Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

QUOTE(Sig @ 2007 04 18, 10:06)
O aš net labai (visu 100%) sutinku su Rimos post'ais. Tik gal vertėtų sukurti tam atskirą temą, nes čia dalinamasi tik būrėjų adresais.

vat butent turi buti atskira tema-100 proc. drinks_cheers.gif

ateina, pasako savo nuomone, nesvarbu, kad ne i tema ir iseina biggrin.gif
ar jai idomu kokia cia tema?-ne , dar is kompiuterio temos komentara atsinese schmoll.gif paskaite "prabegom" lotuliukas.gif isdejo ka tuo metu galvojo ir isejo thumbup.gif super-duper doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ataner: 18 balandžio 2007 - 10:02

Siaip tai, as esu klausiusi, kas kiek laiko vaikstot pas bureju, bet rodos tik Gitara yra atsakiusi, kad eina kai iskyla klausimas ar pan.Bet jei nueini tik del tam tikru klausimu, tai ar irgi pakenkti sau galima? g.gif

Pukeli, parasiau i AZ, kai galesi atsakyk, ok. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rima* @ 2007 04 17, 22:51)

Tikrai žinau, kad 2 "deficitiniai" būrėjai (nes yra ir vyras, ir moteris) užsiima maginiais "žaidimukais" partijose.

Vau... Koks "Lietryčio" budinčio redaktoriaus numeris? bigsmile.gif Ir kokiom partijom jie ten "makaluoja"?
Atsakyti
kai lakstymas pas burejas tampa sportu, savotiska laisvalaikio praleidimo forma, nemanau, kad gerai. Burejos uz mus gyvenimo nenugyvens, atsakomybes uz visus sprendimus neprisiims.
Bet ne apie tai si tema mirksiukas.gif

gal galite parasyti atsiliepimus apie Vladimira Azanova? labai reikia.
Atsakyti
Pabuvojau pas Leopoldą. Viskas praėjo sakyčiau puikiai, mano kuklia nuomone šis žmogus supranta ką kalba ir kodėl kalba, nėra ko lyginti su Margarita (juodąja). Viską kas rūpėjo išsiaiškinau , žinoma kai kuriuos dalykus turiu nuspręsti pati , jis tik rekomendavo kai kurias alternatyvas. Jei kada ateityje kils kokių klausimų, eisiu tik pas jį thumbup.gif Ir šiaip Leopoldas labai įdomi asmenybė.

Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 04 18, 11:58)
vat butent turi buti atskira tema-100 proc. drinks_cheers.gif

ateina, pasako savo nuomone, nesvarbu, kad ne i tema ir iseina biggrin.gif
ar jai idomu kokia cia tema?-ne , dar is kompiuterio temos komentara atsinese  schmoll.gif  paskaite "prabegom" lotuliukas.gif isdejo ka tuo metu galvojo ir isejo thumbup.gif  super-duper doh.gif


Renata, o gal manai, kad nemoku skaityti?
Keista... O gal ant nuospaudos užmyniau netyčia?

Kompiuterių temoje nebuvau, nes viso forumo, nors ir seniai jame skaitinėdama, aprėpti negaliu. Tik užsiregistravau neseniai, bet kaip svečias jau ohoho kiek laiko buvau.

Kadangi esu psichologijos mokslų ragavusi, man buvo labai aktuali ši tema, nes net ne vienas klientukas ateina su "paravėtu" stogu ar čerpėmis iš vietos paslinktomis, kada lakstymą pas būrėjus padaro "sportu" ar hobiu.

Perskaičiau visas ezoterikos temas nuo pirmos iki paskutinės žinutės. Ir nuomonę susidaryti buvo pakankamai medžiagos. Bet ir pamąstyti yra apie ką...
Sakai - paskaitė prabėgom? Na kad ne prabėgom, išsamiai. O ir bėgti nesiruošiu. Įdomu man čia seniai.
Atsakyti
QUOTE(Rima* @ 2007 04 17, 22:51)
Gytare, ko ko, bet pačios niekas niekur neatves  bigsmile.gif 
Juk yra žmonių, "kolekcionuojančių"  visokius daiktus, yra... Jų "kolekciją" sudaro visokių būrėjų lankymas.

Pažįstu šeimą, kurioje toks "sportas" tapo manija. Kas dedasi šeimoje, liūdna matyti. Serga visi, net ir tie mažuliai - metukų bei trejų pupuliukai.
Ką gi... kiekvienas eina savo keliu, ir kaip tą šeimą naikinti - jų asmeninis reikalas  drinks_cheers.gif . Aš neturiu teisės teisti ar kaltinti, bet suvokti tai iš šalies stebint juk proto pakanka.

Pūkeli, jei nesupratai - pasakysiu trumpai - pas sekantį būrėją galima eiti TIK po pusantro mėnesio.
Ir tai ne pas kiekvieną, nes po kai kurių maginėmis praktikomis užsiimančiųjų darbo - negalima niekur lankytis net pusmetį. Tiesiog tokio stiprumo intervencija į žmogaus energolaukus būna padaryta.
Kartais ta intervencija būna būtina, kad išgelbėti iš rimtos bėdos, bet nereikia jos kartoti einant patvirtinimo ar paneigimo paieškų.

Kažkodėl išties neiname pesiroperuoti savo kūno pas kitą chirurgą... Tipo - o gal reikia patikrinti ar ankstesnis žnybtų nepaliko?...

[i]Išsakiau viską ir mąstau, na kas mane užkabino, kad apskritai parašiau.
O žinote kas? Kad tiesiog taip neatsakingai "lenktyniaujate", kas pas ką einate ar eisite.
Iš jūsų minimo sąrašo asmeniškai pažįstu 4, ir jie - Lietuvos ezoterikos elitas.
Na ir kas? Visi jie pirmiausia - ŽMONĖS.  Kažkas atsitiktinumo dėka mano kaimynu buvo, kažkas - viename kurse mokėsi aukštojoje mokykloje, kažkas vyno taurę gimtadienyje kartu už pažįstamą solenizantę kilodavo.
Tikrai žinau, kad 2 "deficitiniai" būrėjai (nes yra ir vyras, ir moteris) užsiima maginiais "žaidimukais" partijose.
Nors daugelio giliu įsitikinimu kunigas, būrėjas ir daktaras turėtų būti apolitiški...



Sveiki gyvi,
Sutinku su tavo numone Rimut, tikrai negerai, kai tas įprotis pereina į maratoną, nes niekas tau skirto gyvenimo už tave nenugyvens. Kita vertus patarimai žmonėms labai pravartus (aišku jeigu jie ne kenksmingi)
Aš ir pati savo bėdeles apsitvarkau ir daugiau jau nenoriu eiti pas burėjus, širdis nelinksta. Niekada anskčiau nebučiau net pagalvojus, kad teks su tokiais dalykais susidurti, vadinasi jie mano gyvenime nebe reikalo.
Lietuvos ezoterikos elitas- kuris iš tų pačiausias ar geriausias, turbūt niekas nežino ir nesužinos. ( o gal? bigsmile.gif )
Atsakyti
smile.gif Pukeli, gal gali man priminti ta telefono numeri,kur tu buvai, noriu atsargoj tureti.Aciu 4u.gif
Ir dideles dideles tau sekmes! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 04 18, 20:46)
smile.gif Pukeli, gal gali man priminti ta telefono numeri,kur tu buvai, noriu atsargoj tureti.Aciu 4u.gif
Ir dideles dideles tau sekmes! smile.gif


Ugne, parašiau tau į až.

Dėkoju, dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievule @ 2007 04 18, 15:29)
Pabuvojau pas Leopoldą. Viskas praėjo sakyčiau puikiai, mano kuklia nuomone šis žmogus supranta ką kalba ir kodėl kalba, nėra ko lyginti su Margarita (juodąja). Viską kas rūpėjo išsiaiškinau , žinoma kai kuriuos dalykus turiu nuspręsti pati , jis tik rekomendavo kai kurias alternatyvas.  Jei kada ateityje kils kokių klausimų, eisiu tik pas jį  thumbup.gif  Ir šiaip Leopoldas labai įdomi asmenybė.

Gal jau raset kur,bet kol nesulaukiau teigiamu komentaru neatkreipiau i Leopolda demesio,kiek jis ima,kaip buria,kaip ilgai,kur... doh.gif blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rima* @ 2007 04 17, 23:51)
Gytare, ko ko, bet pačios niekas niekur neatves  bigsmile.gif 

drinks_cheers.gif
Labai teisingas pastebėjimas. 4u.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Ugnė @ 2007 04 18, 12:31)
Siaip tai, as esu klausiusi, kas kiek laiko vaikstot pas bureju, bet rodos tik Gitara yra atsakiusi, kad eina kai iskyla klausimas ar pan.Bet jei nueini tik del tam tikru klausimu, tai ar irgi pakenkti sau galima? g.gif

Tikrai taip. 4u.gif Tik aš - ne Gitara. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievule @ 2007 04 18, 16:29)
Pabuvojau pas Leopoldą. Viskas praėjo sakyčiau puikiai, mano kuklia nuomone šis žmogus supranta ką kalba ir kodėl kalba, nėra ko lyginti su Margarita (juodąja). Viską kas rūpėjo išsiaiškinau , žinoma kai kuriuos dalykus turiu nuspręsti pati , jis tik rekomendavo kai kurias alternatyvas.  Jei kada ateityje kils kokių klausimų, eisiu tik pas jį  thumbup.gif  Ir šiaip Leopoldas labai įdomi asmenybė.

drinks_cheers.gif

QUOTE(Prikolnaja @ 2007 04 18, 22:17)
Gal jau raset kur,bet kol nesulaukiau teigiamu komentaru neatkreipiau i Leopolda demesio,kiek jis ima,kaip buria,kaip ilgai,kur... doh.gif  blush2.gif  biggrin.gif

Jis buria Taro kortomis, valandą ir daugiau. 70 Lt. Vilniuje, anksčiau - Lenkų g., dabar nežinau, bet sužinosiu. 4u.gif
Atsakyti