Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

as nesistimuliuoju, nes dar tikiuos kad man sito nereikia, nors gydytojai ir siulo del policistisku kiausidziu, bet kadangi planuot pradejom labai neseniai tai pamaniau reiktu pabandyt taip, o be to ir stimuliuot manes nepradetu kol nepadaryciau cistos operacijos, del kurios skirtingi gydytojai neapsisprendzia, vieni sako turiu kiti sako ne, tai galvoju iki vasaros nieko nedarysiu, vasara nueisiu pas gydytoja paziuresiu gal jau nebus tos nematomos cistos ir tada pradesiu stimuliacijas, o kolkas semiuos is jusu patirties ir stipriai palaikau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilkaa: 28 kovo 2007 - 07:57
Labukas mirksiukas.gif

tarskaliuk, pagal savo nika, tai turetum buti aktyvi plepe hihihi.gif

o man berods mmm atsliauze berods... unsure.gif Aciu Dievui, kad nebereikia laukt... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 28, 08:57)
Labukas  mirksiukas.gif

tarskaliuk, pagal savo nika, tai turetum buti aktyvi plepe hihihi.gif

o man berods mmm atsliauze berods...  unsure.gif Aciu Dievui, kad nebereikia laukt... ax.gif

console.gif viskas bus gerai.
Nu tai taip, pamatytum kaip plepu kituose skyreliuose lotuliukas.gif lotuliukas.gif stengsiuosi ir pasitaisysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Jo, sunku laukti kito ciklo, kai žinai, kad tik įpusėjus, šis ciklas jau nurašytas doh.gif
Tarškaliuk, mes tau padėsim pratempti tas 10 dienų mirksiukas.gif , o jau kitos 10 dienų tai greit praslinks, nes kai lauki, tikiesi, kad kas užaugs, tai laikas greitai slenka mirksiukas.gif. Man tai sunkiausios dienos būna prieš pat ciklo pabaigą, tai ta nežinomybė tiesiog žudo doh.gif Ką pirmiau išvysiu ar II, ar mmm doh.gif
Laukiu rytdienos, žiūrėsiu savo derlių ax.gif
Amade, tai gal gerai, kad tos mmm atėjo blush2.gif ax.gif , nes juk jau žinojai, kad šansų tapti nestuke.gif buvo labai mažai ax.gif Tai ką, vėl viskas iš pradžių. Kada eini pas ginę, pas tave juk rado cistukę, tai prieš stimuliaciją turėtų įsitikinti, ar ji dingo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnesse: 28 kovo 2007 - 09:07
Laukiu popietes, paziuresiu, kokiais kiekiais tos mmm, nes kotais skausmo milijona kartu daugiau nei turinio lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ir rytojui po darbo uzsirasysiu pas gine, nes toj seimos klinikoj ji dirba tik pirmad. ir ketvirtad., o likusiom dienom buna klinikose, kiek zinau. unsure.gif Tai kazkaip nenoriu jos asmeniskai trukdyt, kai ji buna klinikose, nebent kai stebim folikulu augima ir ji pati pasako, kad atvaziuociau i klinikas. blush2.gif


Papildyta:
mastau.gif dar sumasciau klausima... o jei tas folikulas tebetupes man ir del to negalesim stimuliuotis, tai tiesiog siaip pralaukt cikla reikia, ar gert kt liepia?... unsure.gif
Atsakyti
sveikos, mielosios!
vakar buvau pas gydytoja, tai.... gali buti kad laukiuosi dvynuku!!! bigsmile.gif
dar labai anksti visiskai uzgarantuoti, bet sansai dideli, pati maciau, kad dvi puslytes viena salia kitos... reakcija mano labai idomi buvo... is jaudulio vakar visa vakara asarojau, o dar vyras isvaziaves, tai tik telefonu viska papaskojau smile.gif
jau labai myliu abu angelelius, jei tik abu ateis, bet tuo pat ir neramu, kaip cia bus blush2.gif

vyras tai labai apsidziauge, tas tai nuramino thumbup.gif

ir dar, po tu stimuliaciju man liko cista.. ir gydytoja sake, kad didele blink.gif biski neramu, bet gydytoja sake, kad gal sunyks pati... to ir labai tikiuosi....
Atsakyti
QUOTE(godulia @ 2007 03 28, 09:47)
sveikos, mielosios!
vakar buvau pas gydytoja, tai.... gali buti kad laukiuosi dvynuku!!!  bigsmile.gif
dar labai anksti visiskai uzgarantuoti, bet sansai dideli, pati maciau, kad dvi puslytes viena salia kitos... reakcija mano labai idomi buvo... is jaudulio vakar visa vakara asarojau, o dar vyras isvaziaves, tai tik telefonu viska papaskojau smile.gif
jau labai myliu abu angelelius, jei tik abu ateis, bet tuo pat ir neramu, kaip cia bus  blush2.gif

vyras tai labai apsidziauge, tas tai nuramino  thumbup.gif

ir dar, po tu stimuliaciju man liko cista.. ir gydytoja sake, kad didele  blink.gif  biski neramu, bet gydytoja sake, kad gal sunyks pati... to ir labai tikiuosi....


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Nu nerealus dziaugsmas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(godulia @ 2007 03 28, 10:47)
sveikos, mielosios!
vakar buvau pas gydytoja, tai.... gali buti kad laukiuosi dvynuku!!!  bigsmile.gif
dar labai anksti visiskai uzgarantuoti, bet sansai dideli, pati maciau, kad dvi puslytes viena salia kitos... reakcija mano labai idomi buvo... is jaudulio vakar visa vakara asarojau, o dar vyras isvaziaves, tai tik telefonu viska papaskojau smile.gif
jau labai myliu abu angelelius, jei tik abu ateis, bet tuo pat ir neramu, kaip cia bus  blush2.gif

vyras tai labai apsidziauge, tas tai nuramino  thumbup.gif

ir dar, po tu stimuliaciju man liko cista.. ir gydytoja sake, kad didele  blink.gif  biski neramu, bet gydytoja sake, kad gal sunyks pati... to ir labai tikiuosi....

Godulia, bet juk kaip šaunu wub.gif Vienu šūviu du zuikius nušovėt thumbup.gif thumbup.gif . Aišku, bus sunku, bet ir dvigubai didesnis džiaugsmas laukia wub.gif wub.gif
Va, va, neseniai buvau uždavus klausimą, ar gali būti, kad yra nėštumas ir dar cista susidaro, pasirodo įmanoma blink.gif
Lengvo tau nešiojimo Godulia, labai džiaugiamės už tave. wub.gif
Atsakyti
Sveika godulia.Sveikinu.Saugok savo zirniukus.Del cistos nepergyvenk, man ji taip pat yra, nedidele, bet daktariukas sako, kad nieko blogo tikrai nebus, turi sunykt.Ispradziu ji gali siek tiek paaugt, o paskui turi sustot.
As taip pat pastojau po pirmos stimuliacijos, tik va girtis vis bijojau ir dabar bijau, nors jau 9 savaitele tuoj prasides.Paskaudena man nugara ir pilveli tai neramu.
Visoms sekmes.
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 28, 10:36)
mastau.gif dar sumasciau klausima... o jei tas folikulas tebetupes man ir del to negalesim stimuliuotis, tai tiesiog siaip pralaukt cikla reikia, ar gert kt liepia?...  unsure.gif

Nežinau, vienoms liepia pagerti, kitom ne, bet stimuliacijos tą ciklą negalima daryti schmoll.gif , ale pas tave jos jau nebus, aš žinau, patikėk irnesakyk.gif
Atsakyti
Godulia nu kaip faina wub.gif lengvo nesiojimo 2.gif 2.gif
Atsakyti
QUOTE(lasiniuotis @ 2007 03 28, 11:03)
Sveika godulia.Sveikinu.Saugok savo zirniukus.Del cistos nepergyvenk, man ji taip pat yra, nedidele, bet daktariukas sako, kad nieko blogo tikrai nebus, turi sunykt.Ispradziu ji gali siek tiek paaugt, o paskui turi sustot.
As taip pat pastojau po pirmos stimuliacijos, tik va girtis vis bijojau ir dabar bijau, nors jau 9 savaitele tuoj prasides.Paskaudena man nugara ir pilveli tai neramu.
Visoms sekmes.

Lasiniuoti, tikrai bigsmile.gif bigsmile.gif tu jau nestuke.gif . Juk tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Žinai, gausit jūs man lupt, kurios nepasisakot, kad jau nestuke.gif . Juk jūs mums kaip eliksyras, jūs palaikot viltį, kad ir mums pasiseks wub.gif wub.gif
Prašau plačiau, ką gėrei, kada, pas ką gydeisi?
Viską viską norim žinoti.
Ir sveikinimai didžiausi, juk jau 9 savaitėlė wub.gif wub.gif
Na va, jau ledai pajudėjo, turbūt čia tie gandrai gerai pasidarbavo bigsmile.gif

Papildyta:
Merginos, gal ir mums reikėtų kuriai nors sukurti liniuotę, kaip turi IUI ir IVF skyrelyje merginos, kurios iš mūsų skyrelio jau nestuke.gif ir po kelintos stimuliacijos joms tai pavyko ax.gif . Vis šaunu bus pažiūrėti, kad ne be reikalo mes esame čia. Kaip manot? bigsmile.gif
Atsakyti