Įkraunama...
Įkraunama...

Viktoras

Anksčiau man tas vardas, labai negražus buvo unsure.gif , bet prieš kelis metus susipažinau su vyriškiu vardu Viktoras, tas žmogus labai geras ir vardas man dabar gražus pasidarė blush2.gif Bet ne vardas žmogų puošia irnesakyk.gif
Atsakyti
Gal mazam berniukui ir per skambus, bet suaugusiam vyrui - labai grazus! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ana_21 @ 2007 03 27, 16:38)
Sveikos,
Norėtųsi išgirsti nuoširdžių komentarų apie varduką VIKTORAS, Viktoriukas  blush2.gif  4u.gif  Įdomu sužinoti, kaip toks vardas Jums, patinka ar nelabai smile.gif
Ir dar norėtųsi sužinoti, kaip  manote, ar šis vardas nelabai tinka mažam vaikui? Nes išgirdau vieną pastabą, kad tai - senų ar vidutinio amžiaus vyrų vardas, visiškai netinkantis jaunam vaikinui ar berniukiui... Ką manote Jus?
Ačiū už komentarus  4u.gif

nebutinai cia seniu vardas g.gif
toks visai nieko, juk mes visos turim savo favoritus 4u.gif
Atsakyti
Mano senelis buvo Viktoras, pažinau vieną vaikiną tokiu vardu wub.gif . Man gražus . Ir nenuvalkiotas, pakankamai retas good.gif
Atsakyti
kadangi ir mano senelis yra Viktoras, tai man sunku mažą berniuką tokiu vardu įsivaizduot smile.gif bet cia tik mano subjektyvi nuomonė 4u.gif
Atsakyti
Man tai schmoll.gif
Atsakyti
jei nebūtų dveijų nemėgstamų politikų vardai, tai gal ir nieko vardas būtų
Atsakyti
Labas. smile.gif Labai gražus man nes yra ir mūsų sąraše smile.gif Ir vaikui ypač tinka thumbup.gif
Atsakyti
man tai nieko toks vardas,kai uzaugs bus dede viktoras. geriau nei koks vakaris,ar kipras lotuliukas.gif
Atsakyti
super vardas- ir nedaznas tarp maziuku vaiku smile.gif
Atsakyti
Man Viktoras vienas iš negražiausių vardų. Netgi labai negražus vardas cool.gif

Atsakyti
Nepatinka schmoll.gif
Atsakyti