Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas-siuvimas 3

Grazus Darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, mezgėjėlės biggrin.gif Na, tikiuosi, tą tą temą pataikiau. Gelbėkit, kas, galit tongue.gif Maniškis(vyras,jeigu ką biggrin.gif ) pareiškė, kad išsiskirs, jei aš jam per 10 metų bent vieno megztinio nenumegsiu blink.gif blush2.gif Laiko liko iki birželio mėn sad.gif Galvojau, galvojau ir nutariau, kad verčiau jau numegsiu biggrin.gif Tačiau jis nori ne paprasto, o kad būtų su užrašais. Jis yra radiomėgėjas, tai jam reikia, kad būtų jo šaukinys užrašytas (6 ženklai) ir dar Contest man ar kaip ten tas "varžybų žmogus"angliškai teisingai rašomas. Kadangi megzti šiek tiek moku, bet dailininkė iš manęs visiškai netikusi, tai gal kas nors žino, kur rasti ką nors panašaus, kaip gražiai tuos užrašus įkomponuoti. Ir dar. Gal kas gali patarti kokį raštą tokiam megztiniui parinkti, nes jis turi būti juodas. Labai prašau cry.gif O tai dar ims ir iš tikrųjų išsiskirs blink.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo langana: 16 spalio 2005 - 12:28
sveikos, Darbštuolės, smile.gif
reiktų man pagalbos turiu nuotrauką rašto, bet neįsivaizduoju kaip jį nusimegzti, gal galėtumėte kuri nors pagelbėti? 4u.gif

Raštas:

user posted image
Atsakyti
Kur tas raštas? Ar aš viena nematau?
Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2005 10 20, 09:40)
Kur tas raštas? Ar aš viena nematau?


Nematau ir as ax.gif
Atsakyti
Vakar matėsi. sad.gif bandau darkartą:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 10 20, 14:28)
Vakar matėsi.  sad.gif  bandau darkartą:

user posted image



Vis tiek nieko nematau g.gif
Atsakyti
My Webpage

user posted image

Pabandysiu dar kartą. Anksčiau dėdavau viskas gerai būdavo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 10 20, 14:33)
My Webpage

user posted image

Pabandysiu dar kartą. Anksčiau dėdavau viskas gerai būdavo.  g.gif


Nezinau kaip kitiems, bet man tai atsidaro tuscias langas ir vistiek nieko nematau.
Atsakyti
gal taip išeis pažiūrėti:
Atsakyti
Tas raštas man labai primena pumpurėlius - 3 ar 5 akis sumezgi ir tuo pačiu iš jų išmezgi 3 arba 5. Tik virbalų labai storų reikia, kad kiauras ir laisvas būtų. Gal kokioje senoje mezgimo knygoje butų aprašymas?
Atsakyti
Žiūrėjau 1950m. ir 1985m. (maždaug tokių metų) ir neradau. verysad.gif
Atsakyti