Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas-siuvimas 3

ir as kilimuka mezgiau ir irgi taip manau, reikalingas pagrindas. smile.gif
Atsakyti
Mamos siūlai.
Atsakyti
lbukas, gal yra mezganciu Marijampoleje?
Atsakyti
smile.gif Labos merginos.Norejau paklaust gal zinote kur galima pasiziuret kaip berniukui siltas kelnes numegzt?Niekaip negaliu rast,ir niekur.................... g.gif Aciu.............. smile.gif
Atsakyti
sveikos mezgejeles

Noreciau numegzt savo dukrytei krutinele su kakliuku, nes daznai turi problemu su gerklyte. pati kakla tai suprantu kaip megzti. paprastu stulpeliu. bete kaip toliau ta krutinele numegzt neisivaizduoju. gal esate kuri mezgusios ir galetumete man paaiskinti? Butu didelis dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ddaivuse @ 2012 02 13, 11:45)
sveikos mezgejeles

Noreciau numegzt savo dukrytei krutinele su kakliuku, nes daznai turi problemu su gerklyte. pati kakla tai suprantu kaip megzti. paprastu stulpeliu. bete kaip toliau ta krutinele numegzt neisivaizduoju. gal esate kuri mezgusios ir galetumete man paaiskinti? Butu didelis dekui smile.gif

http://www.garnstudi...ogue.php?id=177 idejos kaip numegzti kakliukus ir kelnytes
Atsakyti
QUOTE(bitutė @ 2010 08 07, 13:09)
Sveikutės,

Vienoje temoje (neberandu kur) radau, kad viena auksarankė mergina mezgasi kilimą.
Dabar ir mane apsėdo mintis, kad tai labai gera mintis, juk galima nusimegzti iš naturalių medžiagų (medvilninių siūlų ar maišyta su vilna), minkštą, skalbiamą ir norimos spalvos kilimą! Ir turėtų būti nesudėtinga, tik laiko užimtų. Maždaug 2 m X 1,5 m dydžio.
Ką apie tai galvotumėte? Ar tai būtų gera mintis ir įgyvendinama?
Gal kam teko matyti kokių pavyzdėlių, kokius galima naudoti siūlus, raštą?
Kol kas kiek ieškojau nerandu jokios info.


Dėl kilimo :
nusinėriau kilimą vąšeliu iš įvairiausių siūlų likučių kokius tik turėjau. Dėjau po 2-3 vilnos ar kitokius siūlus, kad būtų storas, o dėl patvarumo vieną sintetikos siūliuką įmaišiau. Gavosi gan storas kilimas, rašto jokio nebuvo, tik žemi geri stulpeliai. Labai greitai nėrėsi, po kilimu jokio pamušalo nesiuvau, ir gavosi labai meilus kilimukas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, turiu klausimą, gal ir ne visai į temą... blush2.gif Kaip vadinasi kauliukai (tokie plasmasiniai) naudojami siuvime? Noriu pasiieškoti jų internete, bet nžn kaip vadinasi... g.gif
Atsakyti
Labutis,

jau mezgu senai, bet dabar supratau, kad labai daug ko nemoku Gal galite man paaiškinti kaip numegzti tokią kepurytę. Yra video kaip susiūti. O kaip numegzti supratau tik tiek kad reikia kas vienodą skaičių akių sumegzti į vieną tris akis.Tačiau neusprantu kaip išlieka toks pat skaičius akių kiekvienoje dalyje. Gal reikia pridėti tų akių vis mezgant jau kitą eilę

http://www.garnstudi.......899&lang=en
Atsakyti
QUOTE(Laguniuke @ 2012 05 09, 14:36)
Sveikos, merginos, turiu klausimą, gal ir ne visai į temą...  blush2.gif  Kaip vadinasi kauliukai (tokie plasmasiniai) naudojami siuvime? Noriu pasiieškoti jų internete, bet nžn kaip vadinasi...  g.gif


Net nezinau apie ka tie kauliukai g.gif . Siuvu kartais ir as. Bet jokiu kauliuku nenaudoju. Gal ko nezinau g.gif . O kam jie butent naudojami?

QUOTE(auksuliukas26 @ 2012 08 30, 09:08)
Labutis,

jau mezgu senai, bet dabar supratau, kad labai daug ko nemoku  Gal galite man paaiškinti kaip numegzti tokią kepurytę. Yra video kaip susiūti. O kaip numegzti supratau tik tiek kad reikia kas vienodą skaičių akių sumegzti į vieną tris akis.Tačiau neusprantu kaip išlieka toks pat skaičius akių kiekvienoje dalyje. Gal reikia pridėti tų akių vis mezgant jau kitą eilę 

http://www.garnstudi.......899&lang=en


Paskaiciau aprasyma. Kepure mezgama ir susiuvama nugaroj. Tad visa akiu kieki dalinat i 6 dalis. Ir tarpus susimarkiruojat. Tad bus krastuose 1 ir 7 markiravimas(pasizymejimas gal taip lietuviskiau blush2.gif )
Prie 1 ir 7 pasizymejimo uzdeti po aki.
Prie 2, 4 ir 6 pasizymejimo nuimti po dvi akis(sumezga du kartus po dvi akis)
Prie 3 ir5 pasizymejomo uzdeda dvi akis( is dvieju po dvi).
Ir visa tai darote kas antroj eilutej.

Tikiuosi suprantamai parasiau. Pati jos nemezgiau, bet lygtai buvo net atskira temute su tos kepureles mezgimu.
Atsakyti
Sveikos mezgėjos,

Gal nesupyksite, kad tai įsiveržiu ir dar su tokiu klausimu... blush2.gif Kiek googlinu, niekur nerandu tikslaus atsakymo...
Gal kuri pagelbės man, kaip reikia apskaičiuoti mezgimo akis? Na tiesiog dukrai noriu numegzti galvos juostą ant ausų, galvos apimtis 50 cm. Ar yra kažkoks spec. skaičiavimas? Ar tiesiog iš akies bandyti...?

Vienoje vietoje radau, kad 10 cm - 20 akių. Ar teisingai būtų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 07 lapkričio 2012 - 14:14
As ne spece, bet daryciau taip. Paimi siulus, is kuriu megsi juosta, nusimezgi pavyzdeli geromis akimis, pvz 10x10 cm ir issimatuoji kiek akiu telpa i 1 cm arba i 3 cm ir pasisikaiciuoji, kiek reikes visai juostai. smile.gif


QUOTE(*Liepa18* @ 2012 11 07, 15:08)
Sveikos mezgėjos,

Gal nesupyksite, kad tai įsiveržiu ir dar su tokiu klausimu...  blush2.gif Kiek googlinu, niekur nerandu tikslaus atsakymo...
Gal kuri pagelbės man, kaip reikia apskaičiuoti mezgimo akis? Na tiesiog dukrai noriu numegzti galvos juostą ant ausų, galvos apimtis 50 cm. Ar yra kažkoks spec. skaičiavimas? Ar tiesiog iš akies bandyti...?

Vienoje vietoje radau, kad 10 cm - 20 akių. Ar teisingai būtų?

Atsakyti