Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima krikštyti vaikus antrą kartą?

QUOTE(jbs @ 2008 04 30, 15:34)
Su tokia močiute daugiau nebesisveikinčiau. Nepriklausomai nuo to, ar tai būtų mama ar anyta. Niekas be tėvų sutikimo neturi teisės užsiimti tokia saviveikla. O kas, jei aš išvis savo vaikui nenoriu priklijuoti jokių sakramentų, kol jis neužaugs ir pats neapsispręs, kokią religiją priimti ir ar išvis priimti?  blink.gif Nedovanočiau tokio įžūlumo.

O as atleisciau,JUK NE ZMOGU UZMUSE,norejo gero,o kaip sakoma isejo,kaip visada.Nereikia,buti tokiems izeidiems,visi daro klaidas,svarbiausia jas moketi PRIPAZINTI.
Atsakyti
o aš girdėjau kad galima kitus krikštotėvus turėti ax.gif net kelis. krikštotėvai rodo pavyzdi savo krikštavaikiams,
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2008 05 01, 11:55)
o aš girdėjau kad galima kitus krikštotėvus turėti ax.gif  net kelis. krikštotėvai rodo pavyzdi savo krikštavaikiams,



O koki pavyzdy rodo,kriksto tevai jei tas vaikas, ne per krikstynas ju neatsimena, ne veliau yra mates,gyvena kas sau? schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fotik: 01 gegužės 2008 - 11:01
QUOTE(Fotik @ 2008 05 01, 09:59)
O koki pavyzdy rodo,kriksto tevai jei tas vaikas, ne per krikstynas ju neatsimena, ne veliau yra mates,gyvena kas sau? schmoll.gif

tai tada blogai pasirinkote kriksto tevelius unsure.gif as renkuosi tuos zmones,kurie ,man patys prie sirdies,kurie yra laiko patikrinti..nors juk niekada negali garantuotas buti uz kita zmogu. unsure.gif
Beje sunaus busimas kriksto tevelis negyvena LT,bet man tai neatrodo kliutis,nes dar nezinodamas,kad pakviesim i kriksto tevelius jau tada labai rode demesi sunui,visada parveza lauktuviu,visada paskambina,juk nebutina nuolat matytis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fotik @ 2008 05 01, 10:59)
O koki pavyzdy rodo,kriksto tevai jei tas vaikas, ne per krikstynas ju neatsimena, ne veliau yra mates,gyvena kas sau? schmoll.gif



jokio užtai ir renkiesi tokius kurie pasirupintu vaikeliu jeigu tėveliams kas atsitiktu
Atsakyti
bigsmile.gif o cia ne del isskaiciavimo? biggrin.gif ar taip jau ir pasirupintu?manau imtusi koke mama ar sesuo,o gal net isviso svetimas,kaip ir kriksto tevai aisku neatmetama galimybe ,bet prociantalei tai kogero vienodai isvardinti zmones pasirupintu tiek pat,neziurint i tai,kriksto tevai ar ne.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fotik: 01 gegužės 2008 - 14:09
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 05 01, 11:39)
O as atleisciau,JUK NE ZMOGU UZMUSE,norejo gero,o kaip sakoma isejo,kaip visada.Nereikia,buti tokiems izeidiems,visi daro klaidas,svarbiausia jas moketi PRIPAZINTI.

Nesikalbejimas be abejo problemos neisprestu. Taciau siuo atveju mociute perlenke lazda. Pirmiau pakrikstijo, paskui slapta pasake kunigui ir tik paskui vaikams.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 05 01, 15:12)
Nesikalbejimas be abejo problemos neisprestu. Taciau siuo atveju mociute perlenke lazda. Pirmiau pakrikstijo, paskui slapta pasake kunigui ir tik paskui vaikams.



Taip ir paskutis zodis turi buti tevu.. tol kol vaikas samoningai gales atsakyti uz savo poelgius..
Atsakyti
QUOTE(Fotik @ 2008 05 01, 15:18)
Taip ir paskutis zodis turi buti tevu.. tol kol vaikas samoningai gales atsakyti uz savo poelgius..

As manau, kad mociute tai padare tiesiog samoningai. Tokio amziaus mociutes, kurioms dazniausiai pasirodo, buna tokios gudrios ir apsukrios, kad oj, oj, oj. Savo amziumi vis prisdengia mirksiukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif negali palikti vaiko su mociute taip iseitu..
Atsakyti
QUOTE(Fotik @ 2008 05 01, 15:37)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif negali palikti vaiko su mociute taip iseitu..

Ne visos mociutes taip elgiasi. Aciudie, kad nenunese vaiko i baznycia ir be ju zinios nepakrikstijo, isrinkdama net krikstatevius. O kiek tokiu atveju yra...
Atsakyti
bigsmile.gif biggrin.gif negirdejas tokio atveju,bet tikiu, kad visko gali buti..
Atsakyti