Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas-siuvimas 3

QUOTE(Reduška @ 2005 11 02, 15:37)
Gal galėtumėte atsiųsti  šito šaliko schemą,kaip jį megzti?Ačiū 4u.gif

Reikia nepatingėti ir bent kelis paskutinius temos puslapiukus atversti mirksiukas.gif Schema yra 11 temos puslapyje mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilja: 02 lapkričio 2005 - 19:39
Sveikos, iš kart atsiprašau tikriausiai apie liemenes jau kur nors kalbėjote 4u.gif , bet peržiūrėjua tikrai daug, bet nepavyko rasti sad.gif radau patinkančią liemenę, bet neturiu schemutes, kaip ja numegzti. O labai užėjo noras biggrin.gif Pačio brėžinio, kaip ten rankovėms ir V formos kakla išmegzti.

Pridedu norimos liemenės foto.
Atsakyti
Mergaitės, labai noriu išmokti megzti kojines bet neturiu literatūros kaip išmokti. Padėkit kas nors - kas turi kokios nors literatūros atsiųskit.

Mano el.pastas: ssaulytee@gawab.com
Atsakyti
QUOTE(pikolina @ 2005 10 27, 18:44)
Na kadangi cia uzsuka ir mezgejos ir siuvejos, tai gal kas nors galesit man padet 4u.gif .Labai man reik tokiu sagu-akiu  arba siuvinetu aplikaciju(na buna tokiu gatavu pirkt)ant kepures. user posted image. Pas Scarlett radau kepuriuka su tokiom sagom.Gal kuri zinot kur Kaune gaut? Ir is vis kur Kaune yra sagu parduotuviu? Help! help.gif  help.gif  help.gif

sagu ir siaip visokiu nieku labai didelis pasirinkimas "Redos" parduotuvej. yra skyrius tokia atskira parduotuvyte.
Atsakyti
QUOTE(2saulyte2 @ 2005 11 08, 10:14)
Mergaitės, labai noriu išmokti megzti kojines bet neturiu literatūros kaip išmokti. Padėkit kas nors - kas turi kokios nors literatūros atsiųskit.

Mano el.pastas: ssaulytee@gawab.com


Kazkur tikrai tikrai buvau radus nuoroda i puslapi kur parodyta kaip kojine sir pirstines megzti, rusiskas puslapis, tik gail aneisisaugojau, jei rasiu butinai pasakysiu. Pabandyk ir tu paieskoti gal rasi greiciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(2saulyte2 @ 2005 11 08, 09:14)
Mergaitės, labai noriu išmokti megzti kojines bet neturiu literatūros kaip išmokti. Padėkit kas nors - kas turi kokios nors literatūros atsiųskit.

Pažiūrėk čia
Atsakyti
Brangios mezgejos, padekite prasau rasti skotu terjero mezgimo schema, kriksto sunus baisiai megztinio su tokiais suniukais nori, o as niekur schemos nerandu sad.gif
Atsakyti
merginos,

nusipirkau medziagos (paltine, vilnone) labai derancios splava ir tekstura prie palto. noriu pasidaryti salika. medziagos gabalas 60*150 . labai reikia ideju kaip galeciau salika dekoruoti g.gif
galvoju kutosus prie tos medziagos prinerti. dar mastau gal pasiaurinti ta salika , gal per platus tokiam ilgiui 150 cm g.gif jauciu uzteketu kokiu 30-40 cm g.gif

gal kuri matet internete saliku ne megstu ar nertu bet medziaginiu. as pati tokiu nemaciau, bet labai noriu paziureti, kad pasisemciau ideju 4u.gif
Atsakyti
merginos,gal kas gali man imesti schemute kaip reikia nunerti gėlyte,o butu geriau drugeli .gėda bet tikrai nemoku,nors žinau ,kad tai labai paparasta
Atsakyti
Čia tam šalikui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūružė: 11 lapkričio 2005 - 09:41
Jūruže,
aciu uz idejas 4u.gif
Atsakyti
Nu auksarankės SOS. Kaži kaip mezgasi šitokis megztinisMy Webpage
Atsakyti