Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas-siuvimas 3

skelbiamas konkursas: ką įsivaizduojate tuščiame schemos langelyje?

atsakymus siųskite Skarlet į a/d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mari4: 27 spalio 2005 - 13:53
thumbup.gif
Atsakyti
Pateikiamoje schemoje turi būti matomi visi užmetimai ir sumezgimai. Tad, jei tarki, užmetimai ar papildomos akys ne iškart sumezgamos, atsiranda "papildomu" langeliu. Sumezgus akis, gaunasi "nereikalingas" schemos langelis, kurį šiuo atveju reikėtų ignoruoti.

Tokia mano nuomonė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eMAr @ 2005 10 27, 17:40)
Pateikiamoje schemoje turi būti matomi visi užmetimai ir sumezgimai. Tad, jei tarki, užmetimai ar papildomos akys ne iškart sumezgamos, atsiranda "papildomu" langeliu. Sumezgus akis, gaunasi "nereikalingas" schemos langelis, kurį šiuo atveju reikėtų ignoruoti.

Tokia mano nuomonė blush2.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na kadangi cia uzsuka ir mezgejos ir siuvejos, tai gal kas nors galesit man padet 4u.gif .Labai man reik tokiu sagu-akiu arba siuvinetu aplikaciju(na buna tokiu gatavu pirkt)ant kepures. user posted image. Pas Scarlett radau kepuriuka su tokiom sagom.Gal kuri zinot kur Kaune gaut? Ir is vis kur Kaune yra sagu parduotuviu? Help! help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(mari4 @ 2005 10 27, 12:51)
skelbiamas konkursas: ką įsivaizduojate tuščiame schemos langelyje?

atsakymus siųskite Skarlet į a/d.

pirmiausia mano mintis buvo-kryziukas, as ta langeli noreciau issiuvinet kryziuku cool.gif bet paskui daslo taip sakant apie ka kalba doh.gif biggrin.gif tucius langelius reiketu megzti geraja akim mano galva, arba kitoki koki pasirinksi ta pagrindini rasta, kad ir blogosiomis ar ripsiuku g.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2005 10 27, 14:20)
Raštas  thumbup.gif
Tik gal kas nors žino, ka reikšia tušti langeliai schemoje (kartais rašo, kad nereikia kreipti dėmesio)? Niekaip neįsivaizduoju  g.gif


Pretenduoju į geriausio atsakymo nominaciją tongue.gif Kadangi schemą "piešiau" aš pati (o ne perpaišinėjau iš žurnalo ar knygos), tai tvirtai žinau, ką reiškia mano tušti langeliai mirksiukas.gif Juos reikia tiesiog ignoruoti. Ir žurnaluose esančiose schemose reikia taip "skaityti" tuos langelius... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pikolina @ 2005 10 27, 19:44)
Na kadangi cia uzsuka ir mezgejos ir siuvejos, tai gal kas nors galesit man padet 4u.gif .Labai man reik tokiu sagu-akiu  arba siuvinetu aplikaciju(na buna tokiu gatavu pirkt)ant kepures. user posted image. Pas Scarlett radau kepuriuka su tokiom sagom.Gal kuri zinot kur Kaune gaut? Ir is vis kur Kaune yra sagu parduotuviu? Help! help.gif  help.gif  help.gif


Kiek pamenu, labai nebloga sagu parduotuve budavo (lygtai dar ir yra) prie Ozeskienes stoteles. Savanoriu pr. pradzioj, einant nuo Laisves al., po desinei pusei. Ten yra ir daugiau visokiu aksesuaru, ir sagas apvelka, jei reikia (didesniam kiekiui nuolaida daro (su savo darbu isbandziau)).
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2005 10 28, 09:14)
Pretenduoju į geriausio atsakymo nominaciją tongue.gif Kadangi schemą "piešiau" aš pati (o ne perpaišinėjau iš žurnalo ar knygos), tai tvirtai žinau, ką reiškia mano tušti langeliai  mirksiukas.gif Juos reikia tiesiog ignoruoti. Ir žurnaluose esančiose schemose reikia taip "skaityti" tuos langelius... biggrin.gif

Vat tokio atsakymo aš labiausiai ir bijojau. Bet KĄ tai reiškia? Nukelti akį? Sumegzti? Kaip ją ignoruoti žiūrint i schemą man aišku ax.gif , bet jei ji yra ant virbalo? Visai susipainiojau...
Atsakyti
QUOTE
Vat tokio atsakymo aš labiausiai ir bijojau. Bet KĄ tai reiškia? Nukelti akį? Sumegzti? Kaip ją ignoruoti žiūrint i schemą man aišku  , bet jei ji yra ant virbalo? Visai susipainiojau...


Reiškia, kad reikia ignoruoti ir tiek. Iš kur ji pas Tave gali gautis ant virbalo, jei jos nuo pradžios ant to virbalo neturi ir negali būti g.gif Juk kai skaičiuoji kiek akių ant virbalo uždėt, tai tų "tuščių" akių nereik įskaičiuot į bendrą skaičių g.gif
O jei Tu paėmei schemutę ir žurnalo, tai toks tuščias langelis gali reikšti ir grąją akį ax.gif
Atsakyti
ne vienos akies negalima ignoruoti blink.gif pirma karta taip girdziu g.gif
Atsakyti
Tada sveikinu su pirmuoju kartu 4u.gif
Matyt Tau dar netekę megzti tokio megztinio, kurio rašte būna "tuščių akių"..t.y. mezgimo schemutėse yra tuščių langų, kurie nieko nereiškia..Aš esu mezgusi tokį "ažūrinį" megztuką iš lenkiško žurnalo..ten toks lyg ir "lapų" raštas aplink kaklą ir reglano rankovės, tai va, toje rašto schemoje buvo daug "akių", kurių realybėje nėra ir kai mezgi, tai žinai, kad štai tuos tarpus ignoruoji..gal nemoku paaiškint, bet jei domins, galėsiu įdėt ir patį raštą ir kaip atrodo "finale" megztukas, tik aišku prieš tai reik iš žurnalo nuskenuot biggrin.gif
Atsakyti