Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas-siuvimas 3

QUOTE(Kozete @ 2005 10 20, 15:27)
Žiūrėjau 1950m. ir 1985m. (maždaug tokių metų) ir neradau.  verysad.gif


Cia is tikro reikia megzti storokais virbalais. Numezgus pora eiliu, reikia per 5 kilpas is karto (kaip kad is vienos butu) ismegzti naujas 5 kilpas (lyg pumpurelius darant), po to viena paprastai ismegzt, po to vel per 5 kilpas is karto ismegzti naujas 5 kilpas ir t.t. Numezgus 3 eiles, vel ta pati daryti. Man atrodo taip ax.gif , pabandyk.
Atsakyti
Aga, aš irgi taip manau.
1 e. gerosios akys;
2 e. išvirkščiosios akys;
3 e. 3 eilė: 1 geroji, *5 akys sumegzti kartu gerai iš apačios, nenukeliant 1 užmetimas, dar kartą išmegzti tas pačias akis, dar 1 užmetimas, dar kartą išmegzti visas 5 akis (t.y. kartoti tol, kol iš 5 kartu sumegztų akių atsiras 5 naujos akys), 1 geroji*

Atsakyti
Labai Jums ačiū 4u.gif
Savaitgalį gal pabandysiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image

Pagalvėlių angliskas aprašymas ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 22 spalio 2005 - 08:35
Sveikos mezgėjėlės 4u.gif

Man reikia patarimo - pradėjau megzti ploną moherinį šalį ir nežinau, ar pakankamo jį darau pločio... Gal kuri esate nusimezgusi tokį daiktą ir galite man patarti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2005 10 24, 10:03)
Sveikos mezgėjėlės 4u.gif

Man reikia patarimo - pradėjau megzti ploną moherinį šalį ir nežinau, ar pakankamo jį darau pločio... Gal kuri esate nusimezgusi tokį daiktą ir galite man patarti? blush2.gif


Labas. As mezgiau gana plonais virbalais, tai dejau apie 160akiu ir gavosi apie 88cm plocio
Atsakyti
QUOTE(Ingaterla @ 2005 10 24, 10:16)
Labas. As mezgiau gana plonais virbalais, tai dejau apie 160akiu ir gavosi apie 88cm plocio


Ir kaip toks plotis nešiojant - ne per platus/siauras? Beje, kiek laiko užtruko numegzti?
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2005 10 24, 10:36)
Ir kaip toks plotis nešiojant - ne per platus/siauras? Beje, kiek laiko užtruko numegzti?


Uzsimetus ant peciu, dengia ir juosmeni (baigiasi po juosmeniu), tai kai vesoka - pats tas. Mezgiau virs 2mtr ilgio, tai galima ir kaip salika nesiot (dvigubai sulenkus ant kaklo per gauta kilpa galus perkist), mat labai plona 100proc. mochera ir mezgiau is vieno siuliuko. O kiek laiko mezgiau, nepamenu (baigiau megzt dar laukdamasi), bet pas mane neilgai trunka, mat as dazniausiai neziuredama "varau" (pvz. telika ziuredama) tongue.gif
Atsakyti
Labas, pakliuvau i siek tiek nepatogia padeti ax.gif pasizadejau numegzti vyriska kepure bet nesu tikra kaip ta "normalia" forma isgauti, gal kas mezgete ka nors ir galetumete tuo pasidaklinti.aciu
Atsakyti
QUOTE(jurrgelle @ 2005 10 25, 08:32)
Labas, pakliuvau i siek tiek nepatogia padeti ax.gif pasizadejau numegzti vyriska kepure bet nesu tikra kaip ta "normalia" forma isgauti, gal kas mezgete ka nors ir galetumete tuo pasidaklinti.aciu


Aš visas kepures siaurinu šešiose vietose - t.y. kiekvienoje eilėje sumažinu po šešias akis. Forma gaunasi gera smile.gif
Atsakyti
Sveikos mezgejeles, turiu beda - pamaciau toki viena salikeli ir baisiai noriu ji nusinarpliot, tik niekur nerandu schemos, narsau jau kiek laiko.. doh.gif cry.gif cry.gif ir nerandu..
vadinasi sitas rastas "backyard leaves", o atrodo taip:


user posted image



gal matet kur nors sita grozybe?
Atsakyti
QUOTE(Tsu @ 2005 10 25, 13:30)
Sveikos mezgejeles,  turiu beda - pamaciau toki viena salikeli ir baisiai noriu ji nusinarpliot, tik niekur nerandu schemos, narsau jau kiek laiko.. doh.gif  cry.gif  cry.gif  ir nerandu..
vadinasi sitas rastas "backyard leaves", o atrodo taip:
user posted image
gal matet kur nors sita grozybe?


Tikrai superine grozybe drinks_cheers.gif
Neuztikau ir as tokio rasto, bet jei kur rasiu, butinai idesiu.
O prie dideliu noru, tai galima ir is foto pabandyt panarpliot. Gal nesigaus visiskai taip, bet is kazkelinto karto... wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingaterla: 25 spalio 2005 - 12:49