Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(agnesse @ 2007 03 28, 10:07)
Nežinau, vienoms liepia pagerti, kitom ne, bet stimuliacijos tą ciklą negalima daryti schmoll.gif , ale pas tave jos jau nebus, aš žinau, patikėk irnesakyk.gif


labai noreciau, kad ji susprogus butu. gal cia tas skausmas ir yra nuo sprogimo hihihi.gif vis del to didelis tas folikulas, tai sprogimo galia irgi atitinkama lotuliukas.gif
Atsakyti
amade, įlindau pažiūrėti tavo rankdarbių blush2.gif
Ale nerealiai gražu bigsmile.gif bigsmile.gif
Ypač ta SPA liemenėlė thumbup.gif thumbup.gif . Klausyk, o pas tave gal galima užsisakyti tokių dalykėlių ax.gif
Atsakyti
Tikiu kad ir jums visoms pasiseks, tik reikia daug kantrybes.Pabandysiu papasakot savo istorija.Daugiau nei pries 2 metus turejau negimdini nestuma kairej pusej, tada net neisivaizdavau kad taip buna.Operacija, kiausintakis issaugotas.Tada lankiausi Antakalnio poliklynikoje.Po operacijos gaunau doze kontraceptiku pusei metu, Vomobenzym ir fizine terapija- tipo saaugom tirpdyt, dar alijosiu leistis liepe po oda.Rezultatas nulinis.Pabegu kitur, pakui dar kitur, ir tik nuo 08m. patenku pas Klima.Tyrimai, gimdos nuotrauka, folikulu augimo dinamika,ovuliacija, viskas gerai, bet, folikulai auga tik kairej pusej, o desinej ne velnio.Daktaras pasiulo pastimuliuot, o gal pavyks ir desinej uzaugint, ir pavyko, pastojau is desines puses.
Geriau chlostilbelg nuo 5 iki 9 d, tada pregnylis tris kartus ir ovitrelli.Ovuliacija ivyko per 36 h.Darbavomes mes su vyru tada kas diena, ir dar po ovuliacijos 2 dienas.Po ovuliacijos- diuphaston iki siol.Kraujo tyrima dariau 13 diena po ovitrlli suleidimo, buvo 16.57, po dvieju dienu buvo 120, paskui 2000.Tai tiek ziniu.Sekmes.
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 28, 10:37)
amade, įlindau pažiūrėti tavo rankdarbių blush2.gif
Ale nerealiai gražu bigsmile.gif  bigsmile.gif
Ypač ta SPA liemenėlė  thumbup.gif  thumbup.gif . Klausyk, o pas tave gal galima užsisakyti tokių dalykėlių ax.gif


Tai kad mano pacios darytu tai dar labai nedaug, narpalioju kol kas tik sau, nes laiko turiu tik po darbo... ir nelabai moku graziai ismodeliuot, kad gerai atrodytu... blush2.gif
Atsakyti
Merginos, tai kaip dėl liniuotės ax.gif Žinokit aš jau padariau ax.gif , tai keliam, ar ne? ax.gif
Atsakyti
Kur dingot visos g.gif , tipo dirbat, ane hihihi.gif
Nu gerai, einu ir aš dar vieną protokolą parašysiu, nes tikrai, SM sėdint, nepastebi, kaip popierais užsikrauni ir jų vis nemažėja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 28, 11:03)
Godulia, bet juk kaip šaunu wub.gif Vienu šūviu du zuikius nušovėt thumbup.gif  thumbup.gif . Aišku, bus sunku, bet ir dvigubai didesnis džiaugsmas laukia wub.gif  wub.gif
Va, va, neseniai buvau uždavus klausimą, ar gali būti, kad yra nėštumas ir dar cista susidaro, pasirodo įmanoma  blink.gif
Lengvo tau nešiojimo Godulia, labai džiaugiamės už tave. wub.gif


aciu mergytes uz jusu dziaugsmeli, ne nepajusit kaip ir jusu pilveliose isikurs stebuliukas, ar net du! bigsmile.gif nuosirdziai to linkiu! 4u.gif

aga, del tos cistos, pasirodo buna, tai va ir neramu truputi, kas su ta cista gali darytis g.gif
sekantis vizitas iskart po velyku, ziuresim kas ten darosi, ar abu angeliukai tebera, o gal ir cista bus isgaravus smile.gif ax.gif
Atsakyti
Keliam keliam liniuote thumbup.gif
Atsakyti
Tai keliu liniuotę ax.gif Labai prašau, teikit pasiūlymus dėl formuluotės, nes parašiau kas šovė į galvą.
Traškaliuk, kelinta tavo stimuliacija šį ciklą.
Visų, kurių nėra sarašėlyje, labai prašau parašyti kelinta jūsų stimuliacija ir aš jus įtrauksiu į sąrašėlį. mirksiukas.gif
Nu kaip ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnesse: 28 kovo 2007 - 12:26
godulia, niu čia tai bent žinia thumbup.gif wub.gif Daugiau optimizmo, viskas bus gerai, pamatysi mirksiukas.gif wub.gif

lasiniuoti, sveikinimai sulaukus to svajotojo žirniuko wub.gif

agnesse, kartais ir aš čia įlendu, paskaitinėju, parašinėju karts nuo karto, nes šiandien man kaip tik prasidės ketvirta stimuliacija. Tai gal trauk ir mane į savo liniuotę, jeigu jūs nieko prieš mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gilaja: 28 kovo 2007 - 12:32
agnesse parasiukas thumbup.gif Bet noretusi, kad greitai greitai visos butume toj antroj ''pastraipoj'' ax.gif

uzsirasiau pas gine rytojui, nes mmm isibegejo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 28, 13:47)
uzsirasiau pas gine rytojui, nes mmm isibegejo  blush2.gif

linkiu, kad ta cista būtų išgaravus ir sėkmingai pradėtum naują stimuliaciją wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gilaja: 28 kovo 2007 - 12:51