Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

QUOTE(niekada @ 2007 04 17, 08:23)
Labas rytas, merginos. Leopoldas, bent jau kolkas, į Kauną atvažiuoja kiekvieną pirmadienį. O man viskas išėjo labai greitai. Vakar paskambinau ryte, kaip tik buvo dar paskutinis laikas. O man kaip tik labai tiko, kad po darbo. Tiesa, dar netrumpai palaukiau. Gal tik vakare nelabai gerai, nes jau pavargęs. Man patiko. Net nežinau kodėl biggrin.gif . Negaliu taip sakyt, kad iškart kaip pirštu į akį, bet visą situaciją nusakė tikrai tesingai. Ir protingų patarimų gavau, ir šiaip labai įdomus žmogus.


smagu girdeti smile.gif tai dabar laiminga kaip tamstos avataras lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 04 17, 07:36)
smagu girdeti smile.gif tai dabar laiminga kaip tamstos avataras lotuliukas.gif


lotuliukas.gif nevisai šiandien taip jaučiuosi, kaip mano avataras. Labai viskas krito iš rankų šįryt, ir kelnių neradau, kitas turėjau rengtis smile.gif. Ir vistiek nežinau ką man daryt. Bet nueit pas jį gerai buvo, šiek tiek galvoj prašviesėjo, kai kas į vietas susidėliojo.
Atsakyti
QUOTE(niekada @ 2007 04 17, 09:23)
Man patiko. Net nežinau kodėl biggrin.gif . Negaliu taip sakyt, kad iškart kaip pirštu į akį, bet visą situaciją nusakė tikrai tesingai. Ir protingų patarimų gavau, ir šiaip labai įdomus žmogus.

Labai smagu, kad atsirado mano bendraminčių. 4u.gif
Atsakyti
gal galite apie Vladimira Azanova papasakoti? blush2.gif
Skaiciau tema, bet neradau jo ikainiu... ar vertas demesio?
Atsakyti

Pukeli, atsiliepk,ar dar gyva mirksiukas.gif Juk pirmadienis jau praejo, kaip jautiesi, kas naujo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 04 17, 14:40)
Pukeli, atsiliepk,ar dar gyva  mirksiukas.gif Juk pirmadienis jau praejo, kaip jautiesi, kas naujo? smile.gif


o kas Pukeliui atsitiko?
Atsakyti
Merginos, gal jūs žinote, kaip veikia kompiuteris?
Jei trinti ir trinti įvairias programas, neperkonfigūruojant (nedefragmentuojant), kas gaunasi?
Kiek pamenu iš karčios patirties - kietasis diskas neatlaiko tokio debiliško elgesio ir nusprendžia į dausas skristi. Pats virusą "susikuria" ir nudūsta.

Tai ir jūs...
Greitai greitai pas vieną būrėją nubėgsiu, pasibursiu, leisiu savo energetiką pamakaluoti, dar nespėjusi "susilopyti" (o energetiniai kūnai tvarkosi net apie pusantro mėnesio) lekiate pas kitą - jums tik egzotika berūpi???

Nors... Kiekvienas durniuoja savaip. Jei jau sugalvojote energocharakiri darytis, darykitės. drinks_cheers.gif

Šiaip neleidžiate bet kuriam chirurgui savo kūno pjaustyti, ir vis kartoti operacijos, už tokius dalykus pasiustumėte. Tai ko šiame variante savanoriškai save pakišate? essen.gif jūs juk tik tokios tampate loba - čiovienėms marga - ritoms marce - liukėms ar kitiems.

Jei laukai nepasikeitę, jokios klavos nesutvarkys, nes mato tik tą jovalą, kurį prieš tai po jūsų laukus maišęs energetikas (fui... kaip elektrikas skamba) pridarė. Kaip uogienę stiklinėje problemas pakelia, ir toks vaizdas kitam matosi.

umn.gif ech....

Šiaip energijas net fizika kaip mokslas pripažįsta. Kartais verta pasiklausyti ir jų įspėjimų
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 04 17, 14:40)
Pukeli, atsiliepk,ar dar gyva  mirksiukas.gif Juk pirmadienis jau praejo, kaip jautiesi, kas naujo? smile.gif


Sveikos mergaitės,
Smagumėlis, kad prisiminėte 4u.gif Jaučiuosi labai nuvargusi, bet nuovargis malonus. Tvarkomės savo reikaliukus intensyviai nuo pirmadienio ir lauksime rezultatų. Tikuosi bus viskas gerai unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(ataner @ 2007 04 17, 15:39)
o kas Pukeliui atsitiko?


ataner as sveika ir gyva atrodo viskas gerai smile.gif buvau uzsiemusi, bet viskas tvarkosi rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(BlackDee @ 2007 04 16, 19:57)
Užsirašiau pas Margaritą iš Karaliaučiaus g. penktadieniui  ax.gif
Pasirodo, čia ta pati, kurios numerį kažkada čia rašiau, bet negalėjau prisikambint, o dabar pavyko. Kadangi draugė, kuri man jį buvo davus yra toli, tai noriu paklaust Jūsų, kas pas ją buvo - ar atėjus reikia sakyt, kokios gyvenimo sritys rūpi ir t.t.? Ar pati ji pradeda burti ir sako, ką mato?  rolleyes.gif


Aš buvau pas šitą Margaritą, ji pati pradeda nuosekliai burti pirmiausiai iš rankos poto iš kortų ir sako ką mato. Nieko specialiai nesiruošiau, savaime burimo metu patikrina rūpimą informaciją ( ar patartina ar ne).
Papildyta:
QUOTE(Rima* @ 2007 04 17, 17:32)
Merginos, gal jūs žinote, kaip veikia kompiuteris?
Jei trinti ir trinti įvairias programas, neperkonfigūruojant (nedefragmentuojant), kas gaunasi?
Kiek pamenu iš karčios patirties - kietasis diskas neatlaiko tokio debiliško elgesio ir nusprendžia į dausas skristi. Pats virusą "susikuria" ir nudūsta.

Tai ir jūs...
Greitai greitai pas vieną būrėją nubėgsiu, pasibursiu, leisiu savo energetiką pamakaluoti, dar nespėjusi "susilopyti" (o energetiniai kūnai tvarkosi net apie pusantro mėnesio) lekiate pas kitą - jums tik egzotika berūpi???

Nors... Kiekvienas durniuoja savaip. Jei jau sugalvojote energocharakiri darytis, darykitės.  drinks_cheers.gif

Šiaip neleidžiate bet kuriam chirurgui savo kūno pjaustyti, ir vis kartoti operacijos, už tokius dalykus pasiustumėte. Tai ko šiame variante savanoriškai save pakišate?  essen.gif  jūs juk tik tokios tampate loba - čiovienėms marga - ritoms marce - liukėms ar kitiems.

Jei laukai nepasikeitę, jokios klavos nesutvarkys, nes mato tik tą jovalą, kurį prieš tai po jūsų laukus maišęs energetikas (fui... kaip elektrikas skamba) pridarė. Kaip uogienę stiklinėje problemas pakelia, ir toks vaizdas kitam matosi. 

umn.gif  ech....

Šiaip energijas net fizika kaip mokslas pripažįsta. Kartais verta pasiklausyti ir jų įspėjimų


Rimute nepyk, bet nevisas tavo mintys supratau blush2.gif Aš neprofesonalė, tai man dar toli g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rima* @ 2007 04 17, 18:32)

Smagu, kai atsiranda norinčių į tiesos kelią atvesti. biggrin.gif Labai sveikintina. 4u.gif
Atsakyti
Gytare, ko ko, bet pačios niekas niekur neatves bigsmile.gif
Juk yra žmonių, "kolekcionuojančių" visokius daiktus, yra... Jų "kolekciją" sudaro visokių būrėjų lankymas.

Pažįstu šeimą, kurioje toks "sportas" tapo manija. Kas dedasi šeimoje, liūdna matyti. Serga visi, net ir tie mažuliai - metukų bei trejų pupuliukai.
Ką gi... kiekvienas eina savo keliu, ir kaip tą šeimą naikinti - jų asmeninis reikalas drinks_cheers.gif . Aš neturiu teisės teisti ar kaltinti, bet suvokti tai iš šalies stebint juk proto pakanka.

Pūkeli, jei nesupratai - pasakysiu trumpai - pas sekantį būrėją galima eiti TIK po pusantro mėnesio.
Ir tai ne pas kiekvieną, nes po kai kurių maginėmis praktikomis užsiimančiųjų darbo - negalima niekur lankytis net pusmetį. Tiesiog tokio stiprumo intervencija į žmogaus energolaukus būna padaryta.
Kartais ta intervencija būna būtina, kad išgelbėti iš rimtos bėdos, bet nereikia jos kartoti einant patvirtinimo ar paneigimo paieškų.

Kažkodėl išties neiname pesiroperuoti savo kūno pas kitą chirurgą... Tipo - o gal reikia patikrinti ar ankstesnis žnybtų nepaliko?...

Išsakiau viską ir mąstau, na kas mane užkabino, kad apskritai parašiau.
O žinote kas? Kad tiesiog taip neatsakingai "lenktyniaujate", kas pas ką einate ar eisite.
Iš jūsų minimo sąrašo asmeniškai pažįstu 4, ir jie - Lietuvos ezoterikos elitas.
Na ir kas? Visi jie pirmiausia - ŽMONĖS. Kažkas atsitiktinumo dėka mano kaimynu buvo, kažkas - viename kurse mokėsi aukštojoje mokykloje, kažkas vyno taurę gimtadienyje kartu už pažįstamą solenizantę kilodavo.
Tikrai žinau, kad 2 "deficitiniai" būrėjai (nes yra ir vyras, ir moteris) užsiima maginiais "žaidimukais" partijose.
Nors daugelio giliu įsitikinimu kunigas, būrėjas ir daktaras turėtų būti apolitiški...

Gyvenimas... sunglasses2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rima*: 17 balandžio 2007 - 21:57
QUOTE(Rima* @ 2007 04 17, 22:51)
Gytare, ko ko, bet pačios niekas niekur neatves   bigsmile.gif 
Juk yra žmonių, "kolekcionuojančių"  visokius daiktus, yra... Jų "kolekciją" sudaro visokių būrėjų lankymas.

Pažįstu šeimą, kurioje toks "sportas" tapo manija. Kas dedasi šeimoje, liūdna matyti. Serga visi, net ir tie mažuliai - metukų bei trejų pupuliukai.
Ką gi... kiekvienas eina savo keliu, ir kaip tą šeimą naikinti - jų asmeninis reikalas  drinks_cheers.gif . Aš neturiu teisės teisti ar kaltinti, bet suvokti tai iš šalies stebint juk proto pakanka.

Pūkeli, jei nesupratai - pasakysiu trumpai - pas sekantį būrėją galima eiti TIK po pusantro mėnesio.
Ir tai ne pas kiekvieną, nes po kai kurių maginėmis praktikomis užsiimančiųjų darbo - negalima niekur lankytis net pusmetį. Tiesiog tokio stiprumo intervencija į žmogaus energolaukus būna padaryta.
Kartais ta intervencija būna būtina, kad išgelbėti iš rimtos bėdos, bet nereikia jos kartoti einant patvirtinimo ar paneigimo paieškų.

Kažkodėl išties neiname pesiroperuoti savo kūno pas kitą chirurgą... Tipo - o gal reikia patikrinti ar ankstesnis žnybtų nepaliko?...

Išsakiau viską ir mąstau, na kas mane užkabino, kad apskritai parašiau.
O žinote kas? Kad tiesiog taip neatsakingai "lenktyniaujate", kas pas ką einate ar eisite.
Iš jūsų minimo sąrašo asmeniškai pažįstu 4, ir jie - Lietuvos ezoterikos elitas.
Na ir kas? Visi jie pirmiausia - ŽMONĖS.  Kažkas atsitiktinumo dėka mano kaimynu buvo, kažkas - viename kurse mokėsi aukštojoje mokykloje, kažkas vyno taurę gimtadienyje kartu už pažįstamą solenizantę kilodavo.
Tikrai žinau, kad 2 "deficitiniai" būrėjai (nes yra ir vyras, ir moteris) užsiima maginiais "žaidimukais" partijose.
Nors daugelio giliu įsitikinimu kunigas, būrėjas ir daktaras turėtų būti apolitiški...

Gyvenimas...  sunglasses2.gif



Kažkodėl išties neiname pesiroperuoti savo kūno pas kitą chirurgą... Tipo - o gal reikia patikrinti ar ankstesnis žnybtų nepaliko?...

einame, kai pasijuntame labai blogai ir znybtus randa unsure.gif

Kiek pamenu iš karčios patirties - kietasis diskas neatlaiko tokio debiliško elgesio ir nusprendžia į dausas skristi. Pats virusą "susikuria" ir nudūsta.
pats viruso nesusikuria ir nenudusta , tiesiog neperskaito reikiamos informacijos, atstatymui yra spec.programa. smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ataner: 18 balandžio 2007 - 07:46
O aš net labai (visu 100%) sutinku su Rimos post'ais. Tik gal vertėtų sukurti tam atskirą temą, nes čia dalinamasi tik būrėjų adresais.

Atsakyti