Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai III

o kaip del Sergejaus is kirpyklos ar buvote kas nesenai?????
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 04 10, 17:12)
Gal kuri nesenai pas Sergeju (prie tauro kalno) buvo?
uzsirasiau, lauksiu nuomoniu g.gif


as buvau pries pusantro menesio, skiria valanda ir kainuoja 50lt
yra dalyku kurie issipildo, yra kurie ne smile.gif esu buvus kelis kartus, tai visa laika man jau panasiai ateiti nupasakojo, arba cia jis visoms ta pati pasakoja biggrin.gif tik kartais tas vis laikas nusikelia biggrin.gif buvau prie pusantru metu, tai sake kazkur po 2 metu busta isigysiu, dabar nuejau tai vel 2 metu laikotarpyje busta isigysite biggrin.gif bet mamos ligas pvz. tai visas tiksliai susake, kai namo gryzus mamai pasakiau smile.gif ir ka dar tai jis man labai gerai keliones isburia, visos issipildo kurias pasako smile.gif va siais metais isbure savaites kelione i siltus krastus, kuria pasiulys moteris ir tada sededama galvoju norejom su mama skristi i Turkija bet kainavo daug ir atsisakem keliones, kas cia man dar pasiulys smile.gif o uzvakar paraso drauge ir siulo i turkija varyti, o po dienos mama ir sako kad mus is saraso keliones neisbrauke ir dar pigiau viskas kainuoja, tai ir ruosiiuosi jau po menesio lekti atostogauti biggrin.gif


QUOTE(ataner @ 2007 04 10, 20:05)
laukiu pukelio atsiliepimu, kazin kaip jai sekesi g.gif
Papildyta:

va va, kvepia simpatijom biggrin.gif
as atsiprasau ,bet kaip vyras jis man nemalonus, dar karta atsiprasau, cia tik mano nuomone 4u.gif Gytare nepyk 4u.gif


vat man irgi leoplodas kazkaip nemielas, net nesinori pas ji burtis schmoll.gif


QUOTE(ataner @ 2007 04 10, 20:20)

Papildyta:
neskubek, gal Sergejus fainesnis biggrin.gif



aga bent jau is isvaizdos tikrai grazesnis ir jaunesnis biggrin.gif

QUOTE(ataner @ 2007 04 12, 11:30)
mazai, tik is nuogirdu, buvo mano drauge labai labai senai, tai viskas issipilde, mazdaug 5-metu begyje, kai prisimenu, net siurpas prabega smile.gif
uzsirasiau pas ji, menesio pabaigoje, kai pagalvoju,kad jis jau senai, labai senai meta kortas ir mano ziniomis truputi daugiau mato, tai nera toks primityvus burimas:va kryzinis bus, ar pamaisys bugnu dama, jis nusako situacijas,ivykius issamiai, as labai tikiuosi,kad man patiks jo burimo budas, buria jau labai senai, manau,kad praktikos igyta ne mazai g.gif


vat man irgi pasakojo, kad pas sergeju kazkoks labai aukstas energetinis lygis, ir kad jis ir be kortu galetu burti, tik kad kitu negazdinti buria kortomis smile.gif
Atsakyti
O klaipėdietės ko tyli ax.gif ? Aš tai lankiausi pas Aleksandrą bet šiuo metu jis atsijungęs telefoną. Gal kas girdėjo kur jis g.gif .
Atsakyti
QUOTE(xxxmazexxx @ 2007 04 13, 17:12)
as buvau pries pusantro menesio, skiria valanda ir kainuoja 50lt
yra dalyku kurie issipildo, yra kurie ne smile.gif esu buvus kelis kartus, tai visa laika man jau panasiai ateiti nupasakojo, arba cia jis visoms ta pati pasakoja biggrin.gif tik kartais tas vis laikas nusikelia biggrin.gif buvau prie pusantru metu, tai sake kazkur po 2 metu busta isigysiu, dabar nuejau tai vel 2 metu laikotarpyje busta isigysite biggrin.gif bet mamos ligas pvz. tai visas tiksliai susake, kai namo gryzus mamai pasakiau smile.gif ir ka dar tai jis man labai gerai keliones isburia, visos issipildo kurias pasako  smile.gif va siais metais isbure savaites kelione  i siltus krastus, kuria pasiulys moteris ir tada sededama galvoju norejom su mama skristi i Turkija bet kainavo daug ir atsisakem keliones, kas cia man dar pasiulys smile.gif o uzvakar paraso drauge ir siulo i turkija varyti, o po dienos mama ir sako kad mus is saraso keliones neisbrauke ir dar pigiau viskas kainuoja, tai ir ruosiiuosi jau po menesio lekti atostogauti biggrin.gif
vat man irgi leoplodas kazkaip nemielas, net nesinori pas ji burtis  schmoll.gif
aga bent jau is isvaizdos tikrai grazesnis ir jaunesnis  biggrin.gif
vat man irgi pasakojo, kad pas sergeju kazkoks labai aukstas energetinis lygis, ir kad jis ir be kortu galetu burti, tik kad kitu negazdinti buria kortomis smile.gif


kaip smagu smile.gif nors viena atsiliepima surasti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Gazelė @ 2007 04 13, 18:20)
O klaipėdietės ko tyli ax.gif ?  Aš tai lankiausi pas Aleksandrą bet šiuo metu jis atsijungęs telefoną. Gal kas girdėjo kur jis g.gif .


Taip, as taip pat jo ieskojau, bet jo telefonas lyg atjungtas, gal kas zinote jo naujas koordinates. smile.gif
Atsakyti
Gytare, as tai zinok bandziau siandien pas Virginija uzsirasyt, bet nepavyko (matyt pas ja nelemta), labai jau ji man nemaloni pasirode g.gif As taip supratau, kad pas ja uzsirasyt reikia nuo 7 iki 8 vakaro (nu kazkaip galvojau, kad ryte tokiu laiku zmones miega), tai paskambinau vakare, tai tokia visa nepatenkinta apibliove, kad trukdau kitu zmoniu laika ir pan. blink.gif Nu vien is pokalbio jau labai ji man nepatiko, tai tada is karto paskambinau Margaritai (kur tu rekomendavai), tai, kuri rusiskai sneka, tai ta normali tokia pasirode thumbup.gif Antradieni po pietu jau varysiu pas ja ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Morkytė @ 2007 04 13, 20:55)
Gytare, as tai zinok bandziau siandien pas Virginija uzsirasyt, bet nepavyko (matyt pas ja nelemta), labai jau ji man nemaloni pasirode  g.gif  As taip supratau, kad pas ja uzsirasyt reikia nuo 7 iki 8 vakaro (nu kazkaip galvojau, kad ryte tokiu laiku zmones miega), tai paskambinau vakare, tai tokia visa nepatenkinta apibliove, kad trukdau kitu zmoniu laika ir pan.  blink.gif Nu vien is pokalbio jau labai ji man nepatiko, tai tada is karto paskambinau Margaritai (kur tu rekomendavai), tai, kuri rusiskai sneka, tai ta normali tokia pasirode  thumbup.gif  Antradieni po pietu jau varysiu pas ja  ax.gif  thumbup.gif

Na, matyt, taip buvo lemta. Virginija tik telefonu kalbėdama atrodo pikta, iš tikrųjų labai maloni moteris. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 04 13, 20:28)
Na, matyt, taip buvo lemta. Virginija tik telefonu kalbėdama atrodo pikta, iš tikrųjų labai maloni moteris. 4u.gif


Gal taip pasirode, bet vien jau del to eit pas ja nesinori verysad.gif Be to dar nepatiko, kad skustis pradejo, kiek cia pas ja daug zmoniu, kaip ji laiko neturi ir t.t. Siaip jau dziaugtusi, kad klientu yra rolleyes.gif
Atsakyti
Skaitau ir idomu pasidare,tuos kurios skambinate Margaritai,uzsirasote,einate,buvote,ar ji klausia is kur jus ja istrauket?Ka sakot? g.gif
Atsakyti
O Virginija kokiomis kortomis buria, Taro ar paprastomis? Ar dar kuo? Kiek mazdaug laiko pas ja uztrunkama? Ar labai tempia informacija burdama ar galima tyleti ir tik klausytis?
Atsakyti
Labai norėčiau rasti jauną būrėją, na, iki 30 metų merginą - kažin, tokių būna? Jei žinote, parašykite čia ar man į a.ž. Geriausia būtų Vilniuje, nors iš bėdos tinka ir kitos vietovės.
Atsakyti
QUOTE(Morkytė @ 2007 04 14, 00:06)
Gal taip pasirode, bet vien jau del to eit pas ja nesinori  verysad.gif  Be to dar nepatiko, kad skustis pradejo, kiek cia pas ja daug zmoniu, kaip ji laiko neturi ir t.t. Siaip jau dziaugtusi, kad klientu yra  rolleyes.gif

Siaip tikrai labai maloni moteris. Greitakalbe viska pasakoja. smile.gif
Nors ji tikrai rimtai turi daug klientu. Buria kasdien nuo 7 iki 11 vakaro. Isivaizduoju kaip jei nugara turetu paskausti visa diena besedint.Viena iseina, kita kliente is kart ateina... blink.gif

QUOTE(Kaira @ 2007 04 14, 00:50)
O Virginija kokiomis kortomis buria, Taro ar paprastomis? Ar dar kuo? Kiek mazdaug laiko pas ja uztrunkama? Ar labai tempia informacija burdama ar galima tyleti ir tik klausytis?

ivairiomis... Man kitos buvo per silpnos, tai dar atsinese susni.. smile.gif
uztrunka 2val. Ir nepratariau nei zodzio per jas. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justicija: 14 balandžio 2007 - 08:41