Įkraunama...
Įkraunama...

Viktoras

Man taip pat nee... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ana_21 @ 2007 03 27, 17:38)
Ir dar norėtųsi sužinoti, kaip  manote, ar šis vardas nelabai tinka mažam vaikui? Nes išgirdau vieną pastabą, kad tai - senų ar vidutinio amžiaus vyrų vardas, visiškai netinkantis jaunam vaikinui ar berniukiui... Ką manote Jus?
Ačiū už komentarus  4u.gif


Siaip pats vardas visai nieko,bet tikrai man kazkaip asociacijos su pagyvenusiu dede.Neisivaizduoju mazo berniuko tokiu vardu.. g.gif
Atsakyti
aha, nusibodes toks vardas..dar be to, Vitioku visi vadins
Atsakyti
Ir gražus, ir tinkamas mažam berniukui. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ana_21 @ 2007 03 27, 17:38)
Ir dar norėtųsi sužinoti, kaip  manote, ar šis vardas nelabai tinka mažam vaikui? Nes išgirdau vieną pastabą, kad tai - senų ar vidutinio amžiaus vyrų vardas, visiškai netinkantis jaunam vaikinui ar berniukiui... Ką manote Jus?
Ačiū už komentarus  4u.gif


visi dideli Viktorai kažkada buvo maži Viktoriukai . kaip ir visi suaugusieji kažkada buvo vaikai, akd ir kokie jų vardai mirksiukas.gif

šiaip pažįstu ne vieną jauną Viktorą, jiems avrdai gyventi tikrai netrukdo. beje, tarp lietuvių Viktorija dabar labai populiarus vardas, taigi tikrai Viktoras ausies neturėtų rėžti.
Papildyta:
QUOTE(helena @ 2007 03 29, 23:25)
dar be to, Vitioku visi vadins


blink.gif nė vieno pažįstamo Viktoro taip nevadiname. tik klasioką Vikce vadindavome. o dabar tikriausiai jau išaugome iš vardų trumpinimo amžiaus, todėl visus Viktorus (4 vnt.) taip ir šaukiame: Viktorai tongue.gif
Atsakyti
Nu man kazkodel primena garsuji Uspaskich....kuris save vadindavo Wyktaras....dar rusai girdejau vadina Vytia.Man tai visai nepatinka,net bjaurokas.Bet gi jus renkate savo vaikui.ne mano,tai jus ir spresite.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Man taip kažkip irgi su kokiu dėde siejasi...
Atsakyti
Mano nuomone, tai labai vyriškas vardas. Gal mažam berniukui ir nelabai tinka, bet gi mažas tai nebus visą laiką. smile.gif Kai paūgės tai tikrai tiks.
Atsakyti
na nelabai tinkantis mažam vaikui, toks senoviškas ir labai jau vyresniems žm tinkantis g.gif
Atsakyti
Manau ne itikn grazus vardas mazam berniukui
Atsakyti
jeigu paisysi visu nuomones, niekada vardo neisrinksi - juk nebus visiems tas pats vardas mielas... o man sis vardas nepatinka schmoll.gif nors nera negrazus, bet nemielas ir tiek....
Atsakyti
QUOTE(Ana_21 @ 2007 03 27, 16:38)
Sveikos,
Norėtųsi išgirsti nuoširdžių komentarų apie varduką VIKTORAS, Viktoriukas  blush2.gif  4u.gif  Įdomu sužinoti, kaip toks vardas Jums, patinka ar nelabai smile.gif
Ir dar norėtųsi sužinoti, kaip  manote, ar šis vardas nelabai tinka mažam vaikui? Nes išgirdau vieną pastabą, kad tai - senų ar vidutinio amžiaus vyrų vardas, visiškai netinkantis jaunam vaikinui ar berniukiui... Ką manote Jus?
Ačiū už komentarus  4u.gif


Bet tie vyrai irgi buvo mazi mirksiukas.gif

Visai nieko vardelis,baisesniu yra
Atsakyti