Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(Dzesika @ 2007 04 17, 19:43)
Laba vakareli mergytes 4u.gif na as siandien buvau pas gine tai mano folikulai 20 ir 18mm tai baime kad peraugo atkrenta,kaip gine sako viskas  thumbup.gif ,tai si vakara baigiu susileisti Gonalio pusike, rytoj i trasa su Ovitreliu ir i darba  smileysex.gif  biggrin.gif  o toliau viskas dievo valioje  ax.gif

thumbup.gif Sekmes 4u.gif
Kada dabar vel eini pas gine, ar jau si cikla neisi?
Atsakyti
QUOTE(Dzesika @ 2007 04 17, 19:43)
Laba vakareli mergytes 4u.gif na as siandien buvau pas gine tai mano folikulai 20 ir 18mm tai baime kad peraugo atkrenta,kaip gine sako viskas  thumbup.gif ,tai si vakara baigiu susileisti Gonalio pusike, rytoj i trasa su Ovitreliu ir i darba  smileysex.gif   biggrin.gif  o toliau viskas dievo valioje  ax.gif

thumbup.gif sėkmės jums thumbup.gif
bet merginos, ar man čia vaidenasi ar iš tiesų man čia tas procesas ilgaiusias blink.gif vaidenasi gal... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarškaliukas: 17 balandžio 2007 - 19:32
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 17, 21:31)
thumbup.gif sėkmės jums thumbup.gif
bet merginos, ar man čia vaidenasi ar iš tiesų man čia tas procesas ilgaiusias blink.gif vaidenasi gal... doh.gif


Koks procesas g.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2007 04 17, 20:12)
thumbup.gif  Sekmes  4u.gif
Kada dabar vel eini pas gine, ar jau si cikla neisi?


Dekui paneles uz palinkejimus wub.gif
Ne si cikla neisiu ,o ir gines nebus iki kito menesio 8d, isvaziuoja i konferencija,kaip ji minejo i labai gera,tai sake gal kokiu naujoviu parsives g.gif ,nes jai si karta nepavyks sake reiks rimtai apsispresti ka darysim toliau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzesika @ 2007 04 17, 21:37)
Dekui paneles uz palinkejimus wub.gif
Ne si cikla neisiu ,o ir gines nebus iki kito menesio 8d, isvaziuoja i konferencija,kaip ji minejo i labai gera,tai sake gal kokiu naujoviu parsives g.gif ,nes jai si karta nepavyks sake reiks rimtai apsispresti ka darysim toliau doh.gif

O pas ka gydaisi, jei ne paslaptis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 04 17, 12:02)
Sveikute, Karpil 4u.gif
Tai mes lygiai taip pat vis tikimės. Pas mus viskas gerai, ir grikiukai superiniai ir visi hormonai sutvarkyti, tik prolaktinas buvo užkilęs, tai dabar jau virš metų geriu Br, tai prolaktinas normalus. Tai faktiškai iskas gerai pas mus, bet kaip nėra
2.gif taip nėra verysad.gif . Šiaip aš labai dažnai patiriu šiokio tokio streso, tai gal ir tas prisideda, bet šiaip fiziologiniai parametrai pas mus normoj ax.gif . Tai va ir aš galvoju, kodėl niekaip nėra 2.gif .
Tai vis bandom išstimuliuoti daugiau folikulų, stebim, kad jie tikrai visi ovuliuotų, o daugiau, ką - medicina toliau nieko negali padėti, arba įsitvirtina žirniukas, arba ne. Net darant IVF, to niekas negarantuoja cool.gif
Taip kad bandom ir tikimės wub.gif

As taip pat vargstu su tuo prolaktinu doh.gif taip pat metus geriu Br,kol geriu vaistus viskas ok bet tik nustoju gerusi tuoj jis vel virs normos pakyla unsure.gif tai galvoju negi taip jis ir nesusistoves ir taip vargsiu su tais vaistais nes man jau nuo ju bloga blink.gif O kaip tau su tuo prolaktino pakilimu ir nukritimu,ar labai jis pas tave virsija norma? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mykolina @ 2007 04 17, 21:39)
O pas ka gydaisi, jei ne paslaptis  blush2.gif

Pas Salygiene ,cia Klaipedoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 04 17, 21:20)
Koks procesas g.gif

irnesakyk.gif aj, sakau, kad vaidenasi man doh.gif man atrodo, kad kol aš stimuliuojuosi, kitos du kartus spėja doh.gif iš to didelio laukimo smegenėlės susisuks dar lotuliukas.gif
Atsakyti
o tai kaip cia man dabar pradeti skaiciuoti kada buvo O? Ar praejus 24 val po ovritelio susileidimo ar po 32 val? Jau matot skaiciuoju dieneles blush2.gif kada cia ta testuak darytis blush2.gif smile.gif nors nuojauta ir organizmas sako kad ir vel pšššš.... laukia smile.gif ai bet jau baigiu priprasti ir baigiu užsigrūdinti blink.gif
Atsakyti
Labas rytas mergytės oro_buckis.gif pasisveikinu ir lekiu iki vakaro. doh.gif

cooliuke, tikėkimės, kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
labas rytelis yu.gif
Tai Dzesika, puikios naujienos thumbup.gif , lai Dievulis tau padeda wub.gif
Tai pasirodo mes čia trys tokios turinčios problemų su prolaktinu biggrin.gif tu, aš ir mykolina, ot komanda group.gif Matai, pas mane prolaktinas buvo užkilęs nedaug iki 900, bet vėliau jį numušėm iki 62, tai teko Br dozę sumažinti, po metų ginis pastebėjo, kad vėl veržiasi skystis iš krūtų, tai vėl padidino dozę, nors pakartoti tyrimo nesakė, nors kelis kartus sakiau, gal reikia. Tipo tai nieko neparodys, nes pas mane nežymiai padidėjęs, bet padidęjęs buvo. Tai aš Br nenutraukiu, jau virš gerų metų vis geriu kaip vitaminus biggrin.gif . Mano ginis sakė, kad jei noriu susilaukti leliaus, tai turėsiu visada gerti ir dar kokius 3 mėn. kai tapsiu nestuke.gif . Po gimdymo vėl prolaktinas atsistato ir jau jis niekada nebus normos ribose, jo sureguliuoti neįmanoma, tik vaistų pagalba jis sumažinamas. Tai ne problema, kai nenori leliuko, o kai nori - tai turi vartoti Br visą laiką. Man jis jau kaip dantų valymas kiekvieną rytą ir vakare lotuliukas.gif Iš kitos pusės gerai, kai nenorėsiu leliaus, nereikės net KT gerti, nei spiralių jokių, nes organizmas pats užsiblokuoja nuo vaikų lotuliukas.gif
Cooliuke, koks skirtumas, ar 24 ar 32 ar 36 val. praėjo po O ax.gif Juk tai tik puse paros, tai tikrai neturi reikšmės, vienoms gal net po 48 val. O nejautei, kai O buvo, nes aš tai jaučiu tokį sumaudimą, sudiegimą ten, kur būdavo folikulas. testuką galima darytis praėjus 15-16 dienų nuo Ovitrelio susileidomo, taip kad laukiam iš tavęs kokių žinių. O šiaip kokia savijauta, ką jauti ax.gif
Murauske, tai ar atėjo tavo mmm, nes jau kaip ir laikas ax.gif , o gal tikrai tyrimukas grybą supjovė g.gif ir tave reikėyų sveikinti, dėl viso ko gali testuką pasidaryti, vis ramiau bus laukti ax.gif
Atsakyti
Labukas, trumpam pasisveikinu, apsireikst, kad esu, bet islekiu i Vilniu, taigi nesunerimkit mirksiukas.gif
Atsakyti