Įkraunama...
Įkraunama...

Viktoras

Sveikos,
Norėtųsi išgirsti nuoširdžių komentarų apie varduką VIKTORAS, Viktoriukas blush2.gif 4u.gif Įdomu sužinoti, kaip toks vardas Jums, patinka ar nelabai smile.gif
Ir dar norėtųsi sužinoti, kaip manote, ar šis vardas nelabai tinka mažam vaikui? Nes išgirdau vieną pastabą, kad tai - senų ar vidutinio amžiaus vyrų vardas, visiškai netinkantis jaunam vaikinui ar berniukiui... Ką manote Jus?
Ačiū už komentarus 4u.gif
Atsakyti
Man gražus, toks vyriškas vardas. 4u.gif Žinau vieną jauną vyrą ( apie 20 m.)vardu Viktoras. mirksiukas.gif
Atsakyti
Nepamirškit, kad tas mažas berniukas užaugs biggrin.gif Nėra nieko baisiau, kai duoda vaikam mažybinio tipo vardus, o užaugę dėdės būna po to Deimučiai ar pan biggrin.gif Viktoras-matau jau ,tokį tvirtą, stiprų, linksmo būdo vyrą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 27 kovo 2007 - 16:47
Vardas kaip vardas. Juk nebusvisą gyvenimą mažas Viktoriukas ,užaugs didelis dėdė Viktoras drinks_cheers.gif
Atsakyti
Būtent. Kodėl daugelis tėvų daro tokią klaidą, kaip "ar tiks mažam berniukui?"?
Atsakyti
labai labai gražus vardas wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Normalus vardas,mano pusbrolio vardas Viktoras,nezinau man tai thumbup.gif
Atsakyti
vardas kaip vardas. tik pazystu 3 Viktorus kurie yra gana negeri zmones. tad sis vardas man ne prie sirdies.
Atsakyti
Labai gražus vardas thumbup.gif
Atsakyti
man wub.gif toks vyriškas, gražus. man thumbup.gif
Atsakyti
Man negražus, nieko asmeniško, bet šiaip neskamba. Nei Viktorija nei Viktoras schmoll.gif
Atsakyti
Na, gražu, bet šiais laikais man jau norėtųsi kažko kito? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti