Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

U teigimu, pirstine deda kartais todel, kad prezervatyvai sutepami sterilizuojanciais preparatais, tai "del sventos ramybes", vietoj jo kartais vartoja pirstine biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2007 04 16, 19:52)
Sveikutes  4u.gif
Agnesse, murauske kaip gaila  verysad.gif  Taip tikejau kad jums pasiseks  doh.gif
Nors murauske kaip supratau mmm dar nesulauke ir tikekimes, kad tyrimas buvo klaidingas  mirksiukas.gif 
Prisijuokiau ir as is jusu pasakojimu apie apsauga echoskopuojantis. Kai man pirma kart dare tai nelabai supratau kam sesele gydytojai ta pakeli duoda. Galvojau gal jom truputi kazkas negerai. Net nepagalvojau kad cia maus ant to aparato. Gerai, kad neliepia nusipirkti ir atsinesti. Eitumem pas gydytojus iskart apsirupinusios tam reikalui  biggrin.gif
Tai laukiam geru ziniu is cooliukes ir sivanos  wub.gif
Man siandien buvo kazkaip negera iki pietu. Vakar pradejau clostyl. Gal nuo jo?  g.gif

Ai, šiandien jau nieko blush2.gif Kai tik atėjo mmm tokia buvau pikta, su savo MB baisiai susipykau, ant viso pasaulio pykau blush2.gif , bet dabar labai laukiu pirmadienio, kai pradėsiu stimuliuotis ax.gif
Mykolina, jo, nuo clost. ir pykinti gali, o man tai baisiausia buvo - karščio bangos, prakaitavimas nežmoniškas naktį doh.gif . Clost. turi šalutinį poveikį, ko visai nepasakyčiau apie gonalį. Taip kad nepergyvenk, bet gali užsiminti ginei, kaip jauteisi, nes manęs tai visada paklausia. mirksiukas.gif
Atsakyti
Bet as pagalvoju, kaip reikia buti tolerantiskiems seimoj, kad netycia nepasakytum, kad kazkuris kazka nepakankamai gerai daro - ruko, isgeria alkoholio ar nenori smileysex.gif: ir todel nepastojom... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 04 17, 13:55)
Bet as pagalvoju, kaip reikia buti tolerantiskiems seimoj, kad netycia nepasakytum, kad kazkuris kazka nepakankamai gerai daro - ruko, isgeria alkoholio ar nenori smileysex.gif: ir todel nepastojom... blush2.gif

Jo, ankščiau aš keldavau scenas, kad MB tomis dienomis tingi smileysex.gif , kad aš pati turiu jam priminti, kada jis turi darbuotis blush2.gif , tada puldavau į ašaras, kad jis manęs nesupranta, kaip man sunku, bet ko gero tada aš tokiu būdu bandžiau save raminti, kadangi dėl mano kaltės mes negalime turėti stebuliuko, pas mane rado problemėlių, tokiu būdų bandydama jam šiek tiek sumesti kaltės blush2.gif . Dabar viskas susitvarkė, gal ir MB labiau vaikui subrendo rolleyes.gif . Jis jau žino pats, kada tos dienos, kiek kartų reikia, tikrai nesilaužo tada blush2.gif ax.gif
O dėl rūkymo tai nežinau, kartais aš jam užsimenu, kad rūkytų mažiau, ale aš nemanau, kad tai rodiklis, aš ir pati kartais patraukiu dūmelįblush2.gif . Mano MB rūko nemažai, bet jo grikiukai tai ohoho thumbup.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
QUOTE(agnesse @ 2007 04 17, 13:48)
nuo clost. ir pykinti gali, o man tai baisiausia buvo - karščio bangos, prakaitavimas nežmoniškas naktį doh.gif .

blush2.gif o galva neskaudėjo ? man tos karščio bangos baisesnės buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sivana: 17 balandžio 2007 - 13:54
QUOTE(agnesse @ 2007 04 17, 13:04)
Jo, ankščiau aš keldavau scenas, kad MB tomis dienomis tingi  smileysex.gif ...


o pas mus is abieju pusiu po problemyte. Na, manau, pas mane didesne, nes O nevyksta, o jo grikiukai biski tinginiukai... blush2.gif
Labiausiai pykstu, kai jis sumano parukyt. Na, siaip didiji rukyma metes pries pora metu, o po biski paruko, gal 1-2 pakelius per menesi... Nors ir guodziuosi, kad keletas dumu negali tureti esmes, bet vis tiek labai nervinuosi, kad as ryju vaistus, kenciu visokius skausmus, skaiciuoju dienas, o jis...
Bet siaip tai niekada neprikisinejam, kad kazkuris ''kaltas'' Ypac jauciu MB palaikyma, kad viskas bus gerai, nesvarbu kaip bus... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sivana @ 2007 04 17, 14:52)
Labas  4u.gif

blush2.gif o galva neskaudėjo ? man tos karščio bangos baisesnės buvo

Aš tai nuo clost būnu kaip su šlapiu maišu per galvą gavusi wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Murauskė @ 2007 04 17, 15:50)
Aš tai nuo clost būnu kaip su šlapiu maišu per galvą gavusi wacko.gif

man taip naktimis būdavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Murauskė @ 2007 04 17, 14:50)
Aš tai nuo clost būnu kaip su šlapiu maišu per galvą gavusi wacko.gif


nu nezinau, man tai kazko labai nemalonaus nesijaute schmoll.gif Gal velesnemis stimuliacijomis jausis... mastau.gif
Atsakyti
jo, Murauske, aš ankstyva, prieš bėgdama į mokslus užsuku pas jus ir vėliau tik grįžusi prisėdu. 4u.gif
o aš tai norėčiau ir tų karščio bangų ir būti kaip šlapiu maišu trenkta hihihi.gif irnesakyk.gif tik kad tie folikulai užaugtų blush2.gif
Atsakyti
Laba vakareli mergytes 4u.gif na as siandien buvau pas gine tai mano folikulai 20 ir 18mm tai baime kad peraugo atkrenta,kaip gine sako viskas thumbup.gif ,tai si vakara baigiu susileisti Gonalio pusike, rytoj i trasa su Ovitreliu ir i darba smileysex.gif biggrin.gif o toliau viskas dievo valioje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzesika @ 2007 04 17, 20:43)
Laba vakareli mergytes 4u.gif na as siandien buvau pas gine tai mano folikulai 20 ir 18mm tai baime kad peraugo atkrenta,kaip gine sako viskas  thumbup.gif ,tai si vakara baigiu susileisti Gonalio pusike, rytoj i trasa su Ovitreliu ir i darba  smileysex.gif  biggrin.gif  o toliau viskas dievo valioje  ax.gif


Sekmes 4u.gif
Atsakyti