Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas-siuvimas 3

Cia mezgama ivairiom kryptim, turiu knyga kurioj aprasyta, bet maciau kazkas buvo rade ir internete aprasyma kaip megzti tokiu budu.
Jei labai reikes, galiu nurasyti nuo knygos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo studente: 11 lapkričio 2005 - 12:18
QUOTE(Jūružė @ 2005 11 11, 10:25)
Nu auksarankės SOS. Kaži kaip mezgasi šitokis megztinisMy Webpage

Nelidzia ikelt, per didelis failas. Gavau sio megztinio apr, bet vokiskai (as tai nemoku vokiskai, bet kadaise taip mezgiau, is schemu prisiminciau). Parasyk kur, galiu atsiust.
Atsakyti
QUOTE(Ingaterla @ 2005 11 11, 12:22)
Nelidzia ikelt, per didelis failas. Gavau sio megztinio apr, bet vokiskai (as tai nemoku vokiskai, bet kadaise taip mezgiau, is schemu prisiminciau). Parasyk kur, galiu atsiust.


Atsiųsk, aš šiek tiek suprantu vokiškai. (j.maciuviene@nerija.lt)
Ačiū,
P.S. ar labai sunkus tas rastas?
Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2005 11 11, 13:52)
Atsiųsk, aš šiek tiek suprantu vokiškai. (j.maciuviene@nerija.lt)
Ačiū,
P.S. ar labai sunkus tas rastas?

Jau issiunciau 4u.gif
Atsakyti
as apie salikeli is lapeliu...

pagal sio salikelio schema sumasciau megztuko apykakle nusimegzt ( nes dabar ji nekaip atrodo blush2.gif )... tai va, bet sugalvojau daryt tik vieno lapelio plocio, ne dvieju... kaip manot, ar neatrodys nekaip?.. ax.gif be to, gal reiktu keist ka nors schemoj, ar ne?.. g.gif
aciu iskart uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CrazySun: 11 lapkričio 2005 - 14:59
labai noriu duktytei numegst tokia suknyte, bet reiktu, kad kas isverstu schemute unsure.gif Nes is manes nelabai kokia mezgeja, o dar ta anglu kalba doh.gif blush2.gif ( kad maziau vargo butu, mum reik 18 men.)
mezginelis cia

Atsakyti
Man atrodo, kad ten visai paprasta, gerosiomis akimis numegzta suknytė (tik šoniukuose ir pakraščiuose perliuku: 1 g, 1 išv akys, blogoje pusėje ten, kur buvo geroji, išvirkščia, o kur išvirkščia - geroji), o paskui atskirai numegztos kišenytės pagal tą spalvotą schemutę ir dailiai prisiūtos.
Nežinau, kas konkrečiai neaišku. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2006 02 11, 12:09)
Man atrodo, kad ten visai paprasta, gerosiomis akimis numegzta suknytė (tik šoniukuose ir pakraščiuose perliuku: 1 g, 1 išv akys, blogoje pusėje ten, kur buvo geroji, išvirkščia, o kur išvirkščia - geroji), o paskui atskirai numegztos kišenytės pagal tą spalvotą schemutę ir dailiai prisiūtos.
Nežinau, kas konkrečiai neaišku. Sėkmės  4u.gif

Aciu, sitiek as pati supratau biggrin.gif , bet nelabai supratau, kur ten parasyta kiek akiu reik apsimest ir kas kiek jas mazint mezgant i virsu unsure.gif
Atsakyti
Gal pagal savo lėlytę megink megzt? Aš retai kada žiūriu į tuos cm, kur rašo - mezgu taip, kaip man reikia arba atrodo doh.gif
Atsakyti
Aciu, taip ir darau mirksiukas.gif . Jau nugaryte turiu ax.gif
Atsakyti
user posted image


sveikos, as cia naujoke ir suprantu kd cia ne ta tema bet kad man kitose temose niekas nepadeda
tad einu prie esmes
pradejau megsti sita magstini, tik nezinau ar gausis. prasta as mezgeja. darbstuoles bitutes ar galit man padet, as rusiskai ir angliskai nesuprantu. as labai jusu prasau, gal galit man padet noriu nusimegsti su nuleistom rabnkovem, bet nezinau po kiek ir kiek eiliui nuleidinet, priekine ir nugaros dali. ir taipat kiek akiu dadedinet rankovei ir kas kiek eiliu ir kaip ja uzbaigti. zodziu mane domina viskas. ar galit kuri norss padet. galt rasysiti cia ar i az.
labai aciu isanksto,
man ne konkreciai sitam megstiniui reikia, bet aplamai as nezinau kiek ir kaskiek.

jums balionu siunciu biteles 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal zinote kur aptraukineja audiniu sagas VILNIUJE????? g.gif
Atsakyti