Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(agnesse @ 2007 04 16, 13:16)
O mano ginis tai vienkartinę pirštinę lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , tai vis galvoju, kurį pirštą šį kartą užmaus hihihi.gif hihihi.gif tai irgi vos susilaikau lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tavo ginis tikras vyras hi.gif zino, kad prezervatyvu niekinti negalima lotuliukas.gif lotuliukas.gif O pirstine tai geriau lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ir pigiau ir pagalvok, 5 kartus ta pacia gali naudot lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nors pala... jis ant to antgalio uztempia pirsta pirstines???? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 04 16, 14:50)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Tavo ginis tikras vyras  hi.gif zino, kad prezervatyvu niekinti negalima  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif O pirstine tai geriau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Ir pigiau ir pagalvok, 5 kartus ta pacia gali naudot  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Nors pala... jis ant to antgalio uztempia pirsta pirstines???? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Jo 1 pirštą tik panaudoja lotuliukas.gif lotuliukas.gif , tikrai gali 5 kartus panaudoti, ankščiau apie tai net nepagalvojau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
susekiau, kad siandien Murauskei 28 CD... blush2.gif greitai kazka is jos suzinosim thumbup.gif Merginos, palaikom kumscius kolektyviai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 04 16, 15:00)
Jo 1 pirštą tik panaudoja lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , tikrai gali 5 kartus panaudoti, ankščiau apie tai net nepagalvojau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


uoj negaliu kiek žvengiau perskaičius lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Amade @ 2007 04 16, 15:05)
susekiau, kad siandien Murauskei 28 CD...  blush2.gif greitai kazka is jos suzinosim  thumbup.gif Merginos, palaikom kumscius kolektyviai  thumbup.gif  thumbup.gif


uoj kaip būtų gerai čia dar viena sėkminga istorija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blndz @ 2007 04 16, 14:08)
uoj negaliu kiek žvengiau perskaičius  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
uoj kaip būtų gerai čia dar viena sėkminga istorija  4u.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet faina, kai netycia kazkas uzsimena ir tada jau visos isdrista pasakyt, kad visoms juokinga lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos, smile.gif norejau paklausti,jei nieko neranda,nu t.p.kad kiausides policistines,bet veikla jos atlieka gerai,ar gali buti kad yra uzsikisia kaiusintakiai??Abortu neturejau,ir siaip nieko nebuvo...Nes siaip visos normos yra geros,visi atsakymai geri! ax.gif pas manisiki irgi viskas gerai,judrus gyvibingi ir taip toliau... smile.gif Negaliu nusiraminti,nors tureciau...bet nepalieka ta mintis o jeigu ir kiausintakiai neuzsikyse,kas tada??? g.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(karpil @ 2007 04 16, 15:29)
sveikos, smile.gif norejau paklausti,jei nieko neranda,nu t.p.kad kiausides policistines,bet veikla jos atlieka gerai,ar  gali buti kad yra uzsikisia kaiusintakiai??Abortu neturejau,ir siaip nieko nebuvo...Nes  siaip visos normos yra geros,visi atsakymai geri! ax.gif pas manisiki irgi viskas gerai,judrus gyvibingi ir taip toliau... smile.gif Negaliu nusiraminti,nors tureciau...bet nepalieka ta mintis o jeigu ir kiausintakiai neuzsikyse,kas tada??? g.gif
user posted image


tai reiktų pasidaryti gimdos nuotrauką ir bus aišku - užsikišę ten ar ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 04 16, 15:05)
susekiau, kad siandien Murauskei 28 CD...  blush2.gif greitai kazka is jos suzinosim  thumbup.gif Merginos, palaikom kumscius kolektyviai  thumbup.gif  thumbup.gif

Oi,mergytės, man progesterono tyrimas parodė,kad O nebuvo verysad.gif nebent būtų įvykęs stebuklas,ir jis ( tyrimas) būtų sumelavęs verysad.gif Tai dabar atostogausiu mėnesiuką vacation1.gif , o po to vėl startas,jei nepalūšiu emociškai g.gif
Atsakyti
QUOTE(karpil @ 2007 04 16, 14:29)
sveikos, smile.gif norejau paklausti,jei nieko neranda,nu t.p.kad kiausides policistines,bet veikla jos atlieka gerai,ar  gali buti kad yra uzsikisia kaiusintakiai??Abortu neturejau,ir siaip nieko nebuvo...Nes  siaip visos normos yra geros,visi atsakymai geri! ax.gif pas manisiki irgi viskas gerai,judrus gyvibingi ir taip toliau... smile.gif Negaliu nusiraminti,nors tureciau...bet nepalieka ta mintis o jeigu ir kiausintakiai neuzsikyse,kas tada??? g.gif
user posted image


Del kiausintakiu, pasikalbek su gine... mirksiukas.gif O siaip tai labai dideli vaidmeni atlieka psichologiniai aspektai mirksiukas.gif Ir net zinant, kad reikia labiau atsipalaiduoti, sunkiau ta padaryti... juk visos mes tai zinom, bet naturaliai uzsimirsti neiseina... blush2.gif

QUOTE(Murauskė @ 2007 04 16, 14:33)
Oi,mergytės, man progesterono tyrimas parodė,kad O nebuvo verysad.gif nebent būtų įvykęs stebuklas,ir jis ( tyrimas) būtų sumelavęs verysad.gif Tai dabar atostogausiu mėnesiuką vacation1.gif , o  po to vėl startas,jei nepalūšiu emociškai g.gif


unsure.gif liudna tada... bet nepalusi, juk mes net neisivaizduojam, kokios stiprios esam didis.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
ech, agnesse, aplenkei mane blush2.gif ploja.gif bet aš šiandien tiek užsivertusi darbais buvau doh.gif vos kojas bepavelku...

ir merginos console.gif linkiu mmm nebesulaukti

Murauske, friends.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif na, kaip smagiai juokaiusi iš tos pirštinės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif iki ašarų biggrin.gif Aš pirmą kart papasakojau SB, ta jis sakė, žinai, gerai, gi reikia apsaugos, o jei vaisingos dienos "apneštėtum" nuo to daikto... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Papildyta:
Ačiū Gilaja, tik kad nieko nejaučiu. kaip pasakoja kitos merginos, niekas man neskauda niekur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarškaliukas: 16 balandžio 2007 - 15:30
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 16, 15:28)

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif na, kaip smagiai juokaiusi iš tos pirštinės lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif iki ašarų biggrin.gif Aš pirmą kart papasakojau SB, ta jis sakė, žinai, gerai, gi reikia apsaugos, o jei vaisingos dienos "apneštėtum" nuo to daikto...  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



as kazkaip SB dar nepasakojau apie sita reikala (vaginalini echo). Kazkaip neisejo is kalbos ax.gif Nors jis mano vietoj tai iskart pasipasakotu, o as kazkaip tai pamirstu, tai siaip ne i tema... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 04 16, 16:43)
as kazkaip SB dar nepasakojau apie sita reikala (vaginalini echo). Kazkaip neisejo is kalbos  ax.gif Nors jis mano vietoj tai iskart pasipasakotu, o as kazkaip tai pamirstu, tai siaip ne i tema...  blush2.gif

lotuliukas.gif MB iškart visko išsiklausinėja, o matot mano vardą, taigi aš ne iš tų kur tylėtų. lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti