Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(simutė @ 2007 04 16, 12:30)
Man ziauriai juokinga, kai gine ant jo sargi mauna lotuliukas.gif  doh.gif  vos susilaikau hihihi.gif


QUOTE(agnesse @ 2007 04 16, 14:16)
O mano ginis tai vienkartinę pirštinę lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , tai vis galvoju, kurį pirštą šį kartą užmaus hihihi.gif hihihi.gif tai irgi vos susilaikau lotuliukas.gif

user posted image user posted image prisijuokiau iki ašarų
user posted image mano tokia reakcija buvo kai pirmą kartą pamačau kai ginė užmauna vienkartinę pirštinę user posted image lotuliukas.gif
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 16, 17:05)
lotuliukas.gif MB iškart visko išsiklausinėja, o matot mano vardą, taigi aš ne iš tų kur tylėtų.  lotuliukas.gif  blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Agnesse, murauske kaip gaila verysad.gif Taip tikejau kad jums pasiseks doh.gif
Nors murauske kaip supratau mmm dar nesulauke ir tikekimes, kad tyrimas buvo klaidingas mirksiukas.gif
Prisijuokiau ir as is jusu pasakojimu apie apsauga echoskopuojantis. Kai man pirma kart dare tai nelabai supratau kam sesele gydytojai ta pakeli duoda. Galvojau gal jom truputi kazkas negerai. Net nepagalvojau kad cia maus ant to aparato. Gerai, kad neliepia nusipirkti ir atsinesti. Eitumem pas gydytojus iskart apsirupinusios tam reikalui biggrin.gif
Tai laukiam geru ziniu is cooliukes ir sivanos wub.gif
Man siandien buvo kazkaip negera iki pietu. Vakar pradejau clostyl. Gal nuo jo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 04 15, 21:07)
Viena ryte , kita vakare, tuo paciu laiku 4u.gif



As klausiau K ar yra skirtumas kada gerti Clost. Sake nera ar ryte ar vakare, nes situ vaistu koncentracija per pus sumazejo tik 7 dienu begyje. taip kad neturi itakos ar visas iskart ar viena ryte kita vakare. Ti va smile.gif
Papildyta:
ai dar norejau paklaust o kada skaitosi hiperstimuliacija? koks ten foikulu skaicius kai jau hiper? pas mane buvo kiek supratau 3 folik. is kuriu jau bandem naudos padaryt smile.gif

o man tai juokingai kai maunant tas pisrstines ant tu daikciuku ir vos ne kaskart islenda per ta pirsta smile.gif
Atsakyti
laukiam žinių tuomet iš kitų mergaičių bigsmile.gif 4u.gif

bet aš, manau, apsi...iš to juoko, kai gyd. pirštinę pasiimtų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif duok die, kad ji prezervatyvą toliau naudotų, nes kaip pradėčiau kvatot...bet kokia gėda doh.gif
Papildyta:
QUOTE(sivana @ 2007 04 16, 19:03)

ir dar su smulkmenom lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Labas rytelis 4u.gif O kad mūsų Tarškaliukas ankstyva biggrin.gif
Sėdžiu ir sumąsčiau-ar yra kam buvę,kad progesterono tyrimas buvo klaidingas,ta prasme-apgavo,kad O nebuvo, o iš tikro buvo g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murauskė: 17 balandžio 2007 - 07:10
labukas 4u.gif Kaip noriu siandien miegelio blush2.gif kazkaip nakti prastokai miegojau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Murauskė @ 2007 04 17, 09:09)
Labas rytelis 4u.gif O kad mūsų Tarškaliukas ankstyva biggrin.gif
Sėdžiu ir sumąsčiau-ar yra kam buvę,kad progesterono tyrimas buvo klaidingas,ta prasme-apgavo,kad O nebuvo, o iš tikro buvo g.gif  blush2.gif


O kaip suzinoti, kad klaidingas, nebent nestuke.gif mirksiukas.gif

QUOTE
o man tai juokingai kai maunant tas pisrstines ant tu daikciuku ir vos ne kaskart islenda per ta pirsta


blink.gif Nu neisivaizduoju su pirstine, o tai ka , like pirstai taip ir maskatuojasi isoreje bigsmile.gif , nu geras, o tai tuos sargius, kurie skirti echo, daktarai gal patys sunaudoja, kad tik pirstine lieka lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simutė: 17 balandžio 2007 - 09:10
Nu baikit, pirštinės šiaip jau pigiau, nei prezervatyvai. O tarkim, valstybinėje įstaigoje niekas tau nepripirks visoms pacientėms tų prezervatyvų. Abejoju, ar išvis jie gali tokius dalykus pirktis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytutė @ 2007 04 17, 09:30)
Nu baikit, pirštinės šiaip jau pigiau, nei prezervatyvai. O tarkim, valstybinėje įstaigoje niekas tau nepripirks visoms pacientėms tų prezervatyvų. Abejoju, ar išvis jie gali tokius dalykus pirktis g.gif


bet visas tas gumytes ir deda tam, kad saugu ir svaru butu, o jei pro pirstines pirsta tas galiukas islenda, tai kaip ir nelabai blink.gif
Bet taip, sargiai prabanga, bet valstybinese istaigose echo mokami ar ne? mastau.gif nes as nesilankau ten, tai nezinau. O privaciai tai ir taip apie 60 lt echo, tai sargis atsiperka turbut blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(karpil @ 2007 04 16, 15:29)
sveikos, smile.gif norejau paklausti,jei nieko neranda,nu t.p.kad kiausides policistines,bet veikla jos atlieka gerai,ar  gali buti kad yra uzsikisia kaiusintakiai??Abortu neturejau,ir siaip nieko nebuvo...Nes  siaip visos normos yra geros,visi atsakymai geri! ax.gif pas manisiki irgi viskas gerai,judrus gyvibingi ir taip toliau... smile.gif Negaliu nusiraminti,nors tureciau...bet nepalieka ta mintis o jeigu ir kiausintakiai neuzsikyse,kas tada??? g.gif
user posted image

Sveikute, Karpil 4u.gif
Tai mes lygiai taip pat vis tikimės. Pas mus viskas gerai, ir grikiukai superiniai ir visi hormonai sutvarkyti, tik prolaktinas buvo užkilęs, tai dabar jau virš metų geriu Br, tai prolaktinas normalus. Tai faktiškai iskas gerai pas mus, bet kaip nėra
2.gif taip nėra verysad.gif . Šiaip aš labai dažnai patiriu šiokio tokio streso, tai gal ir tas prisideda, bet šiaip fiziologiniai parametrai pas mus normoj ax.gif . Tai va ir aš galvoju, kodėl niekaip nėra 2.gif .
Tai vis bandom išstimuliuoti daugiau folikulų, stebim, kad jie tikrai visi ovuliuotų, o daugiau, ką - medicina toliau nieko negali padėti, arba įsitvirtina žirniukas, arba ne. Net darant IVF, to niekas negarantuoja cool.gif
Taip kad bandom ir tikimės wub.gif
Atsakyti
O per kur ten gali išlysti tas daiktas pirštinėje lotuliukas.gif taigi švarios tos pirštinės, patys daktarai su tokiom TEN lenda, tai koks gi skirtumas, kad pirštinėje echo antgalis, o ne ranka mirksiukas.gif
Atsakyti