Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas-siuvimas 3

Didelės skylės - tai du užmetimai, kurių vienas išvirkščiojoje pusėje išmezgamas gerąja akimi, kitas - išvirkščiąja akimi.

Na, bet ir temą iškapstei lotuliukas.gif
Geriau būtum klausus temoje ,,Mezgimo raštai, kad nereikėtų "kuistis" po visas temas:) ", bet jau dabar ir čia mezgėjėlės įžiūrės bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virbalai: 29 balandžio 2007 - 20:39
ot tai ačiū thumbup.gif čia taip lengvai, o aš vis sukau galva kaip čia reikia megzti blush2.gif

man jau buvo parašę kitam forume, kad aš turiu i "mezgimo raštus" kreiptis, bet to forumo neradau...ir tik dabar pamačiau, kad yra ne vienas puslapis tų forumų blush2.gif vat ka reiškia būt naujokei... ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Megstukas

Gal kas turite sito megstuko schemute, ar siaip koki panasu pavyzduka kaip reiketu nusimegsti, arba gal turite patarimu? g.gif
Atsakyti
Sveikutės visos blush2.gif na ir aš nusprendžiau jungtis į jūsų būrelį, na tiksliau ne tiesiogiai aš... aš tai nemokša- mano mezgimo praktika yra: 1 vaikiška paklodėlė, 1 iš gėlyčių pagalvei užvalkaliukas, 1 kojinė (gal po 7m kitą sugalvosiu megzti lotuliukas.gif ) n apnertų servetėlių, n numegztų servetėlių, na ir ant paklodėlės su teta primezgėme

bet štai mano gera draugė[/B] lorax tikiuosi kad gerai niką parašiau blush2.gif štai moka megzti vat vienas iš pavyzdėlių: čia man numegztas emgztinis- seniai jau: užpraeitais metais- kai tik numezgė buvo laaaabai gražus- kaklas toks nes aš tokio norėjau- na pirma užsimaniau kapišono, bet neužteko siūlų- nes baisiai didelio kapišono norėjau, o paskui nuėjusi siūlų pamačiau kad tokių nėra- tai vat todėl toks kaklas, bet man jis labai tnka 4u.gif
user posted image

na tikiuosi, kad tą nuotraukytę įkėliau wub.gif
Štai koks mano draugės gražus darbas (tiksliau draugės- tetytės lotuliukas.gif ) yra ir daugiau jei ydomu ydėsiu ax.gif
tai vat wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klepesova: 21 gegužės 2007 - 16:07
nejau taip apmirė šis skyrelis? g.gif
pabandysiu atnaujinti, vat dar vienas lorax darbelis, taip pat darytas man. Čia kaip ir pirmajame megztinyje daryta virbalais.
user posted image

na vat čia mano šiltasis golfas- megztinis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2007 05 21, 22:15)

na vat čia mano šiltasis golfas- megztinis  cool.gif



darbeliai tai gražūs, bet dar gražiau būtų jei ant modeliuko būtų nupaveiksluoti thumbup.gif
Atsakyti
tai kad rankos per trumpos nusipaveiksluoti lotuliukas.gif , o kaip vyras nupaveiksluoja man vis negerai. (kai žmogus apvalutis vis nori atrodyti ploniau, o kiti to nesupranta lotuliukas.gif ir kai jau nufotografuoja.... lotuliukas.gif
Atsakyti
labas merginos.
as kazhkada mezgiau ir labai patiko. po to uzmeciau. norejau paprashyt pagalbos. dabar esu nescia ir noretusi kazhka numegsti leliui - tarkim pradekim nuo paprasciausios antklodeles paprasciausiu rashtu. isigijau virbalus, siulus, bet problema ta, kad niekaip negaliu prisimint, kaip yra mezgiama, kaip pradet... del to labai parinuosi, nes nerealiai uzsidegiau. taigi jei turit kokiu paveiksleliu, pavyzdziu ar siaip ideju, ka man daryt - buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
Tai va ,vėl organizuojam siuvimo kursus.
Kursų pradžia planuojama arba gruodžio, arba sausio mėnesi. Priklausys nuo Jūsų pageidavimų.
Pagrinde grupė renkama Kaune, tačiau jeigu susidarytų grupė Vilniuje tai bus dėstytoja atvažiuotų..
Laukiu norinčiu ir besidominčiu merginu private

Mokoma pagrindai su įvairiom smulkmenom ir niuansais, pradedama nuo mokymo pasisiusti sijoną, kelnes, bliuskelias, po to kaip varijuoti, keisti forma pritaikyti žmonėm, ar sau tiksliai, kaip naudotis iškarpomis, kaip patiems daryti iškarpas, tuo pačiu ir visos smulkmenos pradedant užtrauktuko įsiuvimu,apykakle, rankogaliais, kaip siūti ir apsiūti. Čia ir rekomenduojama pradedančiosioms, tačiau jeigu turite klausimų, arba norite konkretesnių dalykų taip pat galima mokytis pas dėstytoją individualiai.
Dėl kainos kol kas pasakyti negaliu, nes jinai priklausys nuo to kokias patalpas gausim.
Šiaip pas ją lankiau pati ir man labai patiko, tikiuosi eiti I pratesimą.
Pati dėstytoja labai dėmesinga, maloni, palaiko padeda, jeigu ko nesupranti visada paaiškins, padės.
Ji kursus veda jau 10 metų. Yra baigusi KTU,spec.-drabužio dizainas ir siuviniu technologija.
Taigi jeigu yra kokių klausimų visada prašom wink.gif
Jeigu domina tiesiog duokite žinoti!
Atsakyti
[quote=Tsile,2007 10 30, 18:32]
Tai va ,vėl organizuojam siuvimo kursus.

Laba, siuvimo kursai domintu, bet Vilniuj... ir aisku domina kaina blush2.gif Tai turbut reiks palauikt kol viskas aiskiau bus smile.gif
Atsakyti
merginos padekit bigsmile.gif gal zinot kaip dabar madoj?_vyrisko kostiumo;ar liemene turi matytis is po svarko kai jis uzsegtas.nu cia prie kaklaraiscio;iskirpteje. g.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(ramintyte @ 2007 04 06, 16:36)
Nusipirkau Vitalijos Masteikaitės "Drabužių kosnstravimo pagrindai".
Sakykit, kaip galvojat, ar įmanoma išmokt pačiai ir apseit be kursų?

ismokt galima. smile.gif siut galima ismokt ardant senus drabuzius.ypac geru firmu gera pasiuvimo technologija. rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas Monckute, galeciau uzregistruoti, nes itariu kaip bus aiski kaina tai ir kursai prasides ir tada gali buti, kad jau nebedesiu i interneta, tai jeigu domina
man i privata varda, telefona ir miesta atsiusk, kaip =inosim kaina tau tiksliau prane6im ir tada nuspresi ar vis dar nori smile.gif
Atsakyti