Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

QUOTE(xxxmazexxx @ 2007 04 13, 17:12)
  buvau prie pusantru metu, tai sake kazkur po 2 metu busta isigysiu, dabar nuejau tai vel 2 metu laikotarpyje busta isigysite biggrin.gif  smile.gif



Pries daugeli metu buvau pas Sergeju.Ir jis man ta pati pasake del gyvenamosios vietos pakeitimo. Tuo metu buvau nusipirkus buta,tai jis sake,kad ilgai jame negyvensiu ir 2 m begyje ji pakeisiu. Jau beveik 8 metai praejo ir vis tebegyvenu jame...Nors kai kas ir issipilde. Jis pasake,kad mirs is mano gimines,vyriskos lyties,ir,kad mane tas lies,bet as nevaziuosiu i laidotuves. Mire dede.Tuo metu manes nebuvo LT ir as negalejau is toli atvaziuoti i jo laidotuves.
Atsakyti
O kur visos kaunietės dingusios, kad jokių atsiliepimų, rekomendacijų nerašot, negi Kaune būrėjų neliko lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas tongue.gif
gal kas zinote tikslu Nijoles Volmer elektroninio pasto adresa? (per savo sekmadienines laidas ji daznai pasako, bet man reiketu siandien ir skubiai, tai gal kas turite?)
Busiu LABAI dekinga 4u.gif

Papildyta:
p.s. prasyciau parasyti man i AZ arba i el-pasta notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(efi @ 2007 04 14, 14:35)
Labas rytas  tongue.gif
gal kas zinote tikslu Nijoles Volmer elektroninio pasto adresa? (per savo sekmadienines laidas ji daznai pasako, bet man reiketu siandien ir skubiai, tai gal kas turite?)
Busiu LABAI dekinga  4u.gif

O kas nutiko, kad taip skubiai prireikė? g.gif
Atsakyti
O Margarita (ta kur rusiskai sneka) kortom buria ar kaip? ax.gif Ir kaina pas ja visada vienoda? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Morkytė @ 2007 04 14, 22:34)
O Margarita (ta kur rusiskai sneka) kortom buria ar kaip?  ax.gif  Ir kaina pas ja visada vienoda?  blush2.gif

Margarita kortom neburia. Ji laiko savo ranką virš kliento rankos ir užrašinėja informaciją. Kaina, atrodo, visiems vienoda - 50 Lt.
Atsakyti
Nu sveikos moteros, vakar buvau pas Margarita (sviesiaja is Pilaites) biggrin.gif

Ejau tiesiog, gal daugiau is smalsumo, gal daugiau del to, kad senokai esu pas kokia bureja buvus, nezinau smile.gif Tai dabar jau uzsivedziau, visokiu klausimu kilo, tai pradesiu speju ejimo pas burejas maratona vel lotuliukas.gif

Is pradziu apie 10 min ji buria ("skaito") is ranku delnu. Siaip gana tiksliai, idomiai labai. Po to sako paziuresim ar ir kortos (paprastos, ne taro) patvirtins tai,ka ranku zenklai rode. Ir zinokit deliojo ji tas kortas, tai tikrai tas pats, ka sake is ranku. Kadangi turiu nemazos patirties vaiksciojant pas burejas, tai didziaja dali sake lygiai taip pat kaip ir kitos. Labai teisingai kalbejo kas butent dabar vyksta, apie vidine savijauta ir pan. Apie ateity irgi beveik taip pat kalbejo kaip ir kitos burejos, man naujiena nebuvo biggrin.gif Tik vat kad del meiles (-iu) gyvenimo man taip susuko galva, tai reiks uzsirasyt pas kita bureja doh.gif Kas mane labiausiai kankino ir tebekankina, mat pasake ne taip, kaip as noreciau kad butu ... Beje, burimo gale mete kortas "ant likimo", kurios pasako kaip is tikruju bus, kas tau lemta ir nuo ko nepabegsi, cia irgi konkreciai, aiskiai, idomiai isbure (irgi daug ka zinojau is ankstesniu burimu).


Reziume cool.gif Ar rekomenduociau?

1) taip, jei reikia konkreciai aiskiai, bendrai kazka suzinot.
2) ne, jei turit smulkesniu, konkretesniu klausimu


Siaip burimas vyko lygiai valanda, 20 lt, moteriske be galo man patiko, gal pirma karta tokia sutikau. Regis rusakalbe, bet labai gerai sneka lietuviskai.
Nieko nebando itikinet ar pan, tiesiog sako kad "kortos pataria" daryt taip ar antraip.


Dar toks pastebejimas, jos burimas (ir "pranasystes") labai labai primena gelezinio vilko ir kazkokios kt galves sankirtoje gyvenancios burejos burima. Pernai ten lankiausi, tai ir ta man pasake be galo panasiai kaip ir sita. Mat abi sios buria paprastom kortom ne taro. Siaip yra skirtumas, mat taro kortos daugiau kalba apie smulkesnius dalykus, ir kaip as sakau su daugiau isvedziojimu, o vat paprastos kortos pasako aiskiai, bendrai, konkreciai.


Jei kils klausimu, mielai atsakysiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaida`: 15 balandžio 2007 - 11:11
O kaip nusigauti pas sviesiaj Margarita [Karaliaciaus g. 15-71] is Pasilaiciu? g.gif


Nes as tik pora menesiu gyvenu Vilniuje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 04 15, 10:42)
Margarita kortom neburia. Ji laiko savo ranką virš kliento rankos ir užrašinėja informaciją. Kaina, atrodo, visiems vienoda - 50 Lt.



jau as neatsilaikiau mastau.gif turbut reikes ir man pas ja. tai cia ta is Karaliauciaus gatves jei nepainioju ( Pilaiteje )?
Papildyta:
QUOTE(Vaida` @ 2007 04 15, 12:10)
Nu sveikos moteros, vakar buvau pas Margarita (sviesiaja is Pilaites) biggrin.gif

Ejau tiesiog, gal daugiau is smalsumo, gal daugiau del to, kad senokai esu pas kokia bureja buvus, nezinau smile.gif Tai dabar jau uzsivedziau, visokiu klausimu kilo, tai pradesiu speju ejimo pas burejas maratona vel  lotuliukas.gif

Is pradziu apie 10 min ji buria ("skaito") is ranku delnu. Siaip gana tiksliai, idomiai labai. Po to sako paziuresim ar ir kortos (paprastos, ne taro) patvirtins tai,ka ranku zenklai rode. Ir zinokit deliojo ji tas kortas, tai tikrai tas pats, ka sake is ranku. Kadangi turiu nemazos patirties vaiksciojant pas burejas, tai didziaja dali sake lygiai taip pat kaip ir kitos. Labai teisingai kalbejo kas butent dabar vyksta, apie vidine savijauta ir pan. Apie ateity irgi beveik taip pat kalbejo kaip ir kitos burejos, man naujiena nebuvo biggrin.gif Tik vat kad del meiles (-iu) gyvenimo man taip susuko galva, tai reiks uzsirasyt pas kita bureja  doh.gif  Kas mane labiausiai kankino ir tebekankina, mat pasake ne taip, kaip as noreciau kad butu ... Beje, burimo gale mete kortas "ant likimo", kurios pasako kaip is tikruju bus, kas tau lemta ir nuo ko nepabegsi, cia irgi konkreciai, aiskiai, idomiai isbure (irgi daug ka zinojau is ankstesniu burimu).
Reziume  cool.gif  Ar rekomenduociau?

1) taip, jei reikia konkreciai aiskiai, bendrai kazka suzinot.
2) ne, jei turit smulkesniu, konkretesniu klausimu
Siaip burimas vyko lygiai valanda, 20 lt, moteriske be galo man patiko, gal pirma karta tokia sutikau. Regis rusakalbe, bet labai gerai sneka lietuviskai.
Nieko nebando itikinet ar pan, tiesiog sako kad "kortos pataria" daryt taip ar antraip.
Dar toks pastebejimas, jos burimas (ir "pranasystes") labai labai primena gelezinio vilko ir kazkokios kt galves sankirtoje gyvenancios burejos burima. Pernai ten lankiausi, tai ir ta man pasake be galo panasiai kaip ir sita. Mat abi sios buria paprastom kortom ne taro. Siaip yra skirtumas, mat taro kortos daugiau kalba apie smulkesnius dalykus, ir kaip as sakau su daugiau isvedziojimu, o vat paprastos kortos pasako aiskiai, bendrai, konkreciai.
Jei kils klausimu, mielai atsakysiu  rolleyes.gif

susipainiojau, o sita kurioj gatvej gyvena?
Atsakyti
Nugi mergaites, ta Margarita, kur kortom neburia ir ima 50 lt tai I. Kanto gatveje (Pilaite), o mano aprasytoji, kur kortom paprastom buria ir ima 20 lt, tai gyvena Karaliauciaus gatveje (Pilaiteje).
Atsakyti
Aš ir užsirašiau pas šviesiąją Margaritą Pilaitėje. Eisiu trečiadienį. Tai palyginsiu ką sakė Virginija ir ji. biggrin.gif Raportuosiu!
Papildyta:
QUOTE(muone @ 2007 04 15, 18:23)
O kaip nusigauti pas sviesiaj Margarita [Karaliaciaus g. 15-71] is Pasilaiciu?  g.gif
Nes as tik pora menesiu gyvenu Vilniuje  smile.gif

Cia Pilaite, o ne Pasilaiciai. Kaip nuvaziuoti gali ziureti per cia --->Greičiausio maršruto paieška.. Man rodos iki Karaliauciaus stoteles ir reikia vaziuoti.
Pasiulyciau pasiziureti kur randasi tas ąį namas www.maps.lt bet kazko tas namas nepazymetas. Bet nuvaziavus ir paklaidžiojus tikrai surasi. O juk visada galima paklausti žmonių. Ji man sakė, kad už MiniMaximos jos namas, sukti į dešinę. Na nebuvau niekada Pilaitėj, tai negaliu aiškiau pasakyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justicija: 15 balandžio 2007 - 17:43
Justicija, o as atvirksciai, si penktadieni uzsirasysiu pas Virginija ir lyginsiu ka Pilaitej pasake biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaida`: 15 balandžio 2007 - 17:50