Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

QUOTE(ievule @ 2007 04 16, 10:00)
Manau, kad pas ją reiktū eiti tiems , kuriuos domina sveikata, nes visais kitais klausimais nelabai ką pasako  doh.gif  Šiaip ji studijavus psichologiją, stebi žmogų ir maždaug orentuojasi į kurią pusę reikia kalbėti, nes kai ką pasakė būtent tai, ką aš norėjau išgirsti. O kadangi psichologijos ir aš ragavus (bet žinoma jai nesakiau) tai man buvo labai linksma  biggrin.gif Bet ir dėl sveikatos reikia žiūrėti atsargiai, nes kai ką pasakė teisingai, o vieną dalyką pasakė kurio nėra, šitą tiksliai žinau , nes neseniai tyriausi, bet dėl viso pikto turbūt nepamaišys dar kartelį pasitikrint, na o jei pasitvirtins jos diagnozė , tada vadinasi ji tikrai gera ekstrasensė.


Ievule, jeigu as teisingai supratau , tu cia apie Margarita kalbi?
Nes nukopijavai mano pasisakymus apie Virginija biggrin.gif
Atsakyti
O aš šiandien eisiu pas išgirtąjį Leopoldą. Žiūrėsim, nes jau visai pasimečiau. Einu Kaune. Ryt galėsiu atsiliepimus parašyti.
Atsakyti
QUOTE(niekada @ 2007 04 16, 11:47)
O aš šiandien eisiu pas išgirtąjį Leopoldą. Žiūrėsim, nes jau visai pasimečiau. Einu Kaune. Ryt galėsiu atsiliepimus parašyti.


sekmes smile.gif lauksime atsiliepimu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 04 16, 11:21)
Ievule, jeigu as teisingai supratau , tu cia apie Margarita kalbi?
Nes nukopijavai mano pasisakymus apie Virginija biggrin.gif



Aha, aš apie Margaitą. Ot žiopla esu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ievule @ 2007 04 16, 12:40)
Aha, aš apie Margaitą. Ot žiopla esu  doh.gif


nieko tokio drinks_cheers.gif
Atsakyti
4u.gif Ataner , o kada tu pas Sergeju eisi? ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 04 16, 16:22)
4u.gif Ataner , o kada tu pas Sergeju eisi?  ax.gif  g.gif

sio menesio pabaigoje, nezinau ar eisiu rolleyes.gif uzsirasiau , laiko yra bus matyt smile.gif


o tu ar buvai pas ka? siuo metu tokia manija biggrin.gif , visos ne po viena bureja aplanko, kaip tu susivaldai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ataner: 16 balandžio 2007 - 17:51
QUOTE(niekada @ 2007 04 16, 11:47)
O aš šiandien eisiu pas išgirtąjį Leopoldą. Žiūrėsim, nes jau visai pasimečiau. Einu Kaune. Ryt galėsiu atsiliepimus parašyti.

Na kaip tas Leopoldas? Ar seniai pas jį užsirašei, nes į Kauną tai jis turbūt kartą per mėnesį atvažiuoja?
Atsakyti
Užsirašiau pas Margaritą iš Karaliaučiaus g. penktadieniui ax.gif
Pasirodo, čia ta pati, kurios numerį kažkada čia rašiau, bet negalėjau prisikambint, o dabar pavyko. Kadangi draugė, kuri man jį buvo davus yra toli, tai noriu paklaust Jūsų, kas pas ją buvo - ar atėjus reikia sakyt, kokios gyvenimo sritys rūpi ir t.t.? Ar pati ji pradeda burti ir sako, ką mato? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ievule @ 2007 04 15, 22:10)
Na va mergaitės, buvau aš penktadienį pas tamsiąją Margaritą. Ką aš galiu pasakyti, moteris ji labai faina, maloniai bendrauja, bet tas jos "būrimo " būdas labai jau keistas. Atrakcija buvo smagi, bet man atrodo kad nesąmonių ji man pribūrė  doh.gif  Iš praeities nepasakė nieko, nežinojo ar aš ištekėjus ar ne, ir dar ten visokių dalykų manęs klausė, kuriuos man atrodo turėjo "matyti". Bent jau mano visos pranašystės buvo numatytos toli į priekį, tai tik po gero pusmečio galėsiu pasakyti ar pildosi ar ne. Tiesa, porą dalykų apie sveiktatą pataikė. Bet vienas dalykas žiauriai suintrigavo, taip kad jaučiu aplėksiu visas čia inėtas burtininkes. O trečiadienį varau pas Leopoldą, manau daug kas bus aiškiau.

na, va, i sita vel atsoko fantazija mastau.gif as jau visiskai, visiskai pasimetus swoon.gif negi as taip ir neapsispresiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(niekada @ 2007 04 16, 12:47)
O aš šiandien eisiu pas išgirtąjį Leopoldą. Žiūrėsim, nes jau visai pasimečiau. Einu Kaune. Ryt galėsiu atsiliepimus parašyti.

Labai laukiam atsiliepimų. 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, merginos. Leopoldas, bent jau kolkas, į Kauną atvažiuoja kiekvieną pirmadienį. O man viskas išėjo labai greitai. Vakar paskambinau ryte, kaip tik buvo dar paskutinis laikas. O man kaip tik labai tiko, kad po darbo. Tiesa, dar netrumpai palaukiau. Gal tik vakare nelabai gerai, nes jau pavargęs. Man patiko. Net nežinau kodėl biggrin.gif . Negaliu taip sakyt, kad iškart kaip pirštu į akį, bet visą situaciją nusakė tikrai tesingai. Ir protingų patarimų gavau, ir šiaip labai įdomus žmogus.
Atsakyti