Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas-siuvimas 3

Sirdis apsalo pamacius... wub.gif
kad as mokeciau tokius sedevrus kurt...
Atsakyti
šitas paltukas visai nesudėtingas, tik reikia kantrybės jį nusimegzti smile.gif
Atsakyti
Labai patiko šalikas iš burbulų,bet nežinau kaip pasidaryti tuos lygius burbulus,kur beveik nesimato siūlų? Jei kas žinot kaip juos daryti,išduokit paslaptį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marzde: 10 spalio 2005 - 16:37
QUOTE(Marzde @ 2005 10 10, 17:36)
Labai patiko šalikas iš burbulų,bet nežinau kaip pasidaryti tuos lygius burbulus,kur beveik nesimato siūlų? Jei kas žinot kaip juos daryti,išduokit paslaptį  4u.gif

Gal jie tiesiog pavelti, ar iš kitokių siūlų kur labiau veliasi. Aš buvau padariusi vaikui žaisti, čiupinėti burbulą iš kažkokių siūlų (vilna+akrilas), ta pasivėlę panašiai atrodė laugh.gif tongue.gif
Atsakyti
O čia mano mezginys leliukui 4u.gif
Atsakyti
neiseina nuotraukytes idet, tipo per didele cry.gif nu bandysiu dar karta, gal pavyks...is manes tokia kompiuterasate blink.gif ax.gif
Atsakyti
Kompe nuotrauką sumažink,tada dėk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2005 10 10, 17:36)
Labai patiko šalikas iš burbulų,bet nežinau kaip pasidaryti tuos lygius burbulus,kur beveik nesimato siūlų? Jei kas žinot kaip juos daryti,išduokit paslaptį  4u.gif


Tuos, kur beveik nesimato siulu, burbulus tikriausiai geriausia butu daryti is neverptos vilnos siulu. Tokiu babinose reiktu paieskot kur nors turgeliuose (buna isnesa is verpyklu rolleyes.gif ) . Kadaise vaikystej tik is tokiu ir megzdavau, pridedama viena verpta.
Atsakyti
Nu va dabar bandau įdet, tikiuosi pavyks 4u.gif
Atsakyti
Pagaliau šiaip ne taip įkėliau blush2.gif tik gal per mažas biški ax.gif
Kitas bus didesnis 4u.gif
Atsakyti
O čia komplektukas
Atsakyti
O čia komplektukas
Atsakyti