Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima krikštyti vaikus antrą kartą?

QUOTE(laureta @ 2008 04 26, 18:05)
[size=1][/size]
Drasi mociute.

Normali, atsakinga močiutė rolleyes.gif O ką tu matai neįprastai drąsaus?
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2008 04 26, 23:33)
Normali, atsakinga močiutė rolleyes.gif  O ką tu matai neįprastai drąsaus?

pakrikstyti vaika be tevu sutikimo? tiesiog neisivaizduoju jeigu taip butu padare su mano vaikais.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 04 27, 18:38)
pakrikstyti vaika be tevu sutikimo? tiesiog neisivaizduoju jeigu taip butu padare su mano vaikais.

Kas blogo jiems nuo to būtų atsitikę? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2008 04 28, 22:38)
Kas blogo jiems nuo to būtų atsitikę? blink.gif

Vaikas yra mano, ne mociutes. Kol esu gyva todel spresti turiu teise tik as ir as.
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2008 04 28, 20:38)
Kas blogo jiems nuo to būtų atsitikę? blink.gif

Pateisinciau tik toki atveji,jei teveliu tuo metu nera,o vaikas is tiesu prie mirties...susizalojes,merdintis,ir t.t.bet siaip susigalvojus,kad tas vaikelis silpnutis imti ir pakrikstyti,manau neteisinga kitu artimuju atzvilgiu.
Aisku as tokiu atveju neuzpykciau..mociute yra mociute,bet mano mociute tokio zingsnio ir nepadarytu nepasitarusi su kitais paciais artimiausiais to vaikelio.
Papildyta:
QUOTE(pabirze @ 2008 04 26, 06:10)
Ne, negali bet kas. Išskyrus tuos atvejus, kai vaikelis prie mirties, o pakviesti kunigą nėr kada. Ir tai reikia žinoti krikšto formulę - blogai pasakius negalios. Pradedu bijoti, kad žmonės prisiskaitę komentarų nepradėtų patys krikštyti vaikų be Bažnyčios g.gif

Tokiu atveju krikstas neturetu galioti,juk nebuvo reikalo krikstyti
Papildyta:
QUOTE(Luknė @ 2008 04 26, 07:58)
Taip esant būtinybei (pvz. gresiant mirčiai, arba, jei kunigo toje valstybėje nei vieno nėra rolleyes.gif ) gali krikštyti kiekvienas


kaip suprantu tokios butinybes tam vaikeliui nebuvo rolleyes.gif ir kunigas buvo toje valstybeje ir mirtis negrese ir visi kiti artimieji buvo salia to vaikelio rolleyes.gif
Atsakyti
As girdejau kad galima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2008 04 07, 16:51)
na ir prisiskaičiau, nepradėkim išvedžioti ir kreipti dėmesį į amerikas - ten daug sektų. KRIKŠTAS TEIKIAMAS TIK VIENĄ KARTĄ GYVENIME, ir nesvarbu ar tėvai išsiskyrė ar susipyko,  gal teikiantis krikštą kunigas nepatiko, o ypač dėl suknelės krikšto ar dar kokių ambicijų. Tai tik dar kartą parodo, kiek mažai mes tame gaudomės ir krikštiname tik dėl tradicijos. O jei buvo krikštyta pačių, reikia nedelsiant pranešti bažnytinei vadovybei ir ji jau nuspręs ar galiojančiai buvo pakrikštyta. Krikšto metu tampame Dievo vaikais ir nuplaunama gimtoji nuodėmė, kad galėtume vėliau priimti kitus sakramentus rekomenduojama krikštyt kuo mažesnius, o už tikėjimą neša atsakomybę tėvai ir krikšto tėvai.



Naturalu juk tais laikais pati Kristu vadino sektantu,ko cia stebetis, kad amerika atrodo sektantu krastas,Tik va ji kur kas geriau gyvena ir kur kas yra labiau dvasingi nei kazkas cia..
Neskubekit daryti to ko nesuprantant,ka ten kalba visokios ,mamytes ir bobutes ar dvasiski tevelei tai yra viena ,tiesiog paimkit ir pasiskaitykit kas jums priklauso,O priklauso tai kas yra parasyta N.Tastamente ir neprotingas tas zmogus kuris neskaito nesusipazysta, kas jam duoto(palikta) tastamentu... manau zymei maziau kiltu kvailu klausimu,kada ir ka krikstyti ir kaip krikstyti.
Visad kilo man klausimas,kodel zmones prisikure sau tokiu keistu problemu? schmoll.gif as neskaitau save tikinciu,esu nuodmingas kaip ir dauguma cia esanciu,tik kad esu studijaves Sv,rasta ir krikscionybe nusvito visai kitom spalvom,todel ir leidziu sau pasireiksti, bet tik tai is to kas parasyta Sventame Raste,jokeis budais ne is savo mazos galveles.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 04 27, 16:38)
pakrikstyti vaika be tevu sutikimo? tiesiog neisivaizduoju jeigu taip butu padare su mano vaikais.

Su tokia močiute daugiau nebesisveikinčiau. Nepriklausomai nuo to, ar tai būtų mama ar anyta. Niekas be tėvų sutikimo neturi teisės užsiimti tokia saviveikla. O kas, jei aš išvis savo vaikui nenoriu priklijuoti jokių sakramentų, kol jis neužaugs ir pats neapsispręs, kokią religiją priimti ir ar išvis priimti? blink.gif Nedovanočiau tokio įžūlumo.
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2008 04 30, 17:34)
Su tokia močiute daugiau nebesisveikinčiau. Nepriklausomai nuo to, ar tai būtų mama ar anyta. Niekas be tėvų sutikimo neturi teisės užsiimti tokia saviveikla. O kas, jei aš išvis savo vaikui nenoriu priklijuoti jokių sakramentų, kol jis neužaugs ir pats neapsispręs, kokią religiją priimti ir ar išvis priimti?  blink.gif Nedovanočiau tokio įžūlumo.



Va,labai blaivus mastymas,sveikinu.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2008 04 30, 17:34)
Su tokia močiute daugiau nebesisveikinčiau. Nepriklausomai nuo to, ar tai būtų mama ar anyta. Niekas be tėvų sutikimo neturi teisės užsiimti tokia saviveikla. O kas, jei aš išvis savo vaikui nenoriu priklijuoti jokių sakramentų, kol jis neužaugs ir pats neapsispręs, kokią religiją priimti ir ar išvis priimti?  blink.gif Nedovanočiau tokio įžūlumo.

Neturi teises ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2008 04 30, 21:34)
Su tokia močiute daugiau nebesisveikinčiau. Nepriklausomai nuo to, ar tai būtų mama ar anyta. Niekas be tėvų sutikimo neturi teisės užsiimti tokia saviveikla. O kas, jei aš išvis savo vaikui nenoriu priklijuoti jokių sakramentų, kol jis neužaugs ir pats neapsispręs, kokią religiją priimti ir ar išvis priimti?  blink.gif Nedovanočiau tokio įžūlumo.

Pritariu thumbup.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif Va cia tai mamytes,saunuoles.Niekas neturi teises nurodineti kaip daryti ir ka daryti,tiesiog tiek mamytes tiek Tevelei turi zinoti patys,jei svarbus krikscionio gyvenimas,ir viskas bus kur kas paprasciau,visi tapsime,kurkas laisvesni,nebukit priklausomi nuo visokiu religiniu sakramentu,bobuciu,mamyciu kunigeliu,nes suaugusio zmogaus krikstas yra jo ir Dievo reikalas,juo lab kazkur registruotis,kazkam duoti atskaitomybe,Tai jusu brangieji ir Dievo reikalas,o zmogus tikintis, kuris padejo jums pasikrikstyti tai tik Dievo vaikas,tarnas siuo atveju ir tie kurie buvo sale,ir mate visa tai,jie tik gali dziaugtis del jusu,kad pasirinkot tiketi,pasizadejot Krikstu Kristui..viskas,Pakrikstyti jus gali ,bet kuri krikscioniska gyvai tikinti bendruomene kiek zinau,gal kaip kas cia vadina ju dauguma sektantais,bet bent jau krikstija pagal S.Rasto nusakytus zodzius,dazniausei paiskina tikraja kriksto prasme..o tai dauk reiske.. smile.gif
Atsakyti