Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas-siuvimas 3

QUOTE(Bonifacija @ 2004 12 18, 22:49)
niu gal ir as pasigirsiu  blush-anim-cl.gif

mano vasheliu nertas darbelis (atsiprahsau uz nuotraukos kokybe...):

user posted image


grazu


O ar nereiktu sukurti atskiro skyrelio kur galetumem pasigirti darbeliais?
Atsakyti
Bonifacija, tikrai labai grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
aciu labai blush-anim-cl.gif
Atsakyti
gal gali kuri parasyti "get bot" rusiskom raidem? pas mane nera, noriu paieska 7ya.ru paleisti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2004 12 19, 16:11)
gal gali kuri parasyti "get bot" rusiskom raidem? pas mane nera, noriu paieska 7ya.ru paleisti  tongue.gif



jei teisingai tik supratau

гет бот

blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2004 12 19, 17:20)
jei teisingai tik supratau

гет бот

blush-anim-cl.gif

aciu megalol.gif
Atsakyti
prashom, tik man vistiek idomu, ar teisingai padejau biggrin.gif
Atsakyti
ir dar, jei kas neuzsuka i kita tema...


labai prashau jusu pagalbos! Guldo mane ryt i ligonine ir draugas nupirko siulu (kad nebutu taip liudna). Vat turiu dabar raudonu ir geltonu siulu firmos ZARONE (raudonu daugiau). Megsiu 5 nr virbalais. Vat o modeliuko atitinkamo niekaip negaliu rasti, visi tik is plonu siulu arba vasheliu Man nesvarbu vaikucio amzius, gali buti ir naujagimiui ir metuku... Labai prashau neignoruoti, nes teks man gultis be jokio uzsiemimo, o tada tikrai bus laaaabai liudna...
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2004 12 19, 16:11)
gal gali kuri parasyti "get bot" rusiskom raidem? pas mane nera, noriu paieska 7ya.ru paleisti  tongue.gif


na jei nori paleisti per paieska tai rasyk гетбот , nes rusu panikes taip raso
Atsakyti
o kas cia tokio tas GETBOT ? kaip suprantu tai cia programele kazkokia gal galetumet kuri parodyt linka is kur ja pasiimt na ir trumpai apie parasyt ka su ta programke reik daryt ?

Aciu smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Gal zinot kokiu puslapiuku, kuriuose galeciau rasti megstas kelnes mergaitei, 110 cm ugiui. Svarbiausia, kad butu parasyta smulkiai kaip klynuka ismegzt, nes is manes tokia ir mezgeja blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte @ 2004 12 20, 18:04)
o kas cia tokio tas GETBOT ? kaip suprantu tai cia programele kazkokia gal galetumet kuri parodyt linka is kur ja pasiimt na ir trumpai apie parasyt ka su ta programke reik daryt ?

Aciu smile.gif

ir man idomu g.gif g.gif g.gif
newyear.gif
Atsakyti