Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

QUOTE(Vaida` @ 2007 04 15, 19:50)
Justicija, o as atvirksciai, si penktadieni uzsirasysiu pas Virginija ir lyginsiu ka Pilaitej pasake  biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Man Virginijos būrimas labai patiko. Ir kaip zmogus patiko. Tokia plepute. smile.gif O beje jei kas nors domina labiau, bet kada gali ją sustabdyti ir smulkiau pasiaiskint situacija. smile.gif
Sekmes tau uzsirasant, nes cia skundesi kad sunkiai prisiskambina, nors man per antrą skambutį nusišypsojo sėkmė. bigsmile.gif
Beje Virginija sakė, kad manęs niekas neįmanoma nužiūrėt. thumbup.gif Ir kad esu labai vaisinga. lotuliukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justicija: 15 balandžio 2007 - 18:21
QUOTE(Justicija @ 2007 04 15, 18:42)
Aš ir užsirašiau pas šviesiąją Margaritą Pilaitėje. Eisiu trečiadienį. Tai palyginsiu ką sakė Virginija ir ji.  biggrin.gif Raportuosiu!
Papildyta:

Cia Pilaite, o ne Pasilaiciai. Kaip nuvaziuoti gali ziureti per cia --->Greičiausio maršruto paieška.. Man rodos iki Karaliauciaus stoteles ir reikia vaziuoti.
Pasiulyciau pasiziureti kur randasi tas ąį namas www.maps.lt bet kazko tas namas nepazymetas. Bet nuvaziavus ir paklaidžiojus tikrai surasi. O juk visada galima paklausti žmonių. Ji man sakė, kad už MiniMaximos jos namas, sukti į dešinę. Na nebuvau niekada Pilaitėj, tai negaliu aiškiau pasakyti.



Tai as esu is pasilaiciu. Oi labai gera nuoroda davei. Dekui ;]]]
Atsakyti
QUOTE(Vaida` @ 2007 04 15, 18:33)
Nugi mergaites, ta Margarita, kur kortom neburia ir ima 50 lt tai I. Kanto gatveje (Pilaite), o mano aprasytoji, kur kortom paprastom buria ir ima 20 lt, tai gyvena Karaliauciaus gatveje (Pilaiteje).

nu, jau aciu, o tai skaitau vis skaitau ir pasimetu, net eidama atgal per puslapius nebeatrenku blush2.gif dabar tik reiks telefa atsirinkt smile.gif
Atsakyti
Baltoji Margarita biggrin.gif 868090262
Juodoji Margarita biggrin.gif 861705042

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida` @ 2007 04 15, 20:50)
Baltoji Margarita biggrin.gif    868090262
Juodoji Margarita biggrin.gif  861705042

4u.gif

o kuri be kortu, o is lempos biggrin.gif buria ?
Atsakyti
QUOTE(Vaida` @ 2007 04 15, 21:50)
Juodoji Margarita biggrin.gif  861705042


QUOTE(rusaite @ 2007 04 15, 21:53)
o kuri be kortu, o is lempos  biggrin.gif buria ?

Šita. 4u.gif
Atsakyti
Na va mergaitės, buvau aš penktadienį pas tamsiąją Margaritą. Ką aš galiu pasakyti, moteris ji labai faina, maloniai bendrauja, bet tas jos "būrimo " būdas labai jau keistas. Atrakcija buvo smagi, bet man atrodo kad nesąmonių ji man pribūrė doh.gif Iš praeities nepasakė nieko, nežinojo ar aš ištekėjus ar ne, ir dar ten visokių dalykų manęs klausė, kuriuos man atrodo turėjo "matyti". Bent jau mano visos pranašystės buvo numatytos toli į priekį, tai tik po gero pusmečio galėsiu pasakyti ar pildosi ar ne. Tiesa, porą dalykų apie sveiktatą pataikė. Bet vienas dalykas žiauriai suintrigavo, taip kad jaučiu aplėksiu visas čia inėtas burtininkes. O trečiadienį varau pas Leopoldą, manau daug kas bus aiškiau.
Atsakyti
QUOTE(ievule @ 2007 04 15, 23:10)
O trečiadienį varau pas Leopoldą, manau daug kas bus aiškiau.

Sėkmės. 4u.gif Pasidalinsi įspūdžiais.
Atsakyti
QUOTE(Justicija @ 2007 04 14, 09:40)
Siaip tikrai labai maloni moteris. Greitakalbe viska pasakoja. smile.gif
Nors ji tikrai rimtai turi daug klientu. Buria kasdien nuo 7 iki 11 vakaro. Isivaizduoju kaip jei nugara turetu paskausti visa diena besedint.Viena iseina, kita kliente is kart ateina... blink.gif
ivairiomis... Man kitos buvo per silpnos, tai dar atsinese susni..  smile.gif
uztrunka 2val. Ir nepratariau nei zodzio per jas.  biggrin.gif



Buria kasdien nuo 7 iki 11 vakaro
Jos niekas nevercia , ji savo noru visa diena sedi ir del nugaros nesuka sau galvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 04 16, 09:30)
Buria kasdien nuo 7 iki 11 vakaro
Jos niekas nevercia , ji savo noru visa diena sedi ir del nugaros nesuka sau galvos smile.gif

Jei šiek tiek mažiau plepėtų, galėtų dirbti trumpiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 04 16, 08:57)
Jei šiek tiek mažiau plepėtų, galėtų dirbti trumpiau. smile.gif

drinks_cheers.gif
neizeidziant -manau,kad jai liezuvi skauda labiau nei nugara smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ievule @ 2007 04 15, 22:10)
Na va mergaitės, buvau aš penktadienį pas tamsiąją Margaritą. Ką aš galiu pasakyti, moteris ji labai faina, maloniai bendrauja, bet tas jos "būrimo " būdas labai jau keistas. Atrakcija buvo smagi, bet man atrodo kad nesąmonių ji man pribūrė  doh.gif  Iš praeities nepasakė nieko, nežinojo ar aš ištekėjus ar ne, ir dar ten visokių dalykų manęs klausė, kuriuos man atrodo turėjo "matyti". Bent jau mano visos pranašystės buvo numatytos toli į priekį, tai tik po gero pusmečio galėsiu pasakyti ar pildosi ar ne. Tiesa, porą dalykų apie sveiktatą pataikė. Bet vienas dalykas žiauriai suintrigavo, taip kad jaučiu aplėksiu visas čia inėtas burtininkes. O trečiadienį varau pas Leopoldą, manau daug kas bus aiškiau.


del sveikatos ir man pataike, manau cia pagrindinis jos privalumas, o del viso kito tai individualu, as tikejausi daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 04 16, 09:09)
drinks_cheers.gif
neizeidziant -manau,kad jai liezuvi skauda labiau nei nugara smile.gif
Papildyta:
del sveikatos ir man  pataike, manau cia pagrindinis jos privalumas, o del viso kito tai individualu, as tikejausi daugiau 4u.gif



Manau, kad pas ją reiktū eiti tiems , kuriuos domina sveikata, nes visais kitais klausimais nelabai ką pasako doh.gif Šiaip ji studijavus psichologiją, stebi žmogų ir maždaug orentuojasi į kurią pusę reikia kalbėti, nes kai ką pasakė būtent tai, ką aš norėjau išgirsti. O kadangi psichologijos ir aš ragavus (bet žinoma jai nesakiau) tai man buvo labai linksma biggrin.gif Bet ir dėl sveikatos reikia žiūrėti atsargiai, nes kai ką pasakė teisingai, o vieną dalyką pasakė kurio nėra, šitą tiksliai žinau , nes neseniai tyriausi, bet dėl viso pikto turbūt nepamaišys dar kartelį pasitikrint, na o jei pasitvirtins jos diagnozė , tada vadinasi ji tikrai gera ekstrasensė.
Atsakyti