Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(mykolina @ 2007 03 26, 18:14)
Sveikutes  4u.gif
As jau siandien grizau po echoskopijos. Geriau pirma cikla clostyl. nuo 4 iki 8 c.d.
Kairej pusej per didelis folikulas - 32mm, o desinej mazi, didziausias - 8,7mm.
Gydytojai sudiktavau tai sake nesileisti si cikla pregnylio, tik dufastona gerti.
Gal galit parasyti kokio dydzio normalus buna folikulai? Aciu ir sekmes visoms  smile.gif


Kiek zinau turetu buti 18-19 mm. dydzio folikulai ax.gif

QUOTE(Amade @ 2007 03 27, 07:37)
Labukas, lekiu pas jus su naujienom is gines.  ax.gif Nusinesiau pas ja BT, pagyre, sake laaabai grazi. padare echo, kairej kiausidej folikulo nebera, susproges, o desinej likes toks dyyydelis, pernokes, 2.4 cm. Sake, kad jis gali duoti tuos skausmus.  blink.gif Gimdos gleivine 3 sluoksniu 8.7 mm. pas  nestuke.gif turetu buti vientisa ir stora. Sako ''na, gali dar islisti nestumas, bet pagal pirmini vaizda tai jo neatrodo kad yra''. Sake pradet Duphastona. Tai vakar vakare isgeriau tablete, o siryt BT jau 36.7  blink.gif  verysad.gif viskas kaip ir aisku, mmm jau jau... kisenej tupi aviacijos priemone, jei prireiks  unsure.gif
ir... kaip buna po kokiu kamsteliu - ''bandykite dar karta''... unsure.gif

biskutuka depresiukas uzejo, bet praeis...  4u.gif


Laikykis, nepasiduok depresijai. Labai greitai visos cia esancios jau busim nestuke.gif mirksiukas.gif

Amade, o kelinta cikla tu stimuliuoji? Man kita cikla tik prades, truputi baisu blush2.gif

Atsakyti
Amade, o kelinta cikla tu stimuliuoji? Man kita cikla tik prades, truputi baisu blush2.gif
[/quote]

Tau stimuliuoti kita cikla prades g.gif , pagal parasiuka as galvojau, kad tu nestuke.gif Ar as cia visai nusikalbejau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 27, 09:54)


Na, o dabar aš savo naujienas pranešu iš giniaus ax.gif



Zinai, man 11 CD didziausias folikulas buvo apie 12 mm, o 15 CD jau 17 mm, 16 CD buvo O. Tai, manau, kad apie 10 mm 8 CD tai visai normaliai mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(knielita @ 2007 03 27, 09:58)

Amade, o kelinta cikla tu stimuliuoji? Man kita cikla tik prades, truputi baisu  blush2.gif


sis buvo tik pirmas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 27, 11:06)
Zinai, man 11 CD didziausias folikulas buvo apie 12 mm, o 15 CD jau 17 mm, 16 CD buvo O. Tai, manau, kad apie 10 mm 8 CD tai visai normaliai  mirksiukas.gif

Papildyta:
sis buvo tik pirmas  blush2.gif

Amade, juk tik pirma stimuliacija buvo, nesiparink mirksiukas.gif Čia juk gaunasi kaip ir natūraliai, o natūraliai irgi ne iš pirmo karto išeina visiems mirksiukas.gif . gal antra stimuliacija bus sėkminga mirksiukas.gif
Man tai jau ketvirta stimuliacija ši, o kiek laiko bandžiau be stimuliacijų, nors ir turėjau po 1 folikulą, ale niekaip jie neprisileidžia spermiukų, bailiukai kažkokie lotuliukas.gif , gal todėl, kad jie reti svečiai pas mane būna lotuliukas.gif . Reikia dažniau pratinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 27, 11:03)
Amade, juk tik pirma stimuliacija buvo, nesiparink mirksiukas.gif Čia juk gaunasi kaip ir natūraliai, o natūraliai irgi ne iš pirmo karto išeina visiems mirksiukas.gif . gal antra stimuliacija bus sėkminga mirksiukas.gif
Man tai jau ketvirta stimuliacija ši, o kiek laiko bandžiau be stimuliacijų, nors ir turėjau po 1 folikulą, ale niekaip jie neprisileidžia spermiukų, bailiukai kažkokie lotuliukas.gif , gal todėl, kad jie reti svečiai pas mane būna lotuliukas.gif . Reikia dažniau pratinti lotuliukas.gif


na zinau gi zinau... bet vis tiek norisi greitesnio rezultato... blush2.gif
Atsakyti
blink.gif man siandien tokiu tasiu kaip snargliai (atsiprasau uz neskanu palyginima) isskyru atsirado... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 27, 11:06)
Zinai, man 11 CD didziausias folikulas buvo apie 12 mm, o 15 CD jau 17 mm, 16 CD buvo O. Tai, manau, kad apie 10 mm 8 CD tai visai normaliai  mirksiukas.gif

Matai, jei folikulas nesiekia 10mm, tai negalima sakyti, kad jis užaugs, nes auga tik dominuojantys folikulai, visi kiti nunyksta. Tai man todėl ir paskyrė net 3 gonalio, kad ir tie keli folikulai virstų dominuojančiais ax.gif . O dėl gleivinės tai nenorėjom rizikuoti, tai paskyrė estrofemo, kuris pasirodo šiek tiek slopina folikulų augimą, tai todėl tiek gonalio reikia, gal būtų pakakę ir vienos dozės ax.gif . Jaučiu daugiau nereikės doh.gif . Nes jei išstimuliuosim kelis folikulus, tai tikrai neapseisiu be kelių Ovitrelių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 27, 12:53)
Matai, jei folikulas nesiekia 10mm, tai negalima sakyti, kad jis užaugs, nes auga tik dominuojantys folikulai, visi kiti nunyksta. Tai man todėl ir paskyrė net 3 gonalio, kad ir tie keli folikulai virstų dominuojančiais ax.gif . O dėl gleivinės tai nenorėjom rizikuoti, tai paskyrė estrofemo, kuris pasirodo šiek tiek slopina folikulų augimą, tai todėl tiek gonalio reikia, gal būtų pakakę ir vienos dozės ax.gif . Jaučiu daugiau nereikės doh.gif . Nes jei išstimuliuosim kelis folikulus, tai tikrai neapseisiu be kelių Ovitrelių doh.gif


aaaa... as matai dar iki Gonalio ir ovitrelio nepriejau... blush2.gif bet jei 8 CD buvo apie 10mm, tai man gine minejo, kad kai auga folikulai tai kasdien po 2mm paauga... o man 11 cd jie irgi nedideli buvo... unsure.gif
Nu nezinau, as dar biski zalia siuose reikaluose, bet domiuosi, domiuosi...

Man tik idomu, kaip gine sumasto, kad reikia sprogdinti folikulus vaistais ar nereikia? Na, jei yra daug dominuojanciu, tai minejo, kad pavojinga, bet jei kaip pas mane buvo 2 mazdaug dominuojantys, bet sake, kad geriau nesprogdint ju... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 27, 14:12)
aaaa... as matai dar iki Gonalio ir ovitrelio nepriejau...  blush2.gif bet jei 8 CD buvo apie 10mm, tai man gine minejo, kad kai auga folikulai tai kasdien po 2mm paauga... o man 11 cd jie irgi nedideli buvo...  unsure.gif
Nu nezinau, as dar biski zalia siuose reikaluose, bet domiuosi, domiuosi...

Man tik idomu, kaip gine sumasto, kad reikia sprogdinti folikulus vaistais ar nereikia? Na, jei yra daug dominuojanciu, tai minejo, kad pavojinga, bet jei kaip pas mane buvo 2 mazdaug dominuojantys, bet sake, kad geriau nesprogdint ju...  blush2.gif

Nea, sprogdina net ir 5 doh.gif , tik didelė tikimybė, kad daugiavaisis nėštumas labai gresia ax.gif
Sprogdinančius vaistus paskiria tada, kai savaime O lėtai, arba visai nevyksta, čia dėl progesterono trūkumo. O tavo atveju, kiek pamenu, ginė sakė, kad ko gero jie visai neovuliuos, o sunyks, nes nebuvo dar tinkamo dydžio ovuliacijai. Šiaip 17 mm dar skaitosi, kad per mažas, o tau jau buvo 15 c.d. Tai aš ir stebėjausi kodėl ji toliau nesekė, kaip jis augo, gal kitą dieną kaip tik jis užaugo iki 19mm ir ovuliavo ax.gif . Vienu žodžiu ginė taupė tavo pinigus, bet tuo pačiu ne iki galo užbaigė tą ciklą, aš taip manau ax.gif Jei būtum atėjus kitą dieną ir ginė būtų pastebėjus, kad folikulas paaugo, gal būtų skyrusi sprogdinančius vaistukus ir Duph, nes tau juk visada jo skirdavo. Na, aš ne daktarė blush2.gif , tik išsakiau savo nuomonę, nes mano ginis, tai tikrai būtų daręs taip. ax.gif
O kokiam tu mieste gydaisi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 27, 13:31)
Nea, sprogdina net ir 5 doh.gif , tik didelė tikimybė, kad daugiavaisis nėštumas labai gresia ax.gif
Sprogdinančius vaistus paskiria tada, kai savaime O lėtai, arba visai nevyksta, čia dėl progesterono trūkumo. O tavo atveju, kiek pamenu, ginė sakė, kad ko gero jie visai neovuliuos, o sunyks, nes nebuvo dar tinkamo dydžio ovuliacijai. Šiaip 17 mm dar skaitosi, kad per mažas, o tau jau buvo 15 c.d. Tai aš ir stebėjausi kodėl ji toliau nesekė, kaip jis augo, gal kitą dieną kaip tik jis užaugo iki 19mm ir ovuliavo ax.gif . Vienu žodžiu ginė taupė tavo pinigus, bet tuo pačiu ne iki galo užbaigė tą ciklą, aš taip manau ax.gif Jei būtum atėjus kitą dieną ir ginė būtų pastebėjus, kad folikulas paaugo, gal būtų skyrusi sprogdinančius vaistukus ir Duph, nes tau juk visada jo skirdavo. Na, aš ne daktarė blush2.gif , tik išsakiau savo nuomonę, nes mano ginis, tai tikrai būtų daręs taip. ax.gif
O kokiam tu mieste gydaisi? ax.gif


mastau.gif Na, mano BT irgi parode, kad apie 16-17 cd ivyko O... vadinasi, uzaugo... blush2.gif nereikejo ir sprogdint. Tik tiek, kad ji kazkaip suminejo (gal as netaip supratau), kad jei buna hiperstimuliacija ir priauuga tu folikulu, tai negerai su vaistukais sprogdint... unsure.gif mastau.gif pasimeciau as...

as Kaune pas gyd. Butylkina vaikstau, ji dirba ir Klinikose ir vienoj seimos klinikoj. Ir skaitosi, kad ji specializuojasi nevaisingume... Man tai ji labai patinka, konkreti, normaliai isaiskina, parodo...
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 27, 13:52)
blink.gif man siandien tokiu tasiu kaip snargliai (atsiprasau uz neskanu palyginima) isskyru atsirado...  unsure.gif


o gal zinai ka tos isskyros reiskia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(inguteee @ 2007 03 27, 13:42)
o gal zinai ka tos isskyros reiskia? g.gif


xren zino... nieko turbut lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti