Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas-siuvimas 3

Tai niekas nezinote kur aptraukineja sagas??? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2006 05 23, 20:44)
Tai niekas nezinote kur aptraukineja sagas???  verysad.gif


Nius aš tai sostinės tikrai nežinau. Bandyk rašyt į "klausimėlius-smulkmenėles", ten gal daugiau dėmesio sulauksi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2006 05 22, 21:05)
Merginos, gal zinote kur aptraukineja audiniu sagas VILNIUJE????? g.gif

As tiksliai nezinau kaip ta gatvyte vadiasi, ir as jau ten senai buvau, bet gal dar veikia? Yra tokia maza gatvyte netoli Lietuvos kino teatro, kur yra viesieji tualetai virs ju skersai eina maza gatvele tai va ten as buvau, bet jau seniai
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2004 12 15, 13:37)
Valio naujam rankdarbiu skyreliui !!!!!!!!!

prisiziurejau grozybiu...!!!! net akys apraibo wacko.gif ...tiek grazumu,galva visiskai susisuko, net nebezinau ko noriu... turbut visko....
kaip mat puoliau raust spinta , ieskot visokio gero, ardyt, permezginet, kurt, ...
na, ir isradingos, jus, mamytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tema vadinasi mezgimas-siuvimas,nezinau,gal as cia ne i tema,taciau radau
kaip galima pasiti kudikiui faina ranksluostuka su kapisonu(jei ne i tema nepykit,tiesiog neradau atskiros temos).
Ranksluostukas su kapisonu
Atsakyti
My Webpage
[/quote]

gal, kas dar turi ir gali man atsiust shito mextuko schemele..tinka ir vokishkai 4u.gif
liruta@gmail.com

Atsakyti
Kaip megzti tokiais kvadratais yra temoje SIJONAi, ten viskas net su paveikslėliais parodyta (pirmame temos puslapyje) smile.gif
Atsakyti
Visai nieko megztukas. biggrin.gif
Atsakyti
labai nieko megztukas... toks zaismingas... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arinva @ 2004 12 15, 12:06)
na noriu ir as pasigirti savo mezginiais tikrai is sio skyrelio pavogiau ideja tik va nepamenu is ko  blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif


na as ir idedu nuoroda kur keleta mano darbeliu aisku tik maza dalis kita dali veliau sukelsiu
http://show.7ya.ru/p...x?RubrID=148843
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2006 05 23, 20:44)
Tai niekas nezinote kur aptraukineja sagas???  verysad.gif

Anksciau tai dare Traku g., kai eini nuo Pylimo g. tai po kaire puse rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, cia truputi ne i tema, bet nezinau kur dar galeciau paklausti. Gal kuri siuvate siuvimo masina? Gal galesit pasidalinti patirtimi. Masina siuna normaliai tik siulas eme kazko baisiai trukineti g.gif Maniau gal del to, kad nesutampa adatos or siulo storis - pakeiciau, taciau vis tiek tas pats. Kas tai galetu buti ir ka daryti?
Atsakyti