Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas-siuvimas 3

Merginos, o gal kas turite siulu likuciu? po 1m ar net ir po 0,5m? Nesvarbu nei storis nei spalva... as darbelius darau ir kutukus, tai man bet kas tinka smile.gif

Jei turite parasykit prasau i AZ smile.gif
Atsakyti
user posted image

gal kas turi schema tokios bliuskutes
Papildyta:
http://public.fotki....9230074235.html
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
QUOTE(Miaukse @ 2007 11 23, 23:50)
Merginos, o gal kas turite siulu likuciu? po 1m ar net ir po 0,5m? Nesvarbu nei storis nei spalva... as darbelius darau ir kutukus, tai man bet kas tinka smile.gif

Jei turite parasykit prasau i AZ smile.gif

smile.gif labai gaila kad per velai parasiai,pries keles dienas tvarkiau siulus,tai du maisiukus ismeciau doh.gif bet dar turiu atraizu nemazai vilnoniu siulu,tik spalvos tai tamsios g.gif
Atsakyti
smile.gif ,Sveikos darbstuoles,gal kuri turi kokiu nors modeliuku, ilgo megztuko,gali buti golfo tipo aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2008 01 16, 22:06)
smile.gif ,Sveikos darbstuoles,gal kuri turi kokiu nors modeliuku, ilgo megztuko,gali buti golfo tipo aciu. 4u.gif

nežinau ar to nori, bet įdėsiu unsure.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imagena ir vienas ne į temą, bet man labai simpatiškas wub.gif user posted image
Atsakyti
4u.gif aciu ,labai grazus megztukai bigsmile.gif ,bandysiu is keliu padaryt viena g.gif
Atsakyti
smile.gif mano naujas darbelis golfas..

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti


Reljefiniai ir kiauri raštai virbalais raštai nauja knyga pasirodė


quote=Ieva-Pieva,2004 12 18, 18:12]
Auge X,
is kur trauki getbotukus? nerandu as ju niekaip sad.gif
[/quote]

Papildyta:
Nevark, pasirink paparstesnį dailų raštelį iš naujos knygos RELJEFINIAI IR KIAURI RAŠTAI VIRBALAIS. Mačiau mandarino klnygyne. Įdomūs paparsti rašteliai


QUOTE(rutu4x @ 2007 04 29, 17:07)
Sveikos smile.gif  norečiau, kad padėtumėt man išsiaiškinti kokia čia mezginio schema:

http://public.fotki....s/untitled.html

Niekaip nepavyksta išmegzti tų didelių akių viršuje  blush2.gif    prašau padėkit. (butu puiku jei kas nepatingėtų nupaišyti schemelę). Labai labai ačiū

Atsakyti
Sveikos merginos,turiu toki klausimeli,gal biski ir ne i tema bus,bet drauge prase paklausti...tai va,mano drauge mezga vaikiskus megstukus ivairiais rastais,pati augina vieneriu metuku suneli ir nori sau uzsidirbti pinigeliu,tai gal galit kas pasakyti kiek galetu kainuoti toks megstukas,ji noretu uzsiimti mezgimu ir pardavineti megztukus,bet net neisivaizduoja kokia kaina galetu buti.Tai prasau jei kas galite,padekit,busiu dekinga! smile.gif
Atsakyti
gržių nematytų ,, gumyčių'' raštelių mačiau knygoj Reljefiniai ir kiauri raštai virbalais. Golfui reikia ,, gumytės raštelio

QUOTE(valentinuke @ 2008 01 16, 23:06)
smile.gif ,Sveikos darbstuoles,gal kuri turi kokiu nors modeliuku, ilgo megztuko,gali buti golfo tipo aciu. 4u.gif

Atsakyti
Sveikos merginos kaskur senei skaiciau kaip megzti vaikiskus batukus bet dabar niekaip neberandu gal kuri zinot kur ieskoti, ar isnaujo parasyti, buciau dekinga.
Atsakyti