Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas-siuvimas 3

Pikolina, jei nepamiršiu užeisiu ryt jei dirbs į sagų parduotuvę Ožeškienės gatvėj, šalia mano ofisas, tai pažiūrėsiu tokių akių sagų.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 10 28, 20:55)
Tada sveikinu su pirmuoju kartu 4u.gif
Matyt Tau dar netekę megzti tokio megztinio, kurio rašte būna "tuščių akių"..t.y. mezgimo schemutėse yra tuščių langų, kurie nieko nereiškia..Aš esu mezgusi tokį "ažūrinį" megztuką iš lenkiško žurnalo..ten toks lyg ir "lapų" raštas aplink kaklą ir reglano rankovės, tai va, toje rašto schemoje buvo daug "akių", kurių realybėje nėra ir kai mezgi, tai žinai, kad štai tuos tarpus ignoruoji..gal nemoku paaiškint, bet jei domins, galėsiu įdėt ir patį raštą ir kaip atrodo "finale" megztukas, tik aišku prieš tai reik iš žurnalo nuskenuot biggrin.gif



Oi kaip gerai būtų, kad įdėtum blush2.gif Aš kaip tik kažko tokio panašaus ieškau smile.gif Labai tau didelis AČIŪŪŪŪ būtų 4u.gif
Atsakyti
Kad tik dabar nepamirščiau, nes gėda būtų klaikiai blush2.gif
Aš užsirašysiu savo darbo dienyne, trečiadienį atėjusi į darbą nuskanuosiu (namie to aparato neturiu blush2.gif ) ir įdėsiu..foto tai turėsiu iš žurnalo, bet schema tai bus ranka papaišyta ir aprašyta blush2.gif Kitaip neturiu unsure.gif g.gif
Atsakyti
Pikolina,
Ožeškienės gatvėj sagų parduotuvėj tokių sagų nėra, sakė lyg matė įvairių vaikiškų sagų Savanorių pradžioj kur yra kojinių parduotuvė.
Atsakyti
nemazai sagu yra parduotuvelej prie REDOS. Bet ar yra ten akiu tai nezinau. o be to dar yra visokiu pribumbasu ir pacioj redoj II aukste.
Atsakyti
Aciu merginos visoms, jau radau -jei kam netycia prireiktu,tai radau "Redoj". Ten tokiu geru dalykeliu prisiziurejau, minciu milijonai -tik laiko nulis.
Atsakyti
QUOTE(Tsu @ 2005 10 25, 12:30)


Šio šaliko vienas galas lygus, o kitas karpytas (lapeliai ismezgami iki galo) ? Kaip padaryti, kad abu galai vienodi būtų?
Atsakyti
Gal galėtumėt man pasakyti ką reiškia ta "vištos koja" arba "šakutė" (net nežinau kaip pavadinti blush2.gif ) schemoj?
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(studente @ 2005 10 31, 13:03)
Šio šaliko vienas galas lygus, o kitas karpytas (lapeliai ismezgami iki galo) ? Kaip padaryti, kad abu galai vienodi būtų?


Aš tai dariau štai kaip...
[attachmentid=37050]

Tiesiog pradėjau megzti vieną lapelį, o paskui surinkau papildomai reikalingą akių skaičių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misty: 02 lapkričio 2005 - 10:33
QUOTE(ilja @ 2005 11 01, 14:43)
Gal galėtumėt man pasakyti ką reiškia ta "vištos koja" arba "šakutė" (net nežinau kaip pavadinti blush2.gif ) schemoj?
user posted image user posted image


Tos "vištos kojos" reiškia tris sumegztas akis - pirmą akį nukeli, tada kitas dvi sumezgi ir akį pratempi per nukeltąją pirmą akį. O tavoo schemos dešinėje nupieštos tokios nevisai "tikros" vištos kojos, tai ten reikia sumegzti dvi akis (nes tai schemos kraštas)...
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2005 11 02, 10:30)
Aš tai dariau štai kaip...
[attachmentid=37050]

Tiesiog pradėjau megzti vieną lapelį, o paskui surinkau papildomai reikalingą akių skaičių...


Aciu uz patarima, as irgi taip darysiu tikriausiai
Atsakyti
QUOTE(studente @ 2005 10 31, 13:03)
Šio šaliko vienas galas lygus, o kitas karpytas (lapeliai ismezgami iki galo) ? Kaip padaryti, kad abu galai vienodi būtų?


Gal galėtumėte atsiųsti šito šaliko schemą,kaip jį megzti?Ačiū 4u.gif
Atsakyti