikos pasakys koks zmogus esat  rolleyes.gif  rolleyes.gif
ir manau stabilios psixikos zmones ten neina, o jie tiems silpnuju burimams taiko vienoda modeli.


Na šiaip jau Leopoldas ir pats tvirtina kad žmogus yra savo likimo kalvis ir kad daugeliu atveju tik nuo paties žmogaus priklauso kaip toliau klostysis jo gyvenimas. Kai kuriuos dalykus kortos parodo, tuo esu įsitikinus ne vieną kartą, bet ir vėl tik nuo mūsų priklauso kiek mes tuo tikime ir kiek racionaliai sugebame įvertinti situaciją ir tai kas mums yra sakoma. "Skaitymas " iš rankos manau visoms yra aišku kad tai jokia magija, tai jis ir pats pripažįsta. Nežinau bent jau man jis nesąmonių neprikalbėjo ir burtais neužsiiminėjo. Labai įdomiai ir naudingai pabendravom.
Atsakyti
mergaites, nepamirskime,kad bureju pranasystes yra labai individualus dalykas, cia mes isklausome visu nuomoniu, atsirenkame kas mums priimtiniausia, veikiame intuityviai, klausomes sirdies balso ir pan.
komentaru vienu ar ar kitu atveju visada buvo ir bus-tai normalu smile.gif tad teskime sia tema draugiskai, etiskai ir be pykciu smile.gif visoms sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackDee @ 2007 04 19, 17:19)


Labai lauksiu atsiliepimų, nes aš rytoj einu  4u.gif




Tai va:) labai maloni bureja ta Margarita sviesioji thumbup.gif bure 40 min... nes turbut nelabai jau ka tom kortom yra rodyt apie mane. biggrin.gif


Viskas butu gerai, suzinojau kiek ilgai gyvensiu, kiek turesiu vaiku, kad viskas bus gerai, bet va su tom meilem ir vyriskaja gimine tai mane supainiojo blink.gif [kazkuri irgi apie tai rase]... Nebezinau ir ko laukti rolleyes.gif


Net ir nezinau ka daugiau papasakot...man dar paciai reikia "apdoroti" gauta informacija... smile.gif bet siaip patiko smile.gif



Atsakyti